Sasniegumi Starpvalstu vieglatlētikas sacensībās Krievijā08.10.2012

Šogad no 10. – 15. septembrim Joškarolā (Krievijā) notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības, kuras rīkoja „Krievijas Speciālā Olimpiāde”. Tajās piedalījās komandas no 32 valstīm. Latvijas Speciālās Olimpiādes vieglatlētu izlasi veidoja pēc Palsmanes speciālajā internātpamatskolā 2012. gada 17. un 18. maijā notikušo republikas vieglatlētikas sacensību rezultātiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ar zināšanām dzīvē!25.09.2012

25. septembrī Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 9. klases audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Kokneses novada Dzimtsarakstu nodaļu un Kokneses pilsdrupām.

Skolā literatūras stundās skolēni bija lasījuši par latviešu tautas tradīcijām kristībās, kāzās un bērēs. Tagad Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lolita Vildava audzēkņiem pastāstīja par dokumentiem, kas nepieciešami, lai slēgtu laulību, reģistrētu bērniņu vai miršanu, izskaidroja likumus, kas nosaka kāzu organizēšanu vai bērna reģistrēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zinību diena Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

03.09.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Skolas sirdspuksti ir skolēni, bet skolas stiprums – skolotājs. Ja skola ir lukturis, kas dāvā gaismu – tad skolotājs ir šī luktura liesmiņa. Ja skola ir burvju dzēriens, kas dod spēku, tad skolotājs ir šī dzēriena biķeris. Ja skola ir templis, kas sniedz mieru, tad skolotājs ir šī tempļa kolonnas. Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola, un skolas dvēsele – skolotājs. 2012. gada 3. septembrī Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra durvis vērās jauna mācību gada sākumam. Skolas - centra direktore Dagmāra Isajeva, Zinību dienas svinīgajā pasākumā, sveica skolēnus, skolēnu vecākus un skolas darbiniekus ar jaunā 2012./2013. mācību gada uzsākšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Starptautisks projekts Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstītības centrā04.09.2012

Nordplus Jauniešu programma atbalsta dažādas aktivitātes skolu izglītības jomā Ziemeļu un Baltijas reģionā: skolēnu klašu braucienus pie saviem vienaudžiem, skolēnu prakses, jaunu projektu attīstību, skolotāju apmaiņu starp skolām un citus projektu veidus, kuru ietvaros uzlabojas izglītības kvalitāte un attīstās starpkultūru dialogs.

Projekts „Teachers international cooperation and exchange of experience” (Skolotāju starptautiskā sadarbība un pieredzes apmaiņa) norisināsies no 2012. gada 1. septembra līdz 2013. gada 1. septembrim. Skolas - centra sadarbības partneris ir Jaagu pamatskola Viljandi, Igaunijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Tīne sarīkojumā Pulkā eimu, pulkā teku 201201.06.2012

I. Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa "Tīne" 26. un 27.maijā piedalījās Bērnu un jauniešu folkloras programmas nacionālajā sarīkojumā Jelgavā un tās apkārtnē - XXVIII PULKĀ EIMU, PULKĀ TEKU 2012, uz kuru devās folkloras kopas no visiem Latvijas novadiem. Šī gada sarīkojuma tēma - putni.

26. maija rītā folkloras kopas ieradās Jelgavā. Diena sākās ar dalības reģistrēšanu un Jelgavas pils apskati, kam sekoja gan mēģinājumi, svētku atklāšana un koncerts Cielava, baltgalve, daudz tavu bērnu, gan ielu koncerti, novadu programmas un interaktīvas norises. Bija arī danči un stāstu laiks Par putniem un ne tikai par tiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Bez pagātnes nav nākotnes

29.05.2012 kur : Likteņdārzs

Likteņdārzs ar visas tautas atbalstu top uz salas Koknesē, Daugavas vidū. Tā ir vieta, kur sastopas pagātne, tagadne un nākotne. Vieta, kur rast mierinājumu, smelties spēku un gūt iedvesmu piepildīt sapņus. Likteņdārzs top kā mūsu gadsimta Brīvības piemineklis un vieno visas paaudzes. 2012. gada 29. maijā Koknesē, Likteņdārzā, notika pirmais speciālo izglītības iestāžu festivāls. Festivāla mērķis ir palūkoties uz savu Zemi mīlestības acīm. Tajā piedalījās skolas no visas Latvijas. Dalībnieki dziedāja, dejoja, runāja dzeju un spēlēja teātri. Mēs, Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 1. – 3. klases skolēni un skolotāja Anita Ščerbinska, piedalījāmies koncertprogrammā „Zemes dziesma ar dziesmu „Kartupeli, kartupeli”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zvans aicina uz pēdējo mācību stundu

31.05.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses speciālajā internātpamatskolā– attīstības centrā 31. maijā pēdējais skolas zvans skanēja devītās, vienpadsmitās - arodklases un divpadsmitās „C” klases audzēkņiem. Skolas administrācija, skolotāji un skolas biedri sveica absolventus un ar laba vēlējumiem iezvanīja pēdējo mācību stundu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top