Fotoizstāde

20.07.2017 - 20.09.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Sākam "Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūriju 2017"!07.06.2017

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā sākam jauno “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017” lasīšanas maratonu. Par lasīšanas veicināšanas programmu ilggadējie dalībnieki ir ļoti labi informēti, bet ja gribas atsvaidzināt savas zināšanas vai uzzināt, kas tā tāda ir, tad par žūrijas vēsturi, tās norisi vai citu sīkāku informāciju var uzzināt šeit – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija” vai jautāt bibliotēkā.

Jauno 2017. gada žūrijas grāmatu kolekciju var iepazīt šeit - http://ej.uz/kolekcija2017 vai izpētīt Bērnu literatūras nodāļā esošajā grāmatu izstādē, kura gan ir mainīga , jo pirmie, čaklie dalībnieki jau sākuši lasīt, un ne visas grāmatas var būt uz vietas.

printēt Lasīt visu ziņu

Klauniņi no Bebriem viesojas Koknesē!

23.05.2017 - 30.06.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

No 23. maija līdz 30. jūnijam Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ir apskatāma Svetlanas Kaņepas klaunu un arlekīnu kolekcija.

Svetlana klauniņus kolekcionē jau 26 gadus. Pirmā klauna mantiņa tika uzdāvināta Svetlanas dēlam, kad viņš atradās slimnīcā, un šis klauniņš esot pat viņam ļoti līdzīgs.

Kā saka pati Svetlana: „Interese par klauniņiem radās neapzināti, vienkārši sāku pievērst uzmanību, kādi kurā valstī viņi ir, kur sastopami un nopērkami.” Braucot uz ārzemēm, vairums atved magnētus kā suvenīrus, bet viņa meklē un atved klauniņus. Veikalos viņus gan grūti atrast - vairāk tirdziņos, antikvariātos. Radi un draugi arī tajā iesaistījušies un dodas uz tirdziņiem, meklē un atved kādu klaunu ciemakukulī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Svinēsim kopā Rozes Stiebras dzimšanas dienu!

14.03.2017 - 15.03.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

18. martā ar video prezentācijām Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā noslēdzām Rozes Stiebras nedēļu, kurā atzīmējām režisores 75. jubileju. Visi interesenti varēja aplūkot izstādi, kurā uzskaitītas mākslinieces radītās multfilmas, apbalvojumi un sasniegumi. Divas dienas bibliotēkā arī varēja mācīties veidot filmiņas “stop kadru” tehnikā zīmējot vai izmantojot dažādas figūras. Bērni izveidoja astoņas īsfilmiņas, kuras var aplūkot šeit – http://ej.uz/8filmas

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Darbīgais februāris Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā06.03.2017

Lai arī februāris ir gada īsākais mēnesis, Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā pasākumu un notikumu saraksts ir gana garš. Februāra sākumā visā pasaulē atzīmēja Drošāka interneta dienu, kad tiek pievērsta pastiprināta uzmanība jautājumiem, kas saistās ar drošību, uzvedību un iespējām virtuālajā vidē. 7.februāri Bērnu nodaļā visas dienas garumā, bija skatāmas Slovākijas Drošāka interneta centra veidotas multiplikācijas filmiņas par drošību un riskiem interneta vidē (ar subtitriem latviešu valodā), bija iespējā piedalīties šīs dienas konkursā "ATRODI INTERNETĀ", kuru rīkoja drossinternets.lv, kā arī spēlēt izglītojošas spēles un uzzināt kā mazināt mobilo ierīču lietošanu ikdienā. Par drošības jautājumiem internetā droši varat mums jautāt un par tiem interesēties jebkurā dienā, jo tos zināt un ievērot vajadzētu katru dienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

"Žūrijas 2016" dalībnieku tikšanās

28.02.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

28. februāra pēcpusdienā Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā noslēdzās lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2016”. Šogad bija 40 eksperti, kuri lasīja Žūrijas kolekcijas grāmatas un savu vērtējumu par izlasīto izteica elektroniskās anketās.

Mēs vēl nezinām, kuras grāmatas šogad ir uzvarējušas, to programmas organizatori atklās tikai 11. martā Lielajos Lasīšanas svētkos Rīgā. Uz šiem svētkiem šogad esam deleģējuši doties Doniku ģimeni, vienu no lasošākajām Kokneses ģimenēm, kura žūrijā piedalās jau vairākus gadus.

Kā jau ierasts, žūrijas noslēguma pasākumā bērni saņem pateicības un balviņas par paveikto darbu – izlasītām un novērtētām grāmatām. Katru gadu visi žūrijas dalībnieki saņem īpaši šim gadam veidotu piederības suvenīru – šajā reizē tie ir 3D animēti magnēti ar 2 mainīgiem attēliem, dizaina autore ir ilustratore Elīna Brasliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Izlasi, atzīmē, piedalies!02.02.2017

Februāra spilgtākie notikumi un bibliotekāro stundu piedāvājums Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā! 7. februāris – Drošāka interneta diena! – padomi, testi, spēles un filmiņas par drošību i-netā un 10 padomi vecākiem, lai mazinātu bērnu mobilo ierīču lietošanu! Vari pieteikt arī citu dienu, lai atnāktu ar visu klasi un nostiprinātu vai pārbaudītu savas zināšanas i- neta drošības jautājumos. 15. februāris - Ēnu diena! Vēl līdz 5. februārim vari pieteikties portālā www.enudiena.lv un izpētīt mūsu ikdienas darbu Bērnu nodaļā vai pieaugušo pusē!

16. februāris - Vispasaules skaļās lasīšanas diena! “Lasi skaļi, maini pasauli”. Skaļi lasīsim un klausīsimies stāstus un dzejoļus no latviešu autoru grāmatām. To darīsim adaptējot Nīderlandes lasīšanas veicināšanas programmu. Kāda tā ir? Nāc un uzzini!

21. februāris - Starptautiskā dzimtās valodas diena. Iepazīsim Valodu koku, lasot un klausoties Gundegas Sējas stāstu “Valodu koks” no grāmatas “Kā es ar Opi braucu Latviju lūkoties”. Pārbaudīt savas prasmes dzimtās valodas jautājumos vari atnākt arī ar visu klasi, iepriekš piesakot jums izdevīgāko dienu un laiku.

28. februāris – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas 2016 “noslēgums! Pasākums žūrijas ekspertiem. Lai apmeklētu bibliotēku ar klasi, grupiņu vai lielāku domubiedru kompāniju, piesakies - klātienē bibliotēkā, pa tel. 26309980 vai e-pastu bibliotekas@koknese.lv .

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top