Labo darbu nedēļa Kokneses pamatskolā – attīstības centrā21.10.2020

Kā katru gadu, arī šogad Kokneses pamatskolas - attīstības centra skolēni piedalījās "Labo darbu nedēļā 2020". Tā jau kļuvusi par tradīciju. Visi kopā domājām, kādus labus darbiņus paveikt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni iepazīst zinātni21.10.2020

Jau otro gadu Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notiek interešu izglītības pulciņš “Jaunais ķīmiķis”, kuru, lielas aizrautības un intereses mudināti, apmeklē vairāki skolēni. 2020.gada 13. oktobrī šie skolēni kopā ar interešu izglītības pulciņa “Jaunais ķīmiķis” skolotāju Lāsmu Gūti devās mācību ekskursijā uz Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava” Salaspilī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Konkurss “Mans SKOLOTĀJS”20.10.2020

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēniem no 2020. gada 26. septembra līdz 2020. gada 9. oktobrim  bija iespēja izpausties radoši un piedalīties Skolas – centra izsludinātajā konkursā “Mans SKOLOTĀJS”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses pamatskola - attīstības centrs piedalās Erasmus Days 2020

15.10.2020 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs


Kokneses pamatskola - attistības centrs,  kā viens no Erasmus+ projektu īstenotājiem Latvijā, iesaistīsies Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas 2020, kas notiks no 15. līdz 17. oktobrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Rudens kross Lielplatonē09.10.2020
2020. gada 8. oktobrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni brauca uz Lielplatones pamatskolu – atbalsta centru Jelgavā, lai piedalītos LSO rudens krosa sacensībās. Pirms sacensībām Latvijas Speciālās Olimpiādes Nacionālais direktors Aigars Lasis dalībniekus aicināja, savstarpēji komunicējot, ievērot distanci un parādīt savus labākos rezultātus, piedaloties skrējienos Lielplatones mežā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Sportiskais pasākums “Staciju jampadracis” 09.10.2020

       

  Saulainais rudens šogad mudina ikvienu doties laukā, lai jautrās spēlēs un rotaļās pavadītu brīvo laiku pēc mācību stundām. 2020. gada 1.oktobra pēcpusdienā Kokneses  pamatskolas – attīstības centra sporta laukumā notika pasākums “Staciju jampadracis”. Sportisko uzdevumu organizēšanā, dažādu stafešu un atrakciju sagatavošanā un vadīšanā tika iesaistīti Skolas – centra līdzpārvaldes pārstāvji, metodisko komisiju vadītāji, skolas pedagogi. Pasākumā piedalījās arī īpašie viesi – skolēnu vecāki, kuri skolēnus iepriecināja ar jautrām aktivitātēm un pārsteiguma balviņām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

“Zoozīļuks 2020” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā07.10.2020

Rudens Latvijā iekrāso koku lapas un Rīgas Zooloģiskajā dārzā ir sarosījies “Zoozīļuks 2020”, kurš aicina visus Latvijas bērnus piedalīties konkursā un lasīt ozola zīles. Par labu darbu ir arī balva – bezmaksas zoodārza apmeklējums un ekskursija gida pavadībā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top