faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Prieks par ciemiņiem06.11.2013

Oktobra vidū Koknesē viesojās Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (IFLA) Jauno speciālistu īpašo interešu grupas (NPSIG) priekšsēdētājs Sebastjans Vilke (Sebastian Wilke). Koknesē Sebastjans viesojās kopā ar Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas (LBB JSS) vadītāju Daci Ūdri, kura Koknesē jau bija bijusi vasaras beigās, piedaloties „Bicycool Library” jeb „Veloforšā bibliotēka” Kokneses velobraucienā, kas šā gada 10.augustā norisinājās Koknesē. Dacei Koknese ļoti iepatikās – skaistā daba, miers un cilvēki.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekspertu spēles

17.10.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

17.oktobrī Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā „Bērnu un Jauniešu žūrijas 2013” dalībnieki piedalījās „Ekspertu spēlēs”. Projekta dalībniekiem ik gadu bibliotēka viedo pasākumu, lai uzmundrinātu garajā grāmatu lasīšanas un vērtēšanas maratonā.

Iesildošā aktivitāte ekspertiem šogad bija atmiņas trenēšana un atsvaidzināšana, pildot testu par šā gada žūrijas kolekcijas grāmatām, kuras jau paspētas izlasīt. Testi tika izpildīti perfekti, no kā droši varam secināt, ka Kokneses eksperti lasa cītīgi!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Velobrauciens Koknesē06.08.2013

Kopā jautrāk! Tieši tāpēc Latvijas Bibliotekāru Biedrības Jaunie speciālisti nolēmuši tikties Koknesē, kur grupu sagaidīs Jauno speciālistu sekcijas aktīviste - koknesiete Antra Vasiļevska. Aicinām pievienoties ikvienu, kam patīk izkustēties un izmēģināt ko jaunu. Nav svarīgi, vai tu strādā bibliotēkā, vai arī tev vienkārši patīk braukt ar riteni, lasīt grāmatas vai pētīt interneta dzīles. Galvenais ir vēlme piedalīties.

printēt Lasīt visu ziņu

"Bērnu/Jauniešu žūrija 2013"ir klāt!12.06.2013

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā jau var pieteikties par ekspertu jaunajai žūrijai un lasīt sešas jaukas grāmatiņas, kurām, kā katru gadu, jādod savs vērtējums. Šogad turpinās arī Vecāku žūrija, kurai ir sava piecu grāmatu kolekcija un sestā jāizvēlas no bērnu un jauniešu grāmatu kolekcijas. Nāc dorši piesakies, ņem līdzi vecākus, draugus - padari lasīšanu par aizraujošu nodarbi kopā ar draugiem un ģimeni!

printēt

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā uzņemta multfilma „Kā tapa Kokneses pils”12.06.2013

Kokneses novada svētku nedēļā Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā pavisam mazi grāmatu draugi un skolas bērni kopā ar bibliotēkas darbiniecēm izveidoja multfilmu „Kā tapa Kokneses pils”. Pirmajā darbošanās dienā 4. jūnijā viņi lasīja teiku par Kokneses pili, ar pacietību zīmēja un līmēja filmas varoņus, bet nākamajā dienā lika kopā bildes un fotografēja. Sarežģītāko darbu – mūzikas pavadījuma pielāgošanu un montāžu paveica bibliotekāre Antra Vasiļevska. „Esam apmierināti ar rezultātu, tas bija ļoti radošs un interesants darbs”, atzina multfilmas veidotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde -Vīrieša skats-Vīrietis senajās fotogrāfijās30.04.2013

Kokneses bērnu bibliotēkā tikai mēnesi-līdz 31.maijam, apskatāma Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde - Vīrieša skats - Vīrietis senajās fotogrāfijās. Šeit redzami arī koknesieši un pļaviņieši! Laipni aicināti izstādes apmeklētāji!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top