Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses pamatskola – attīstības centrs iegūst Erasmus akreditāciju

06.04.2021

skola_akred.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi realizē Erasmus+ projektus, kā rezultātā gūta starptautiska pieredze un jaunas zināšanas mūsdienīgas izglītības nodrošināšanā, iepazīta  inovatīvu un modernu mācību metožu pielietošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, sekmēta pedagogu personības, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšana, uzlabotas pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratne par Eiropas kultūrām.

2020.gada rudenī VIAA izsludināja konkursu Erasmus akreditācijai skolu, pieaugušo izglītības, profesionālās izglītības un mācību jomā. Katrai izglītības iestādei tā ir iespēja aktīvi iesaistīties starptautiskā pieredzes apmaiņā un sadarbībā, lai rosinātu  stratēģiski plānot mobilitātes tās attīstības veicināšanai un apliecina plānu īstenot augstas kvalitātes mobilitātes kā attīstības pasākumu kopuma sastāvdaļu.

Lasīt visu ziņu

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020

11.03.2021

zurija1.jpgNoslēgusies lasītveicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”. Šogad Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkā žūrijas darbā sākotnēji iesaistījās 17 skolēni, bet žūrijas ekspertu anketas aizpildīja 13 lasītāji. Ekspertiem katrā vecuma grupā bija jāizlasa 6 grāmatas, kas šoreiz bija biezas un tiešām bija jālasa. Ar šo grāmatu lasīšanu netika galā 4 bērni, kuri bija uzsākuši žūrijas ekspertu darbu.

            Žūrijas grāmatu lasīšanai varēja sekot līdzi lasīšanas ekrānā, kur varēja redzēt, cik katrs no ekspertiem ir izlasījis, kuras grāmatas vēl jālasa. Aizpildot žūrijas ekspertu anketas, bija redzams, ka mūsu skolas lasītājiem vislabāk bija patikusi Sabīnes Košeļevas grāmata “Gurķis Elmārs, kas dikti kreņķējās” (5+ vecuma grupā). Mūsu lasītāju atzinību šajā vecuma grupā bija izpelnījušās arī: J. Zvirgzdiņa, L. Dūdaites grāmata “Rasas vasara”,  L. V. Vītiņas grāmata “Dzejnieks un smarža”. Vecāko klašu skolēni balsoja par E. Valtera grāmatu “Poķu grāmata” (9+ vecuma grupa) un M. Cielēnas darbu “Ballīte ar nakšņošanu” (11+ vecuma grupa).

            Par dalību žūrijas darbā skolēni saņēma LNB atsūtītās dāvaniņas un skolas sarūpētos vitamīnus un gardumiņus. Paldies par grāmatu lasīšanu un vērtējuma izteikšanu anketās: S. Jātniecei, B. Avotiņai, S. Kančai, D. Auzānam, S. Mitrovskai, D. Sviridovam, R. Kūlam, M. Krūzei, D. Kutjko, L. Tetinai, A. Borozinskim, E. M. Sondorei, R. Circenim!

 

                                    Bibibliotekāre Aija Kārkliņa

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Meteņa diena Kokneses pamatskolā- attīstības centrā

16.02.2021

img_20210302_wa0037.jpgMeteņi, tas ir brīdis, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Kaut arī ziema vēl neatkāpjas, gaisā jaušams pavasaris, zeme paliek mīksta un kurmis met pirmos rakumus. Meteņa nosaukums ir „meti” – griešanās vieta, robeža, mērs, laika grieži, tādēļ šajā dienā jāveic tādas darbības un rituāli, lai nākamajā gadā būtu laba raža un izdotos paveikt visu iecerēto. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Bibliotēkas pasākumi 2021.gada martā

01.03.2021 - 31.03.2021

foto_jpg.jpg

  • Grāmatu izstāde:

“Pavasara saulgrieži - Lieldienas” (01.-31.03.)

  • Stenda izstāde:

 “Pavasara saulgrieži - Lieldienas” (01.-31.03.)

  • Bibliotēkmācības nodarbība “Kā meklēt informāciju?”:

* 5., 6., 7. kl. grupai – 03.martā;

* 7., 8., 9. kl. grupai – 10. martā;

* 8., 9., arodklašu grupai – 24. martā.

 Bibliotekāre Aija Kārkliņa

Lasīt visu ziņu

“Stilīgākā sejas maska”

15.02.2021

sejas_maskas.jpg

“Stilīgākā sejas maska”

Šajā ārkārtas situācijas laikā valstī un pasaulē mūsu ikdienā apģērbu papildinājis kāds neatņemams aksesuārs – sejas aizsargmaska. Ņemot vērā šo situāciju, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā janvārī tika organizēts pasākums “Stilīgākā sejas maska”, kurā piedalījās Skolas – centra skolēni.

Lasīt visu ziņu

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?

10.02.2021

1122.jpgFebruāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top