Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Vakance - logopēds

21.09.2021

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

LOGOPĒDU

Lasīt visu ziņu

Starptautiskās sporta spēles “Mēs varam” Valmierā

11.09.2021

20210911_135643.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni devās uz Valmieru, lai atjaunotajā Jāņa Daļiņa stadionā piedalītos 14. starptautiskajās sporta spēlēs “Mēs varam”. Skolēni savus spēkus pierādīja dažādās distancēs, 60m skrējienā, 800m skrējienā, pildbumbas, maisiņu mešanā, tāllēkšanā, basketbola un futbola metienos. Tradicionāli visas dienas ietvaros norisinājās bocija (komandas sporta veids, kurā tiek ripināta bumba). Skolēni, bija gandarīti par saviem rezultātiem un sponsoru sarūpētajām pārsteiguma balvām.

Guntis Atrasts, Maija Zeilāne

skolotāji

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Jaunatnes līdzdalības projekti – iespēja jauniešiem

10.09.2021
3_erasmus_plus_logo_1_youth_in_action.jpgJaunatnes līdzdalības projektu mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību Eiropas demokrātiskajā dzīvē. Projekta ietvaros tiek īstenotas neformālās izglītības aktivitātes valsts vai starptautiskajā līmenī, kas jauniešiem sniedz iespēju apmainīties ar pieredzi, savstarpēji sadarboties, iesaistīties kultūras un pilsoniskajos procesos, kļūt par aktīviem Eiropas pilsoņiem.
Lasīt visu ziņu galerija (4)

Skolēnu rudens ekskursija uz saimniecību “Janavas” un Likteņdārzu.

08.09.2021

20210908_macibu_ekskursija_4.jpg

Saulainā 2021. gada 8. septembra pēcpusdienā 7. internātgrupas bērni devās ekskursijā. Pirmā ekskursijas apskates vieta bija saimniecība “Janavas” , kur audzēkņus un skolotāju sagaidīja viesmīlīgā, atraktīvā saimniece Anta Kučere. Anta iepazīstināja izglītojamos ar dažādiem ārstniecības augiem, ko pati audzē, vāc, žāvē, pārstrādā un fasē. Diena bija silta un saulaina, tāpēc skolēniem bija iespēja atmodināt visas piecas cilvēka maņas, dodoties pastaigā ar basām kājām pa sajūtu taku. Viņi vēroja kā ūdens plūst no zemes dziļumiem, radot jautru burbulīšu deju, kā arī veldzējās no avota.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kokneses pamatskolas – attīstības centra projekti iegūst eTwinning Kvalitātes sertifikātus

02.09.2021

etwinning_logo.jpg

lasi_klausies_stasti.jpgkopa_stipri_projekta_logo.jpg

 

Kokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus piedalās eTwinning projektos, kuri veido Eiropas skolu sadarbības tīklu un ir daļa no Erasmus+. Tā nav tikai platforma, bet kopiena uzņēmīgiem, radošiem un moderni domājošiem pedagogiem, kura veicina izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot mūsdienīgu pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju un skolēnu prasmju pilnveidi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (1)

Kokneses pamatskola – attīstības centrs Erasmus+ projektos

09.09.2021

eu_flag_erasmus_vect_pos_2.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi realizē Erasmus+ projektus, kā rezultātā ir gūta starptautiska pieredze un jaunas zināšanas mūsdienīgas izglītības nodrošināšanā, iepazīta  inovatīvu un modernu mācību metožu pielietošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, sekmēta pedagogu personības, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšana, uzlabotas pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratne par Eiropas kultūrām. Erasmus+ mācību mobilitātes ir iespēja izglītībā iesaistītajiem mācīties un gūt pieredzi ārvalstīs. Tās ļauj skolotājiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalsti, lai mācītos, padziļinātu savu kompetenci un atpakaļ uz Latviju pārvestu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top