faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Apsveikums svētkos19.12.2013

Kokneses bibliotēkas darbinieku un Ziemassvētku kartiņu darbnīcas'13 dalībnieku video apsveikums svētkos. 

printēt

Nāc un izveido savu Ziemassvētku kartiņu

14.12.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

Sestdien Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā notika Ziemassvētku kartiņu gatavošanas darbnīca. Kokneses pagasta bērnu bibliotēkas bibliotekāre Antra Vasiļevska saka paldies Baibai Tālmanei par idejām un radošumu. Radošās darbnīcas norises procesu skatiet fotogalerijā.

Fotoattēli no Kokneses bibliotēku arhīva.

Kāpēc tādas ziemas vajag?15.11.2013

Kokneses pagasta bērnu bibliotēka no 11. – 17. novembrim piedalījās projektā - Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa, - ko Ziemeļvalstīs administrē Biedrības Norden asociācija (Foreningen Norden Forbund), bet Latvijā - Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru un biedrību Norden Latvijā. Ziemeļvalstīs projekts norisinājās jau 17. reizi, Latvijā - 16. reizi un Koknesē - 7.reizi.

Nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi šajā nedēļa tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata vai tās fragments. Katru gadu tiek izvēlēta tēma un šogad tā bija Ziema ziemeļos.

printēt Lasīt visu ziņu

Pļaviņu čaklie lasītāji Koknesē06.11.2013

1.novembrī Kokneses bibliotēkās viesojās Pļaviņu novada bērnu bibliotēkas lasītāji. Bērni un bibliotekāres ar interesi izgāja ekskursiju pa mūsu bibliotēkām un kopā ar diviem mūsu lasītājiem, Gustu un Lauru kā kapteiņiem, izspēlēja Kokneses bērnu iecienīto "Slēpņošanas" spēli. Spēle ļoti patika gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo bibliotekāres, saņemot instrukcijas, kā tāda jāveido, arī savā bibliotēkā solījās veidot šāda veida spēles saviem lasītājiem. Ciemiņi arī atminēja Pasaku krustvārdu mīklu un noskatījās mūsu veidoto multfilmu par Kokneses pili. Pļaviņu čaklie lasītāji Koknesē vēl apmeklēja arī Sporta centra baseinu un devās uz zirgu staļļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Prieks par ciemiņiem06.11.2013

Oktobra vidū Koknesē viesojās Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (IFLA) Jauno speciālistu īpašo interešu grupas (NPSIG) priekšsēdētājs Sebastjans Vilke (Sebastian Wilke). Koknesē Sebastjans viesojās kopā ar Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas (LBB JSS) vadītāju Daci Ūdri, kura Koknesē jau bija bijusi vasaras beigās, piedaloties „Bicycool Library” jeb „Veloforšā bibliotēka” Kokneses velobraucienā, kas šā gada 10.augustā norisinājās Koknesē. Dacei Koknese ļoti iepatikās – skaistā daba, miers un cilvēki.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekspertu spēles

17.10.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

17.oktobrī Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā „Bērnu un Jauniešu žūrijas 2013” dalībnieki piedalījās „Ekspertu spēlēs”. Projekta dalībniekiem ik gadu bibliotēka viedo pasākumu, lai uzmundrinātu garajā grāmatu lasīšanas un vērtēšanas maratonā.

Iesildošā aktivitāte ekspertiem šogad bija atmiņas trenēšana un atsvaidzināšana, pildot testu par šā gada žūrijas kolekcijas grāmatām, kuras jau paspētas izlasīt. Testi tika izpildīti perfekti, no kā droši varam secināt, ka Kokneses eksperti lasa cītīgi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top