Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_pagasta_bibliotekas_bernu_literaturas_nodala/puzlu_un_galda_spelu_dienas_biblioteka
Drukas datums: 23:45:50 19.10.2020

Pužļu un galda spēļu dienas bibliotēkā03.02.2020

29. janvāris ir starptautiskā Puzles diena, kuru atzīmē liekot puzles vai mozaīkas. Atzīmējot šo dienu, Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā četras dienas likām puzles un spēlējām galda spēles. Vismaz viena puzle dienā bija jāsaliek, lai tiktu pie datora un visbiežāk tika saliktas vairākas puzles, kā rezultātā šī nodarbe izkonkurēja sēdēšanu pie datora. Sarežģītākā bija valstu un to galvaspilsētu mozaīka, kuras salikšanai jāņem talkā Ģeogrāfijas enciklopēdija un ne katram ir pacietība pētīt un meklēt, bet kopīgiem spēkiem puzle tika salikta vairākkārt, jo izaicinājums ieinteresēja ne vienu vien.

Populārākā galda spēle bija Monopols, kuru azartiski spēlēja divas pēcpusdienas. 

Ja tu neatceries, kad pēdējo reizi esi salicis puzli, tad izaicini sevi to izdarīt. Lai arī Puzles diena pagājusi, puzles vajadzētu likt katru dienu, jo tas veicina un attīsta radošo un loģisko domāšanu, uzlabo atmiņu un smadzeņu darbību, kā arī noņem stresu un izkliedē negatīvās emocijas. Un spēlējot galda spēles var ļoti labi un saturīgi pavadīt brīvo laiku ar draugiem un ģimeni.

Uz tikšanos bibliotēkā! 

 Teksts un foto:

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēka

Bērnu literatūras  nodaļa.