Pēcpusdiena atpūtas kompleksā Mežezers

28.01.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Un atkal zemi pārklājis sniegs, tik balts un liegs, bet atkusni nomainījis aukstums. Šīs pārmaiņas ziemas mīļotājiem ir tīrā bauda. Tā vien pārņem vēlme paņemt slēpes, un laisties no kalna lejā un izbaudīt ziemas piedāvātos priekus.

Tā arī Kokneses speciālās internātpamatskolas - attīstības centra arodklases audzēkņi, un internāta skolotāja, kādā jaukā pēcpusdienā devās ceļā baudīt ziemas skaistos dabas skatus un aktivitātes uz Pļaviņu novada atpūtas bāzi Mežezers.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mācīsimies darot!22.01.2013

Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā jauns ieguvums – Promethean ActivTable interaktīvais galds ar skārienjūtīgu darba virsmu, kurš īpaši piemērots bērniem ar speciālām vajadzībām. Tas ir viegli pārvietojams no telpas uz telpu, pie tā vienlaikus var darboties līdz pat 6 lietotājiem, kā arī pieejams bērniem ar kustību traucējumiem. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, bērniem tiek dota iespēja mācīties spēlējoties, gūt prieku un pārliecību saviem spēkiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ziemassvētku pasaka

20.12.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20. decembrī pie svētku egles bija sapulcējušies Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolēni, skolotāji, darbinieki un vecāki, lai sagaidītu Ziemassvētkus. Par brīnumiem un pārsteigumiem Ziemassvētkos parūpējās Pasaku meitiņa kopā ar saviem draugiem Mikiju, Lauvu un Lāci Muzikantu, kuri bija devušies pastaigā pa piesnigušo mežu. Pasaku mežā viņi sastapa sidraba mēnestiņu, sešus mazus bundziniekus, rūķus, lāčus, zaķus un citus meža zvērus, kuri, gaidot svētkus, dziedāja, skaitīja dzejoļus un dejoja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ziemassvētku noskaņas Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

14.12.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs sveic skolēnus, vecākus un viesus saposies svētku rotā.

Esam projektu Ekoskola un Mammadaba dalībnieki, tāpēc šogad rotājumi svētkiem gatavoti no dabai un videi draudzīgiem materiāliem.

Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra darbinieku kolektīvs sveic Kokneses novada iedzīvotājus ar balto Ziemassvētku tuvošanos!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

C klašu skolēnu mācību eksursija uz Tukuma novada pilīm un muzejiem, projekta ,,Mammadaba” ietvaros10.12.2012

Kokneses speciālās internātpamatskolas- attīstības centra 1.c – 11.c klašu skolēni projekta ,,Mammadaba” ietvaros devās mācību ekskursijā uz Tukuma novada vēsturiskajām vietām– Jaunmoku un Durbes pili, kā arī Audēju muzeju.

Ekskursijas rītā, pati daba ekskursantiem vēlēja labu noskaņojumu, jo sniga balts sniedziņš – kad uzsnieg sniegs, pasaule kļūst pārsteidzoši balta, tādējādi vairojot visaptverošu gaišumu un prieku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Zinātnes un tehnoloģiju mēnesis Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā10.12.2012

Oktobrī un novembrī skolēni piedalījās dažādās Zinātnes un tehnoloģiju mācību priekšmetu aktivitātēs. Skolotāji sagatavoja daudzveidīgus uzdevumus, lai rosinātu skolēnu interesi un parādītu zināšanu neparastāku pielietojumu.

Visi skolēni varēja iesaistīties ornamentu saskatīšanā un krāsošanā. Pēc tam skolas gaitenī tika izveidota izstāde, lai paveikto varētu aplūkot un novērtēt. Ar īpašu izdomu un rūpību izcēlās darbi, kurus veidoja Vladislavs Visokinskis, Lauris Sviklis, Eva Svikle un Lauris Mūrnieks. 5. – 11. klasēm notika matemātikas pēcpusdiena „ Olimpiskā matemātika”. Lai sacensības noritētu veiksmīgi, tika izveidotas divas komandas, kuru kapteiņi bija Sandis Treikals un Jānis Ribakovs. Sākumā bija iesildīšanās, pēc tam sekoja stafete ar āboliem, kur ne tikai jāsalasa āboli, bet arī jāaprēķina, cik metru nostaigāts, lai to izdarītu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Novembris - dvēseļu laiks

12.11.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Vēlais rudens – novembris – pats tumšākais laiks. Arī pārdomu laiks. Biežāk gribas aizdegt sveces – mūžīgos enerģijas avotus. Lai cik maza liesmiņa, bet izstaro siltu gaismu. Tās gaisma nes mieru sirdij, piesaista labas domas, aizvilina atmiņās un palīdz noticēt jaunu cerību piepildījumam.

Novembris – dvēseļu laiks, kad dedzam svecītes tuvinieku atdusas vietās un sveču gaismas logos ir 11. un 18. novembra vakaros. Tur atspīd mūsu brīvība, neatkarība, patstāvība un cerība nākotnei! Arī mūsu skolas – centra pagalmā 12. novembra vakarā tika iedegtas skolēnu un darbinieku sarkani baltās svecītes piemiņai varoņiem, kas cīnījās par Latvijas brīvību un saņemot Lāčplēša kara ordeni ar lepnumu teica – „Gods kalpot Latvijai” .

Iededzot sveces mēs novēlējam arī gaišumu savai dzīvei, skumjas un bezcerīgas domas raidot projām. Vajag ticēt, cerēt un vienkārši – mīlēt dzīvi un šo zemi Latviju!

Kokneses speciālās internātpamatskolas –

attīstības centra vēstures skolotāja

Dace Ūdre

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top