C klašu skolēnu viesošanās biedrības ,,Baltaine” Radošajā mājā Koknesē05.05.2016

Pavasara noskaņās c klašu skolēni kopā ar saviem mācību priekšmetu skolotājiem apmeklēja Radošo māju Koknesē.

Mūs sagaidīja jautri muzikanti, iesaistot visus rotaļās, draiskā dancī. Radošās mājas saimnieces aicināja skolēnus uzburt pasauli no mazām lietām- dzijas, diegiem, klūdziņām, gatavojot saulītes, tinot dziju tītavās, darbojoties ar bezgala interesantām spēlītēm no koka. Katrs pēc savas patikas varēja radoši izpausties. Darbojoties radošajās darbnīcās bija iespēja saprast, cik gan reizēm vienkārši, gan sarežģīti top lietas. Vajadzīga tikai kripatiņa iedvesmas un mazlietiņ pacietības. Pozitīvs ieguvums ir arī tas, ka darbnīciņas vada ļoti sirsnīgi amatu pratēji un tur visu laiku valda gaiša, radoša noskaņa, laikam tāpēc arī šo māju sauc par Radošo.

Sirsnīgs izvērtās bērnu un skolotāju kopīgais pasākums, kur savu padomu sniedza saimniecīte Elga. Viņa ierādīja, kā var izcept veselīgu cienastu no kviešu miltiem, klijām, vārītiem kartupeļiem. Mazie cepēji izcepa smaržīgus kliju pīrāgus ar burkānu pildījumu. Pats patīkamākais – degustācija! Garšoja ļoti labi! Pēc šī procesa daži bērni teica, ka nākotnē būšot pavāri.

Dziedot, dejojot, ejot rotaļās, radoši darbojoties, laiks pagāja spraigi un interesanti. Mājās visi devās gandarīti par jauki pavadīto laiku un apgūtajām jaunajām prasmēm.

Sirsnīgi pateicamies Radošās mājas saimniekiem par sirsnīgo uzņemšanu, iedvesmu atklāt jaunus talantus un iemācīties jaunas lietas.

Sociālo zinību skolotāja Daina Logina

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Šķirojam atkritumus kopā ar Cūkmenu!08.02.2016

3. februāra rīts Kokneses internātpamatskolas pirmsskolas grupiņās iesākās ar Cūkmena apciemojumu, kurš bija ieradies lūgt bērniem palīdzību atkritumu šķirošanā. Izberot lielā atkritumu maisa saturu, ciemiņš bērniem vaicāja, kādus sadzīvē radušos, izlietotos iepakojumus bērni tajā atpazīst, kā arī pastāstīja, kādās grupās tos iedala. Tad Cūkmens aicināja bērnus ķerties pie darba un katru tukšo iepakojumu ievietot tam paredzētajā konteinerā, lai no šiem materiāliem atkal būtu iespējams pagatavot jaunas lietas. Šādi šķirošanas konteineri bija trīs: papīram, stiklam un plastmasai. Bērni čakli darbojās šķirojot, un pēc tam visi kopīgi pārbaudīja, vai uzdevums izpildīts pareizi – gadījās arī pa kādai kļūdiņai. Tomēr Cūkmens ar bērnu paveikto bija ļoti apmierināts un čaklos palīgus paslavēja. Turpinājumā visi kopīgi parādīja rotaļu par mazajiem, čaklajiem pirkstiņiem, un uz atvadām bērni saņēma cienastu - jogurtiņu ar uzdevumu padomāt, kurā konteinerā būs jāliek tukšais jogurta trauciņš. Visbeidzot bērni Cūkmenam apsolīja būt saudzīgi pret apkārtni un vidi, kā arī šķirot atkritumus!

printēt Lasīt visu ziņu

Dzimšanas dienu ballīte c klašu jubilāriem04.11.2015

vētki ir domāti, lai mēs varētu atpūstos no ikdienas rutīnas, kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem jauki pavadītu laiku un iegūtu jaunas emocijas un iespaidus. Svētku gada garumā ir daudz, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir dzimšanas diena. Jautras rotaļas, draugus, svinību galdu, pārsteigumus, dāvanas gaida arī mūsu skolas skolēni skolas mācību laikā, tāpēc pirms skolēnu rudens brīvdienām, c klašu grupu kolektīvi pulcējās kopā, lai svinētu skolēnu dzimšanas dienas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Zinību dienas rīts07.06.2017

Zinību dienas rīts - mazliet pelēcīgs, bet gaišās noskaņās tīts. Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs jau agri ver savas durvis, lai laipni sagaidītu skolotājus, darbiniekus, skolniekus un viņu tuviniekus jaunajā 2015./2016. mācību gadā.

Skolas – centra telpas piepilda jautras čalas. Košiem puķu pušķiem rokās, priecīgā noskaņojumā ierodas bērni un Karlsons ar Brālīti. Svinīgā pasākuma laikā klātesošos sveic administrācija. Īpašus sveicienus saņem pirmklasnieki un jaunie pedagogi. Ar lielu pacietību Karlsons skaidro Brālītim un pārējiem pirmklasniekiem, kāpēc jāmācās un kādi jauki pasākumi notiek skolā. Brālītis ar Karlsonu ir sarūpējuši krāsainus sapņu balonus visiem skolēniem, kurus ar labiem vēlējumiem un sirsnīgi sveicieniem jaunajā mācību gadā palaiž gaisā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sacensībās Daugavpilī18.05.2015

2015. gada 13. maijā Daugavpils 1.speciālās pamatskolas stadionā norisinājās Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) organizētās futbola sacensības bērniem ar speciālām vajadzībām. Šādas sacensības Daugavpilī tika organizētas jau sešpadsmito gadu, bet tieši šādas – „Cerību” futbolistiem otro reizi.

printēt Lasīt visu ziņu

Līnijdejotāji piedalās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”06.05.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdeju pulciņa dalībnieces 23. aprīlī piedalījās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”, kurš jau 14. reizi norisinājās Piejūras internātpamatskolā, Carnikavas novadā. Uz pasākumu devās Valija Bitenbindere, Madara Goževica, Leontīna Zablinska, Arita Stepaņenko un Rebeka Sakalauska. Kopumā festivālā piedalījās 17 skolu pārstāvji no visas Latvijas, un pasākuma dalībnieki izpildīja visdažādāko stilu dejas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Izglītojoša nodarbība „Atkarībām – nē!”

09.04.2015 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

9. aprīlī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika izglītojoša nodarbība par tēmu „Atkarības”, kuru vadīja Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa. Inspektore skolēniem atgādināja par smēķēšanas un alkohola negatīvo ietekmi uz organismu, iespējamajiem veselības traucējumiem un riskiem, ko izraisa nikotīns, tabaka, alkohols. Inspektore minēja kaitējumus, kādus nodara smēķēšana, piemēram, katra izsmēķētā cigarete saīsina mūža ilgumu vidēji par 6 līdz 7 minūtēm, smēķētājiem rodas hroniski iekaisumi elpceļos u.c.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top