Kvalitātes sertifikāti eTwinning projektiem22.09.2014

Pagājušajā mācību gadā Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs iesaistījās vairākos eTwinning projektos. Divi no tiem ir saņēmuši Kvalitātes sertifikātus par veiksmīgu projektu īstenošanu. Abos projektos aktīvi iesaistījās 6.klases skolēni.

Projektā „Europe so many faces”, jau ceturto gadu, darbojas 40 skolas no 35 dažādām Eiropas valstīm. Kā mūsu veiksmīgā projekta rezultāts ir izveidotas divas grāmatas - "Europe so many faces" un "European Cuisine ", kurās skolēni angļu valodā aprakstīja un ilustrēja 170 ievērojamas vietas un 160 ēdienu receptes. Mēs gatavojām izvēlēto valstu ēdienus un izveidojām video “Cooking Show”. Katrā skolā, projekta ietvaros, notika Eiropas virtuves vakari, kur tika gatavoti izlozēto partneru valstu ēdieni. Izveidotās grāmatas un projekta materiāli aplūkojami interneta vietnē: http://ej.uz/skolasproj

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi piedalās Gēteborgas Pasaules Jauniešu kausā futbolā24.09.2014

No 13. līdz 17. jūlijam Gēteborgā notika pasaulē vērienīgākais futbola čempionāts jauniešiem, kurā piedalījās vairāk kā 1500 dalībnieki no 71 valsts, kopumā 30 komandas. Komandas tika dalītas vairākās grupās un sacensībās bija iespēja piedalīties arī jauniešiem ar speciālām vajadzībām. Latvijas komandā startēja arī Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi – Jānis Ribakovs un Sandis Treikals. Turnīrā kopumā Latvijas komanda izcīnīja 5. vietu un saņēma medaļas. Kā labākais spēlētājs komandā tika atzīts mūsu skolas audzēknis Jānis Ribakovs.

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

sporta skolotājs Guntis Atrasts

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Starptautiskais futbola turnīrs Igaunijā09.06.2014

2014. gada 2. un 3. jūnijā Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni – Lauris Sviklis, Nauris Rocēns un Agris Kozlovskis Latvijas izlases komandas sastāvā piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā Igaunijā – Tartu.

Pirmajā dienā sportistiem bija iespēja apmeklēt Zinātnes centru AHHA, apskatīt Tartu vecpilsētu un iepazīt Igauniju. Otrajā dienā notika starptautiskais futbola turnīrs, kurā piedalījās dalībnieki no vairākām valstīm.

Sveicam Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēnus, kuri Latvijas izlases komandas sastāvā izcīnīja pirmo vietu!

Sporta skolotājs

Guntis Atrasts

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Vienmēr atvērti jaunām idejām

11.06.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

11. jūnijā Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi, lai dalītos pieredzē, pulcējās metodiskajā sanāksmē – radošo darbu skatē par tēmu „Mežs”, kurā iepazīstināja ar savām veidotajām didaktiskajām spēlēm, interaktīvajiem mācību materiāliem, dažādām darba formām mācību stundās un alternatīvām audzināšanas nodarbībām.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveika vasara, vasariņa!

30.05.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Sagaidot vasaru, 30. maijā, Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika 2013./2014. mācību gada noslēguma pasākums, kurā piedalījās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un skolēnu vecāki.

Visa gada garumā skolēni ir centīgi mācījušies, kāpuši pa zinību kāpnēm, pilnveidojuši prasmes dažādos interešu izglītības pulciņos, dziedājuši un dejojuši. Pasākums sākās ar projektu nedēļas „Mežā eju, meža teku” noslēguma prezentācijām, kurās bērni, kopā ar skolotājiem, rādīja un stāstīja par padarīto, iepazīto un izpētīto. Turpinājumā visi tika aicināti noskatīties veltījuma koncertu kā pateicību vecākiem un skolotājiem. Koncertā uzstājās gan pirmsskolas grupas audzēkņi, gan līnijdejotāji un Popielas konkursa uzvarētāji, gan skolas ansamblis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Zvans aicina uz pēdējo mācību stundu

16.05.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā 16. maijā pēdējais skolas zvans skanēja devītās un vienpadsmitās – arodklases skolēniem. Skolas - centra administrācija, skolotāji un skolas biedri sveica audzēkņus un ar laba vēlējumiem iezvanīja pēdējo mācību stundu.

Devītās klases audzēkņiem ir sācies laiks

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

„Vasara bez asarām” - atgādināsim bērniem par drošību vasarā!

21.05.2014 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Tuvojas vasara – laiks, kad bērni dodas trīs mēnešus garās brīvdienās. Tādēļ svarīgi ir atkārtot un iemācīt bērniem lietas, kas jāzina, lai brīvlaiku varētu pavadīt droši.

21. maijā Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā tika rīkota izglītojoša nodarbība par drošību – uz ūdens, uz ceļa, ar elektrību un citām ar drošību saistītām situācijām, to vadīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa. Lai spētu izvairīties no nelaimes gadījumiem un zinātu kā rīkoties, ja pašam vai apkārtējiem draud briesmas, inspektore ar skolēniem pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar atpūtu pie ūdens, kā arī ugunsdrošības un elektrodrošības noteikumu ievērošanu. Svarīgi ir atcerēties, kādos gadījumus un kur meklēt palīdzību – pie pieaugušajiem, vai zvanot uz valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, pa tālruni 112. Katram bērnam, dodoties brīvdienās, svarīgi atcerēties, ka ikvienā situācijā ir jāizvērtē riski un jārīkojas droši.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top