Sveicam Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolotāju Aneti Lasmani - projekta “IT manai nākotnes karjerai” laureāti07.03.2014

2014. gada 26. februārī Rīgā notika projekta “IT manai nākotnes karjerai” noslēguma pasākums. Par vienu no konkursa „IT manai nākotnes karjerai” laureātēm ir kļuvusi Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolotāja Anete Lasmane, balvā iegūstot pateicības rakstu un planšetdatoru.

printēt Lasīt visu ziņu

Metodiskā diena Rēzeknē07.03.2014

4. martā Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi, darbinieki un administrācija viesojās Rēzeknes logopēdiskajā internātpamatskolā, lai pilnveidotu profesionālo kompetenci. Metodiskās dienas dalībnieki piedalījās reģionālajā konferencē „Bērni ar jauktiem mācīšanās traucējumiem un to valodas īpatnības”, kurā noklausījās lekcijas par bērniem ar jauktiem attīstības traucējumiem iekļaujošās izglītības aspektā, un skolēnu ar valodas traucējumiem komunikatīvās kompetences attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra komandai – trešā vieta telpu futbolā04.03.2014

2014. gada 12. februārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notika kārtējās Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED sacensības telpu futbolā. Sacensības notika Rīgā, lai skolām no visiem Latvijas novadiem būtu ērtāka nokļūšana sacensību norises vietā. Startam bija pieteiktas 16 komandas, bet objektīvu iemeslu dēļ 2 komandas atteica savu līdzdalību šajās sacensībās. Tika izveidotas 3 apakšgrupas. Pagājušā gada 3 labākās komandas – Purmsāti, Koknese un Tukums tika izvirzīti par grupu virsvadītājiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Humānā pedagoģija skolotāja darbā

03.01.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

„Lai dāvātu bērnam zināšanu dzirksti, skolotājam sevī jāuzņem gaismas jūra” /Š. Amonašvili/

Humānā pedagoģija nav iemīta taka, pa kuru atliek vien cienīgi soļot. Katram jāatklāj sava taciņa, katram tajā jāievirza sava radošā enerģija to problēmu risināšanā, kuras akcentē humānā pedagoģija. Humānā pedagoģija ir mīlestības, prieka un izpalīdzības, savstarpēju rūpju, kopēju panākumu pedagoģija, kas veido spēcīgu, laimīgu un veselīgu personību.

printēt Lasīt visu ziņu

Izstāde Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

13.12.2013 - 06.01.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs aicina Kokneses novada iedzīvotājus apmeklēt Elitas Ābeles meditatīvo zīmējumu izstādi „Eņģeļa pieskāriens”. Izstāde līdz 6. janvārim būs apskatāma Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs svin Latvijas Republikas 95. dzimšanas dienu

14.11.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

...Uz zemeslodes, zem saules mūs trīsarpus miljardu. Tajos latviešu pusotra miljona tikai. Tas ir kā pusotra piliena jūrā. Kāda var būt pusotra piliena dziesma par sauli? Un tomēr − uz zemeslodes, zem saules ir tāda tauta – latvieši... /Māris Čaklais/

Š. g. 14. novembrī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika LR 95. dzimšanas dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā piedalījās skolas – centra skolēni, viņu vecāki, skolotāji, darbinieki un Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Lāčplēša diena Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

11.11.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Ir tikai viena LATVIJA, un citas nav nekur. Tā nāk no senču zemes dzīlēm un debesīm, kas kopā tur.. (A.Eglītis)

11. novembris īpaša diena – Lāčplēša diena, kad pieminam Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus. Arī mēs Kokneses internātpamatskolā attīstības – centrā par godu varoņiem visas dienas garumā veidojām Latvijas kontūru no dažādiem dabas materiāliem. Klašu grupas jau laicīgi bija savākušas sūnas, zarus, čiekurus, lapas, kas šajā dienā piepildīja mūsu Dzimtenes atveidoto kontūru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top