Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Sveiciens Skolotāju dienā!

01.10.2020

skolotaju_diena_sveiciens_ml_20201001_105709.jpgPaldies Tev - skolotāj!

Par darbu, pacietību, rūpēm un laipnību.

Par sapratni, mīlestību un zināšanām.

Par ticību mūsu sapņiem un spēkiem.

Par prieku, kad gūstam panākumus.

Par atbalstu, kad iet grūti.

Paldies Tev - skolotāj, ka Tu esi ar mums.


Sveiciens Skolotāju dienā!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Drošības nedēļa Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

28.09.2020

drosibas_nedela_20200924_dsc03639.jpg

Sadarbībā ar dažādām institūcijām, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā 2020.gadā no 21. līdz 25.septembrim notika Drošības nedēļa, lai pilnveidotu skolēnu prasmes izvērtēt rīcību un apzināties apkārtējās vides riskus dažādās dzīves situācijās. Šinī nedēļā skolēniem bija iespēja tikties ar vairāku profesiju pārstāvjiem un iepazīties ar viņu pieredzi drošības jautājumos.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Klāt rudens - mācību ekskursiju laiks!

17.09.2020

20200915_153721.jpgAiz loga sāk zeltot rudens lapas un pienācis skolēnu rudens ekskursiju laiks.

6. – 9.c klases skolēni 2020.gada 15.oktobrī devās mācību ekskursijā uz kaimiņu novadu - tīršķirnes trušu, mājputnu, eksotisko putnu, dzīvnieku audzētavu “Karlīnas” Vietalvas pagastā, ar mērķi iepazīt cilvēka darba tikumu, audzējot šos mājdzīvniekus, vadot lauku saimniecību un labi atpūsties.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Piedalāmies pedagogu kompetenču modeļa izstrādē

17.09.2020

20200916_164502.jpgIzglītības iestāde ir sabiedrības mikropasaule, kas atspoguļo tās daudzveidību un dažādību. Tā ir vieta, kurā, apgūstot mācību saturu, arī iepazīst sevi, izzina apkārtējo pasauli, mācās pieņemt un respektēt dažādību – ticībā, izskatā, domāšanā, dzīves uztveres veidā. Latvijas izglītības sistēmā ir sākušās būtiskas pārmaiņas, tiek pilnveidots mācību saturs un pieeja, lai ikvienā skolā visiem bērniem nodrošinātu mūsdienām atbilstošu izglītību, dodot iespēju iegūt lietpratīgam skolēnam nepieciešamās zināšanas, izpratni, prasmes un vērtības. Notiek mācību pieejas maiņa visos mācību priekšmetos, tomēr saglabājot vienu virzienu – padarot mācību procesu jēgpilnu un sasaistot to ar reālo dzīvi. Pārmaiņas skar visus izglītības posmus un veidus, arī speciālo izglītību, kura Vispārējās izglītības likumā tiek definēta kā vispārējās izglītības īpašais veids, kas sniedz iespēju personām ar speciālām vajadzībām un/vai veselības traucējumiem iegūt izglītību atbilstoši viņu speciālajām vajadzībām.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kursi pedagogiem Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

18.09.2020 09:30 - 16:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

puce_logo.jpg

2020.gada 18.septembrī Kokneses pamatskola – attīstības centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (Vienošanās Nr. 2-2e/202/248) realizēs bezmaksas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu Skolas – centra telpās: "Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana (individualizēta mācību procesa elementi, skolas atbalsta komandas darba organizēšana, izglītojamā snieguma progresa izvērtējums) izglītojamiem ar – garīgās attīstības traucējumiem, smagiem garīgās attīstības traucējumiem, garīgās veselības traucējumiem"

Lasīt visu ziņu

NORDPLUS PROJEKTI IZGLĪTĪBAI

08.09.2020

logo_nordplus.jpg

Nordplus izglītības projektos piedalās skolēni, skolotāji, studenti, pasniedzēji un pieaugušie no Baltijas un Ziemeļvalstīm. Šo programmu 1988./1989. gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome. Sākotnēji tajā piedalījās tikai Ziemeļvalstis, taču kopš 2008.gada programmā piedalās arī Baltijas valstis, lai uzlabotu un ieviestu jauninājumus Baltijas un Ziemeļvalstu izglītības sistēmā.

Lasīt visu ziņu

Kopā mēs varam un darām

07.09.2020

erasmus_logo.jpg

Erasmus+ mācību mobilitātes ir iespēja izglītībā iesaistītajiem mācīties un gūt pieredzi ārvalstīs. Tās ļauj skolotājiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalsti, lai mācītos, padziļinātu savu kompetenci un atpakaļ uz Latviju pārvestu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.

Kokneses pamatskolas – attīstības centram ir svarīga pedagoģiskā personāla profesionālisma, kompetences, motivācijas un kapacitātes paaugstināšana, lai nodrošinātu kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītības procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām, sniegtu atbalstu reģiona izglītības iestāžu pedagogiem, izglītojamiem un vecākiem.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top