faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Svētku eglīte Kokneses bibliotēkā17.12.2012

Šajā pirmssvētku laikā rotājam mājas un ēkas, savos svētku tērpos greznotas eglītes. Arī Kokneses bibliotēkā ir iedegusies oriģināla, bibliotekāriska Ziemassvētku eglīte.

printēt

Eņģeļi bibliotēkā13.12.2012

Decembra sākumā mēs aicinājām lasītājus veidot izstādi kopā, nesot uz bibliotēku visdažādākos eņģeļus! Šodien mēs saviem apmeklētājiem jautājam, cik mums to ir ? Izrādās, ka visīstākais eņģeļu salidojums-kopā 110-visdažādākās figūriņas, adīti, pērļoti, svečturi, salvetes, krūzītes, zvaniņi...Liels paldies Līgai Kļaviņai, Līgai Žildei, Vilijai Čunčulei, Dienas centram un Līvai, Gintai Donikai, Santai Miderei, Klintai Apīnei, Agrai Stučkai. Starp Jūsu atnestajiem eņģeļiem mums tiešām ir gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Ja kāds eņģelis vēl garlaikojas viens, nes droši uz bibliotēku!

Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Cik sver mūsu mazo lasītāju somas ???

25.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

Cik sver mūsu mazo lasītāju somas? Un ko stāsta mūsu somas par mums? To noskaidrojām Kokneses bibliotēkā 25.oktobrī, kad visi bibliotēkas mazie apmeklētāji varēja uzzināt, vai viņu somas svars atbilst viņu vecumam! Bieži izskatās, ka mazo lasītāju uz bibliotēku ir atnesusi soma, nevis otrādi!

Jāatzīst, ka lielākajai daļai bērnu somas nav par smagām, bet papildus gan vēl jāpierēķina sporta somu un mūzikas skolas somu svars! Bērni saka, ka ceturtdiena ir tāda „vieglā” diena, bet citas dienas somas ir daudz smagākas! Visi gan apgalvo, ka viņi esot stipri un trenēti un neko lieku līdzi nenēsājot!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Graffiti uz bibliotēkas sienām!

11.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

11.oktobrī Kokneses pagasta bibliotēkā notika 11 gadus jaunā mākslinieka Helmuta Sokolova darbu izstāde. Mākslas veids-graffiti ir ļoti pierasts un populārs jauniešu vidū, bet mūsu bibliotēkā tāda veida izstāde ir pirmo reizi! Pārsteidza jaunā mākslinieka domāšanas veids, sava veida filozofija, šodienas un nākotnes redzējumi!

Izstādēs atklāšanā piedalījās arī skolotājs Aldis Dobenbergs, kurš uzteica Helmuta izvēli un veikumu. Savās izjūtās un priekā par padarīto dalījās arī Helmuta mamma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Piedalies dzejas grāmatas tapšanā par Koknesi!26.09.2012

Pavisam nesen Kokneses pagasta bibliotēka organizēja konkursu „Mans dzejolis Koknesei” ar domu, ka tas būs pamats jaukai grāmatai par Koknesi dzejā. Tajā brīdi mēs pat iedomāties nevarējām, ka šī doma virmo tepat ap mums un realizēsies krietni ātrāk!

Pateicoties nelielai radošu cilvēku grupiņai, šobrīd jau tiek ieskicētas grāmatas pamatlīnijas! Grāmatā domāts apkopot dzejoļus, kurus rakstījuši paši koknesieši, bagātinot to ar mākslas fotogrāfa Māra Ločmeļa fotogrāfijām.

Šī projekta būtība ir UZDRĪKSTĒŠANĀS. Tieši šīs UZDRĪKSTĒŠANĀS mums, koknesiešiem, bieži trūkst! Tā ir UZDRĪKSTĒŠANĀS atklāt sevi, savas Dieva dāvanas un savu mīlestību pret mūsu Koknesi. Viena no uzrunātajām autorēm man atbildēja ļoti tieši - bet kas tad vēl to var, ja ne mēs paši!

Šo UZDRĪKSTĒŠANĀS vadmotīvu atklājiet sev, lasot Maijas Stepēnas vārdus:

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top