Seminārs „Emocionālais toksiskums skolu vidē”05.11.2014

Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā pedagogiem un darbiniekiem, skolēnu rudens brīvlaikā, bija iespēja piedalīties Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācijas seminārā „Emocionālais toksiskums skolu vidēs – problēma un risinājumi”.

Semināru vadīja lektore, LASVATA valdes priekšsēdētāja, skaņas terapeite Ilze Bulate, kura dalībniekus iepazīstināja ar metodēm, kas palīdz atrast emocionālo līdzsvaru praktiski ikdienā – gan pašiem sev, gan darbā ar skolēniem.

Emocionālais toksiskums skolās iespaido mācību procesu un savstarpējās attiecības, atstāj ietekmi uz kognitīvajiem procesiem, ķermeni un veselību kopumā. Seminārā lektore stāstīja par iespējamo emocionālās informācijas pārslodzi, tās sekām, par tūlītējiem risinājumiem – kā praktiski mazināt visa veida emocionālu pārslodzi sev, bērniem un ko ieteikt vecākiem, kas audzina emocionāli sensitīvus bērnus. Mūsu steidzīgajā ikdienā ir svarīgi mazināt emocionālo spriedzi, mācīties to neuzkrāt, lai ikdienā būtu vieglāk dzīvot, strādāt un uztvert dažāda veida situācijas.

Paldies Ilzei Bulatei par interesanto semināru, idejām un praktiskiem padomiem!

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

metodiskais dienests

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top