faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Puzles diena

29.01.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

29. janvāris ir nacionālā Puzles diena, to atzīmē saliekot kādu puzli. Šajā dienā Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā tika saliktas ļoti daudzas puzles.

Visas dienas garumā, lai tiktu pie datora bija jāsaliek vismaz viena puzle, bet lai tiktu pie saldumiņa - trīs dažādu grūtību puzles. Vairums bibliotēkas apmeklētāju salika trīs un vairāk puzles, kā rezultātā šī nodarbe izkonkurēja darbošanos pie datora.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

“Ja nebūtu Ziemassvētku, es tos izdomātu…”07.12.2015

Šādus vārdus savā dzejolī raksta Uldis Auseklis. Bet, ja nav eglīšu rotājumu vai apnikuši ierastie, mēs tos veidojam paši vai iegādājamies jaunus, un tā katru gadu Ziemassvētku eglīte iegūst jaunu ietērpu.

Arī mums Kokneses bibliotēkas Bērnu nodaļā ir bijušas dažādas eglītes: grāmatu egle, plaukstiņu - novēlējumu egle, klasiski rotāta egle un tautiska egle, bet šogad mēs vēlamies izveidot

printēt Lasīt visu ziņu

Draudzība Ziemeļos16.11.2015

Novembra otrajā nedēļā jau vairākus gadus atzīmējamZiemeļvalstu Bibliotēku nedēļa. Šis ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 19. reizi, Latvijā – astoņpadsmito. Projekta galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes un citi pasākumi.

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā bija viena no 2310 Ziemeļvalstu bibliotēkām, kas piedalās šajā projektā. Šajā nedēļā tika iedegtas sveces un lasītas kopīgi izvēlētas grāmatas par kādu noteiktu tēmu - šogad tā bija Draudzība Ziemeļos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Spēļu vakarā ātrlasīšana un literārais cirks

28.10.2015 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

28. oktobrī Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā norisinājās spēļu vakars projekta „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībniekiem un viņu ģimenēm.

Kopā izspēlējām dažādas spēles – “Ātrlasīšanu”, kurā ierastās grāmatas vietā bija jālasa makaroni no zirņiem, “Literāro cirku”, kas bija uzzīmēts uz grīdas un kurā bija jāatmin latviešu tautas mīklas, pasaku varoņi un grāmatu autori. Visiem iemīļoto “Slēpņošanu” bērni skrēja kopā ar vecākiem, un kad visas lapiņas bija atrastas un apslēptie saldumi iegūti, sajūsmā bija gan lielie, gan mazie.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Dzejas diena bērniem15.09.2015

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā, Raiņa dzimšanas dienas pēcpusdienā atzīmējot Dzejas dienu bibliotēkas apmeklētajiem bija iespēja zīmēt dzeju.

Tas bija vienkārši – jāizlasa dzejolis un jāuzzīmē to, kas šajā dzejolī pateikts.

Par to, kā tas notika, vērojiet bildēs, bet tuvāk ar dzejoļu zīmējumiem varat iepazīties atnākot uz bibliotēku. Varbūt vēl kāds mazais lasītājs vēlēsies izmēģināt savu roku kāda dzejoļa ilustrēšanā!

Uz tikšanos bibliotēkā!

Antra Vasiļevska

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top