Kvalitātes sertifikāti eTwinning projektiem22.09.2014

Pagājušajā mācību gadā Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs iesaistījās vairākos eTwinning projektos. Divi no tiem ir saņēmuši Kvalitātes sertifikātus par veiksmīgu projektu īstenošanu. Abos projektos aktīvi iesaistījās 6.klases skolēni.

Projektā „Europe so many faces”, jau ceturto gadu, darbojas 40 skolas no 35 dažādām Eiropas valstīm. Kā mūsu veiksmīgā projekta rezultāts ir izveidotas divas grāmatas - "Europe so many faces" un "European Cuisine ", kurās skolēni angļu valodā aprakstīja un ilustrēja 170 ievērojamas vietas un 160 ēdienu receptes. Mēs gatavojām izvēlēto valstu ēdienus un izveidojām video “Cooking Show”. Katrā skolā, projekta ietvaros, notika Eiropas virtuves vakari, kur tika gatavoti izlozēto partneru valstu ēdieni. Izveidotās grāmatas un projekta materiāli aplūkojami interneta vietnē: http://ej.uz/skolasproj

Projektā “Сила маленъкой откритки” piedalījās 7 skolas. Skolēni veidoja apsveikuma kartītes, kurās tekstu rakstīja dzimtajā un angļu valodā. Rezultātā tapa e-grāmata ar visu dalībnieku darbiem.

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēnu darbi apskatāmi interneta vietnē: http://ej.uz/kartina.

Projektu vadītājas L. Kraukle, M.Urga

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top