Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_pagasta_bibliotekas_bernu_literaturas_nodala/ziemelvalstu_literaturas_nedela
Drukas datums: 03:19:53 26.11.2020

Ziemeļvalstu literatūras nedēļa04.12.2019

"Svētki Ziemeļvalstīs" - tāda bija šā gada tēma Ziemeļvalstu literatūras nedēļai, kuru  Ziemeļvalstis atzīmē novembra otrajā nedēļa. Mūsu bibliotēkā šī nedēļa pārtop par mēnesi, kad kopā lasām, pētām Ziemeļvalstu autoru darbos konkrēto tēmu un pārrunājam tās nozīmi mūsu dzīvēs.

Ar bērniem bibliotekārajās stundās pārrunājām svētku nozīmi, apspriedām svētku veidus, pētījām svētku un svinību atspoguļojumu Ziemeļvalstu autoru darbos un kopīgi lasījām fragmentu no A.Lindgrēnas grāmatas "Pepija Garzeķe", kur Pepija kopā ar draugiem svin savu dzimšanas dienu. Bērni bija sagatavojuši ilustrētas dāvanas un novēlējumus  Pepijai dzimšanas dienā, mazākie jubilārei zīmēja svētku tērpu, un visi kopīgi dāvanu rotaļā dāvinājām dāvanas.            

 ZVL nedēļa tēma  beidzas, bet ir daudzas citas tēmas, grāmatas un notikumi , kurus šķetināt un aplūkot caur grāmatām un notikumiem tajās, tāpēc , ja arī tev ir vēlme ar klasi vai grupiņu nāk uz bibliotēku kopā, tad droši piesakies  - t. 26309980,  bibliotekas@koknese.lv , https://www.facebook.com/Koknesesbibl/ vai nāc klātienē uz bibliotēku.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Teksts un foto:

Antra Vasiļevska,            

Kokneses pagasta bibliotēka

Bērnu literatūras nodaļa