faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Bibliotēkā tapa filmiņas un izstāde25.04.2016

Aprīlis Kokneses pagasta bibliotēkai ir nozīmīgs mēnesis. 18.aprīlī ir bibliotēkas dzimšanas diena, no 18. - 24. aprīlim ir Bibliotēku nedēļa Latvijā un 23.aprīlī - Pasaules grāmatu un Autortiesību aizsardzības diena!

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā šos notikumus sāka atzīmēt jau no 11. aprīļa, kad bibliotēkā uz nedēļu darbojās Stop kadru video darbnīca, kurā veidojām filmiņas. Un divas nedēļas visi tika aicināti zīmēt un rakstīt kopējai izstādei ar nosaukumu Bibliotēka.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Bibliotēku nedēļa Latvijā

18.04.2016 - 24.04.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Jau 93.gadu Kokneses pagasta bibliotēka ver durvis saviem apmeklētājiem-katra diena mums kopā tiešām ir īpaša! Tādēļ par šīs nedēļas moto izvēlējos viedā un pasaulē slavenākā Lāča vārdus! Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?” Sivēns atbildēja: “Šodiena” Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Sagaidot Kokneses pagasta bibliotēkas 93. dzimšanas dienu, (tā ir 18.aprīlī) rakstīsim vēstules! Lai top vēstule bibliotēkai, grāmatai, kādam rakstniekam, grāmatas varonim vai arī bibliotekārei. Īpašos svētku vēstuļpapīrus vari saņemt bibliotēkā. Vēstuli vari uzrakstīt, arī esot bibliotēkā! Visas uzrakstītās vēstules varēsi iemest bibliotēkā īpašajā pastkastītē! Protams, priecāsimies arī par vēstulēm, kuras sūtīsi elektroniski, izmantojot mūsu

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Divus mēnešus svin Vinnija Pūka dzimšanas dienu!25.02.2016

Visu janvāri un februāri Kokneses bibliotēkas Bērnu nodaļā, atzīmējot Vinnija Pūka 90-to dzimšanas dienu, dažāda vecuma bērni un jaunieši piedalījās bibliotekārajās stundās un lasīšanas pēcpusdienā.

Pie mums ciemojās PII “Gundega “ bērni un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pirmo, piekto un sesto klašu audzēkņi. Visi kopā lasījām, klausījāmies, stāstījām, zīmējām, analizējām tēlus, rakstījām glābšanas zīmītes un vēl daudz ko citu darījām, lai labāk iepazītu jubilāru, viņa draugus un Vinnija Pūka stāstu autoru A.A. Milnu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Žūrijas eksperti iepazīst profesijas!19.02.2016

18. februāri Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā noslēdzās lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu/Jauniešu un Vecāku žūrija 2015”. Kā ik gadu noslēguma pasākumā bērni saņēma pateicības un balviņas par paveikto darbu – izlasītām un novērtētām grāmatām.

Šogad noslēguma pasākums izvērtās citādāks - “Lasītāju Mīlis” bija nočiepis visas dāvaniņas, ieslēdzis kastēs un paslēpis skapī aiz trim atslēgām, jo “Mīlim” gribējās lasīšanas ekspertiem sagādāt piedzīvojumu. Jāsaka, ka tas viņam arī izdevās!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)

Ēnu diena bibliotēkas Bērnu nodaļā!10.02.2016

10. februāris ir Ēnu diena visā Latvijā, kad skolēni izvēlas "ēnot" kādu profesiju un dienas daļu pavada pie „ēnu” devēja darba vietā. Arī Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā jau no paša rīta rosījās trīs "ēnas" - Aiga, Paula un Zita Margarita.

„Ēnas” mācījās strādāt ar sistēmu Alise, lai apkalpotu apmeklētājus, palīdzēja noorganizēt un novadīt PII "Gundega" grupiņai "Lācītis" bibliotekāro stundu - "Ahoi, plūdi Daugavā - Jurim Zvirgzdiņam - 75", kā arī kārtoja grāmatas plauktos, mācījās apstrādāt grāmatas, apkalpoja apmeklētājus, šis dienas notikumus atspoguļoja šajā albumā un veica citus ikdienas bibliotekāra darbiņus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top