Līnijdejotāji piedalās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”06.05.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdeju pulciņa dalībnieces 23. aprīlī piedalījās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”, kurš jau 14. reizi norisinājās Piejūras internātpamatskolā, Carnikavas novadā. Uz pasākumu devās Valija Bitenbindere, Madara Goževica, Leontīna Zablinska, Arita Stepaņenko un Rebeka Sakalauska. Kopumā festivālā piedalījās 17 skolu pārstāvji no visas Latvijas, un pasākuma dalībnieki izpildīja visdažādāko stilu dejas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Izglītojoša nodarbība „Atkarībām – nē!”

09.04.2015 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

9. aprīlī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika izglītojoša nodarbība par tēmu „Atkarības”, kuru vadīja Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa. Inspektore skolēniem atgādināja par smēķēšanas un alkohola negatīvo ietekmi uz organismu, iespējamajiem veselības traucējumiem un riskiem, ko izraisa nikotīns, tabaka, alkohols. Inspektore minēja kaitējumus, kādus nodara smēķēšana, piemēram, katra izsmēķētā cigarete saīsina mūža ilgumu vidēji par 6 līdz 7 minūtēm, smēķētājiem rodas hroniski iekaisumi elpceļos u.c.

printēt Lasīt visu ziņu

Kursi skolotājiem – profesionālo un pedagoģisko kompetenču pilnveidei29.03.2015

Skolēnu pavasara brīvdienas ir darbīgs laiks pedagogiem. Skolotāji piedalās dažādos kursos un semināros, lai papildinātu savas zināšanas un kompetences, kas būs noderīgas turpmākajā darbā, sekmējot mūsdienīga mācību procesa organizēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

„Esam veseli un stipri...”

25.04.2015 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskolā –attīstības centrā, marta mēnesī, skolēniem bija iespēja piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu.

Veselīga uztura pēcpusdienā skolēni minēja mīklas, lika puzles, taustīja noslēpumainos maisiņus, kā arī noteica pēc garšas dažādus dārzeņus un augļus. Kā balvu par dalību aktivitātēs skolēni saņēma veselīgos našķus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Džimba viesojas Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

19.02.2015 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

19. februārī, Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā, pie mūsu pašiem mazākajiem – pirmsskolas skolēniem bija ieradies viesis vārdā Džimba un centra „Dardedze” pārstāve Dace. Džimba stāstīja bērniem par viņu personisko drošību, par to, ka „Mans ķermenis ir tikai mans!”, to nevar aiztikt citi, iepazīstināja bērnus ar personīgo lietu kastīti, kopīgi ar Džimbu viņi pārskatīja grāmatu par labajiem un sliktajiem pieskārieniem. Viņiem tika akcentēts tas, ja šis pieskāriens nav patīkams, ir jāsaka: ”Nedari man tā, man tas nepatīk!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Drosme draudzēties” – mobinga mazināšana vienaudžu vidū04.03.2015

Mobings var izpausties jebkurā vecumā un kultūrā, sociāli ekonomiskajās grupās un pret jebkuru dzimumu. Latvijā līdz šim veiktie pētījumi norāda, ka vidēji 40% skolēnu cieš no vienaudžu savstarpējās vardarbības jeb mobinga. Mobings ir ar nodomu izdarīta atkārtota uzvedība, ko veic viens vai vairāki cilvēki, kas rada ciešanas, sāpes un pārmērīgu spiedienu.

printēt Lasīt visu ziņu

Peldētāji atgriežas ar medaļām25.02.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni kopā ar sporta skolotāju Gunti Atrastu 12. februārī piedalījās Latvijas Speciālās Olimpiādes peldēšanas sacensībās Rīgā, kurās šoreiz startēja ne tikai dalībnieki no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Peldēšana uzlabo katra bērna veselības un vispārējās attīstības stāvokli - vielmaiņu, asinsriti, attīsta sirds un elpošanas sistēmu, nostiprina galvenās muskuļu grupas, uzlabo stāju, sekmē vispārējo attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu
back to top