faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Izlasi, atzīmē, piedalies!02.02.2017

Februāra spilgtākie notikumi un bibliotekāro stundu piedāvājums Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā! 7. februāris – Drošāka interneta diena! – padomi, testi, spēles un filmiņas par drošību i-netā un 10 padomi vecākiem, lai mazinātu bērnu mobilo ierīču lietošanu! Vari pieteikt arī citu dienu, lai atnāktu ar visu klasi un nostiprinātu vai pārbaudītu savas zināšanas i- neta drošības jautājumos. 15. februāris - Ēnu diena! Vēl līdz 5. februārim vari pieteikties portālā www.enudiena.lv un izpētīt mūsu ikdienas darbu Bērnu nodaļā vai pieaugušo pusē!

16. februāris - Vispasaules skaļās lasīšanas diena! “Lasi skaļi, maini pasauli”. Skaļi lasīsim un klausīsimies stāstus un dzejoļus no latviešu autoru grāmatām. To darīsim adaptējot Nīderlandes lasīšanas veicināšanas programmu. Kāda tā ir? Nāc un uzzini!

21. februāris - Starptautiskā dzimtās valodas diena. Iepazīsim Valodu koku, lasot un klausoties Gundegas Sējas stāstu “Valodu koks” no grāmatas “Kā es ar Opi braucu Latviju lūkoties”. Pārbaudīt savas prasmes dzimtās valodas jautājumos vari atnākt arī ar visu klasi, iepriekš piesakot jums izdevīgāko dienu un laiku.

28. februāris – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas 2016 “noslēgums! Pasākums žūrijas ekspertiem. Lai apmeklētu bibliotēku ar klasi, grupiņu vai lielāku domubiedru kompāniju, piesakies - klātienē bibliotēkā, pa tel. 26309980 vai e-pastu bibliotekas@koknese.lv .

printēt Lasīt visu ziņu

135 minūtes ar Vinniju Pūku

18.01.2017 14:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Aizvadīts darbīgs janvāris Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā! Jau janvāra sākumā uz bibliotēku atceļoja Ingunas Radziņas lelles, kuras ir apskatāmas vēl visu februāri, bet pēc tām krāšņā leļļu izstāde dosies uz Bebru pagasta bibliotēku. Lelles skatīt nāk gan lieli, gan mazi, izstādi apskatījušas arī gandrīz visas PII ”Gundega” grupiņas. Bibliotekārajās stundās ir paviesojušās dažas Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas klases, lai lelles iepazītu tuvāk caur grāmatām un fantāziju.

18. janvārī 135 minūtes bija Vinnija Pūka laiks, jo šajā dienā Pūka autoram A.A. Milnam atzīmēja 135 gadu jubileju. Svinētāji zīmēja un krāsoja Pūku un viņa draugus, pārbaudīja savas zināšanas testā par autoru, meklēja spilgtākos citātus un skatījās multfilmas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Bibliotēkā ciemojas lelles no Jūrmalas!

09.01.2017 - 09.03.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

No 9. janvāra līdz 9.martam Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā apskatāma Dubultu bērnu bibliotēkas vadītājas, Jūrmalas leļļu teātra mākslinieciskās vadītājas un aktrises Ingunas Radziņas darināto leļļu kolekcijas!

Inguna Radziņa šīs lelles darinājusi, lai bērniem būtu interesantāk iepazīties ar grāmatu varoņiem. Inguna Jūrmalas leļļu teātra studijas jauniešiem māca arī leļļu veidošanu, to vadīšanas un pielietošanas daudzveidīgās iespējas.

Lelles ir darinātas no ikdienišķiem materiāliem. Piemēram, vecām mantām dots otrs mūžs – sandalēm, kurpēm un telefonam "pieaugušas" rokas, no pleda vai segas sanāk skaista žurka, ķengurs, arī kaprona zeķubiksēm ir atrasts savs pielietojums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Disnejam - 115

05.12.2016 - 09.12.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Nākotne Ziemeļos28.11.2016

Novembra otrajā nedēļa jau vairākus gadus atzīmējamZiemeļvalstu Bibliotēku nedēļu. Šis ir projekts, ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija, bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā.

Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 20. reizi, Latvijā - 19. reizi. Nedēļas galvenais uzdevums bija Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notika lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes un citi pasākumi. Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa bija viena no 2158 Ziemeļvalstu bibliotēkām , kas piedalījās projektā. Šajā nedēļā tika iedegtas sveces un lasītas kopīgi izvēlētas grāmatas kādā noteiktā tēmā - šogad tā bija Nākotne Ziemeļos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top