Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_pagasta_bibliotekas_bernu_literaturas_nodala/kokneses_bernu_jauniesu_un_vecaku_zurijas_dalibnieki_viesojas_jekabpili
Drukas datums: 08:53:34 26.11.2020

Kokneses "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" dalībnieki viesojās Jēkabpilī24.10.2019

Lai raitāk veicas grāmatu lasīšana un vērtēšana Lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019" Kokneses pagasta bibliotēkas dalībniekiem, skolēnu brīvlaikā devāmies izzinošā braucienā uz Jēkabpili. Šī jau bija sestā reize, kad ar žūrijas dalībniekiem braucam uz kādu tuvējo pilsētu, kurā apmeklējam bibliotēkas un izzinām vietējās kultūras un izklaides iespējas.

Dienu sākām ar pasaku valstības Butaforija apmeklējumu, tad izskraidījām un izbaudījām Kena parka atrakcijas un devāmies uz Sēļu sētu izzināt seno latviešu ikdienas dzīvi un ēdām pašu sakultu sviestu. Dienas otrajā pusē apmeklējam divas bibliotēkas – Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu un Jēkabpils Galveno bibliotēku. Bibliotēkās mūs uzņēma ar dažādam spēlēm, atrakcijām un pārsteigumiem, ka doties mājā nemaz negribējās.

Diena paskrēja ļoti ātri, un mājupceļā autobusa plīsusī riepa bērniem bija jautrs piedzīvojums, jo, kamēr šoferītis mainīja riepu, svaigā gaisā izspēlējām dažādas spēles un redzējām, kā tiek mainīta riepa. 

Brauciens  izdevās lielisks un izzinošs - ir iegūts spars izlasīt atlikušās grāmatas un, aizpildot elektronisko anketu,  noslēgt lasīšanas maratonu.

 Antra Vasiļevska,

 Kokneses pagasta bibliotēkas

 Bērnu literatūras nodaļas vecākā bibliotekāre

 Foto: A. Vasiļevska