faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Velobrauciens Koknesē06.08.2013

Kopā jautrāk! Tieši tāpēc Latvijas Bibliotekāru Biedrības Jaunie speciālisti nolēmuši tikties Koknesē, kur grupu sagaidīs Jauno speciālistu sekcijas aktīviste - koknesiete Antra Vasiļevska. Aicinām pievienoties ikvienu, kam patīk izkustēties un izmēģināt ko jaunu. Nav svarīgi, vai tu strādā bibliotēkā, vai arī tev vienkārši patīk braukt ar riteni, lasīt grāmatas vai pētīt interneta dzīles. Galvenais ir vēlme piedalīties.

printēt Lasīt visu ziņu

"Bērnu/Jauniešu žūrija 2013"ir klāt!12.06.2013

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā jau var pieteikties par ekspertu jaunajai žūrijai un lasīt sešas jaukas grāmatiņas, kurām, kā katru gadu, jādod savs vērtējums. Šogad turpinās arī Vecāku žūrija, kurai ir sava piecu grāmatu kolekcija un sestā jāizvēlas no bērnu un jauniešu grāmatu kolekcijas. Nāc dorši piesakies, ņem līdzi vecākus, draugus - padari lasīšanu par aizraujošu nodarbi kopā ar draugiem un ģimeni!

printēt

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā uzņemta multfilma „Kā tapa Kokneses pils”12.06.2013

Kokneses novada svētku nedēļā Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā pavisam mazi grāmatu draugi un skolas bērni kopā ar bibliotēkas darbiniecēm izveidoja multfilmu „Kā tapa Kokneses pils”. Pirmajā darbošanās dienā 4. jūnijā viņi lasīja teiku par Kokneses pili, ar pacietību zīmēja un līmēja filmas varoņus, bet nākamajā dienā lika kopā bildes un fotografēja. Sarežģītāko darbu – mūzikas pavadījuma pielāgošanu un montāžu paveica bibliotekāre Antra Vasiļevska. „Esam apmierināti ar rezultātu, tas bija ļoti radošs un interesants darbs”, atzina multfilmas veidotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde -Vīrieša skats-Vīrietis senajās fotogrāfijās30.04.2013

Kokneses bērnu bibliotēkā tikai mēnesi-līdz 31.maijam, apskatāma Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstāde - Vīrieša skats - Vīrietis senajās fotogrāfijās. Šeit redzami arī koknesieši un pļaviņieši! Laipni aicināti izstādes apmeklētāji!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Veidotās multfilmas Kokneses bibliotēkā

04.04.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

Kokneses bibliotēkā 4.aprīlī notika seminārs - radošā darbnīca par iespējām veidot animacijas filmas kopā ar bērniem, izmantojot visiem pieejamu tehniku.

Logo konkurss28.03.2013

18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka svin apaļu jubileju un katram no mums ir vienreizēja iespēja sveikt bibliotēku jubilejā, uzdāvinot bibliotēkām neesošu lietu - Logo.

Kokneses pagasta un bērnu bibliotēkas izsludina Logo konkursu, kurā ikvienam ir vienreizēja iespēja piedalīties un izveidoto divus logo – Kokneses pagasta bērnu bibliotēkai (KPBB) un Kokneses pagasta bibliotēkai(KPB).

Konkurss norisināsies no 2. aprīļa līdz 25.maijam. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Kokneses pagasta bibliotēku kolektīvs

printēt

„Jautrie Lieldienu svinētāji” Kokneses bērnu bibliotēkā

27.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

27.martā bērnu bibliotēkā rosījās mazi un ne tik mazi darboties gribētāji un meistaroja „Lieldienu svinētājus", kuriem izdomāja arī vārdus un stāstus. Izdomas netrūka nevienam un radās interesanti darbiņi, no kuriem liela daļa devās uz māju pie saviem meistariem, bet daļa palika bibliotēkā, lai kopā ar grāmatām svinētu Lieldienas!

Nāc uz bibliotēku un aplūko klātienē, varbūt arī Tev radīsies iedvesma un uz Lieldienām pagatavosi sev jauku Lieldienu svinētāju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top