faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā uzņemta multfilma „Kā tapa Kokneses pils”12.06.2013

Kokneses novada svētku nedēļā Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā pavisam mazi grāmatu draugi un skolas bērni kopā ar bibliotēkas darbiniecēm izveidoja multfilmu „Kā tapa Kokneses pils”. Pirmajā darbošanās dienā 4. jūnijā viņi lasīja teiku par Kokneses pili, ar pacietību zīmēja un līmēja filmas varoņus, bet nākamajā dienā lika kopā bildes un fotografēja. Sarežģītāko darbu – mūzikas pavadījuma pielāgošanu un montāžu paveica bibliotekāre Antra Vasiļevska. „Esam apmierināti ar rezultātu, tas bija ļoti radošs un interesants darbs”, atzina multfilmas veidotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde -Vīrieša skats-Vīrietis senajās fotogrāfijās30.04.2013

Kokneses bērnu bibliotēkā tikai mēnesi-līdz 31.maijam, apskatāma Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde - Vīrieša skats - Vīrietis senajās fotogrāfijās. Šeit redzami arī koknesieši un pļaviņieši! Laipni aicināti izstādes apmeklētāji!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Veidotās multfilmas Kokneses bibliotēkā

04.04.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

Kokneses bibliotēkā 4.aprīlī notika seminārs - radošā darbnīca par iespējām veidot animacijas filmas kopā ar bērniem, izmantojot visiem pieejamu tehniku.

Logo konkurss28.03.2013

18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka svin apaļu jubileju un katram no mums ir vienreizēja iespēja sveikt bibliotēku jubilejā, uzdāvinot bibliotēkām neesošu lietu - Logo.

Kokneses pagasta un bērnu bibliotēkas izsludina Logo konkursu, kurā ikvienam ir vienreizēja iespēja piedalīties un izveidoto divus logo – Kokneses pagasta bērnu bibliotēkai (KPBB) un Kokneses pagasta bibliotēkai(KPB).

Konkurss norisināsies no 2. aprīļa līdz 25.maijam. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Kokneses pagasta bibliotēku kolektīvs

printēt

„Jautrie Lieldienu svinētāji” Kokneses bērnu bibliotēkā

27.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

27.martā bērnu bibliotēkā rosījās mazi un ne tik mazi darboties gribētāji un meistaroja „Lieldienu svinētājus", kuriem izdomāja arī vārdus un stāstus. Izdomas netrūka nevienam un radās interesanti darbiņi, no kuriem liela daļa devās uz māju pie saviem meistariem, bet daļa palika bibliotēkā, lai kopā ar grāmatām svinētu Lieldienas!

Nāc uz bibliotēku un aplūko klātienē, varbūt arī Tev radīsies iedvesma un uz Lieldienām pagatavosi sev jauku Lieldienu svinētāju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Koknese eksperti Lielajos Lasīšanas svētkos!05.03.2013

Jau otro gadu Kokneses bērnu bibliotēkas žūrijas eksperti devās uz Lielajiem Lasīšanas svētkiem Ķīpsalā, kur norisinājās Bērnu/Jauniešu un Vecāku žūrijas 2012 noslēguma pasākums.

Pasākuma ieskaņā tika izteikta pateicība Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai, kura savu akciju „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa” veiksmīgi noslēdz un uzdāvina Vecāku žūrijai logo. No 2010.-2012. gadam LNB Atbalsta biedrībai izdevās palīdzēt 425 bibliotēkām piedalīties Lasīšanas veicināšanas projektā Bērnu/Jauniešu un Vecāku žūrija, iegādājoties 5178 grāmatas, kopējais devums naudas izteiksmē 54 000 LVL. LNB Atbalsta biedrībai šī misija beidzas, jo žūrijas programmas veidotājiem ir izdevies pārliecināt mūsu valdību un iegūt pietiekamu finansējumu, lai Lasīšanas veicināšanas programma Bērnu/Jauniešu un Vecāku žūrijas varētu patstāvīgi darboties.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Kokneses bērnu bibliotēkā noslēgusies "Bērnu/Jauniešu žūrija 2012"

30.01.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

30.janvāra pēcpusdienā Kokneses bērnu bibliotēkā ar darbīgu pasākumu atzīmējām projekta „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012”noslēgumu. Šoreiz projektu līdz galam izturēja 38 žūrijas eksperti, to skaitā arī 9 pieaugušie eksperti, kuri piedalījās jaunizveidotajā „Vecāku žūrijā”.

Kokneses mazākie eksperti par vislabāko atzina bērnu grāmatiņu „Lizelotei nenāk miegs” Štefensmeijers A., kurā ir jauks stāstiņš par gotiņas Lizelotes cīņu ar miegu un gulēšanu. Bērniem ļoti patika arī I. Zanderes „Dieguburti”, kurā katram alfabēta burtiņam ir savs dzejolītis. Kā viena no trim labākajām bērnu skatījumā ir arī M. Cielēnas stāstu grāmatiņa „Ēžuļa peldriņķis”, kurā pieci meža zvēri meklē atbildes uz dažādiem viņiem svarīgiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top