Jau klāt “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2018”! 08.06.2018

Izmanto vasaras brīvlaiku un sāc savu dalību žūrijā jau laicīgi! Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā turpina savu dalību lasīšanas veicināšanas programmā un ar jūniju sākam jauno cēlienu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018” lasīšanas maratonā.

 Par šo  lasīšanas veicināšanas programmu ilggadējie dalībnieki ir ļoti labi informēti, bet ja gribas atsvaidzināt savas zināšanas vai uzzināt, kas tā tāda ir, tad par žūrijas vēsturi, tās norisi vai citu sīkāku informāciju var uzzināt šeit – “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija” ,jautāt bibliotēkā vai uzzināt no draugiem, radiem, skolas biedriem, kuri ir iesaistījušies iepriekšējos gados.

 Kādas grāmatas šogad lasīsim, to skaties šeit - https://ej.uz/kolekcija2018  vai nāc uz bibliotēku aplūkot un aptaustīt jaunās kolekcijas grāmatas.

 Kad esi izpētījis, kas tā žūrija tāda ir un  kādas grāmatas jālasa, droši piesakies dalībai, lasi, vērtē un piedalies aizraujošās aktivitātēs un pasākumos mūsu bibliotēkā, kā arī iespējams tiksi uz Lielajiem Lasīšanas svētkiem Rīgā!

Pagājušā gada lasīšanas veicināšanas programmas grāmatas un to rezultāti ir apskatāmi šeit -   Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017.

Uz tikšanos bibliotēkā!

 Antra Vasiļevska

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top