faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Labo darbu nedēļas noslēgums Kokneses bibliotēkā : Man reiz bija draugs.

02.11.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Labo darbu nekad nevar būt par daudz, bet ar tiem var kādam arī pievērst uzmanību! Šoreiz mūsu bibliotēka nolēma palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Sazinoties ar patversmi, uzzinājām , ka šobrīd īpaši nepieciešama barība mazajiem kaķēniem un kucēniem! Viņi, kā jau bērni, būtu priecīgi arī par rotaļlietām.

Vairāk kā 2 nedēļas uz bibliotēku varēja nest visu patversmei derīgo! Šajā laikā pievērsām uzmanību arī saviem mājdzīvniekiem, viņu kopšanas un uzvedības īpatnībām, izliekot īpašu izstādi un veidojot arī savu mājdzīvnieku fotogaleriju bibliotēkā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Esi liecinieks Melno un Gaišo kino spēku cīņai!30.10.2013

31.oktobrīmistiskajā ceturtdienā, pieaugušobibliotēka būs atvērta līdz plkst.18.00!!!!!!!!!!! Ja atnāksi pie mums no plkst.16.30-18.00, tad būsi liecinieks Melno un Gaišo kino spēku cīņai! Varēsi baudīt arī raganisko13 brīnumzālīšu tēju!

printēt

Man reiz bija draugs17.10.2013

Kokneses bibliotēka piedalās Labo darbu nedēļā, kura mums gan būs nedaudz garāka, lai paspētu visu iecerēto! Palīdzēsim Jēkabpils dzīvnieku patversmē esošajiem kucēniem un kaķēniem, iepriecinot viņus ar piemērotu mazuļu barību un rotaļlietām! (Savus dāvinājumus - barību un rotaļlietas – vari nest uz bibliotēku līdz 2.novembrim!Tad mēs visu nogādāsim tālāk!)

Dzīvniekiem paredzētās rotaļlietas bērni varēs gatavot bibliotēkā arī paši:

sestdien, 2.novembrī no plkst.11.00-14.00

(Ja ir kādi darināšanai piemēroti materiāli, ņem tos līdzi!)

Šajā laikā pievērsīsim lielāku uzmanību arī saviem mājas mīluļiem-izliksim informatīvus materiālus par dzīvnieku kopšanu, audzināšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums pirmsskolas vecuma bērnu māmiņām!23.09.2013

Kokneses pagasta bibliotēka aicina pieteikties māmiņas, kuras audzina pirmsskolas vecuma mazuļus, lai ieplānotu laiku kopīgiem pasākumiem! Lai šī ideja realizētos, piesakieties bibliotēkā, pa t. 65161719, e-pasts: ingrida37@inbox.lv līdz 7.oktobrim.

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagast bibliotēkas bibliotekāre

printēt

Rudens bibliotēkā!23.09.2013

23.septembrī Kokneses bibliotēkā sākās Rudens nedēļa, kad aicinājām savus bibliotēkas apmeklētājus padalīties ar to skaisto, interesanto, kas izaudzis, izplaucis viņu dārziņos! Krāsu dažādību papildināja arī iespēja izbaudīt dažādas garšas - pārsteidza netradicionālas receptes - variācijas par ābolu tēmu - ar sinepēm, kanēli, rumu, rozīnēm, ingveru..., jau aizmirstā lāceņu ievārījuma garša, no Gruzijas atvestā themali mērce un tās latviskie varianti, variācijas par plūmēm!

Liels paldies visiem atbalstītājiem un degustētājiem, bet īpaši-Līgai Žildei un Baibai Tālmanei.

Ingrīda Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Akcija Tautas grāmatu plaukts09.09.2013

Aicinām kopā ar Kokneses bibliotēku piedalīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā akcijā "Tautas grāmatu plaukts." Tā ir iespēja ikvienam dāvināt Latvijas Nacionālajai Bibliotēkai sev nozīmīgu grāmatu, titullapā ierakstot veltījumu vai īpašu, ar šo grāmatu saistītu, stāstu. Plašāku informāciju varat atrast: http://www.tautasgramatuplaukts.lv/

Kas jādara?

Izvēlieties savu grāmatu, ierakstiet tās titullapā savu stāstu, nesiet to uz Kokneses bibliotēku - mēs palīdzēsim aizpildīt anketu un nogādāt grāmatu Rīgā! To var izdarīt līdz 1.novembrim!

printēt Lasīt visu ziņu

Izstāde 10 dabas mirkļi koknesieša Mārča Briškas fotogrāfijās Kokneses bibliotēkā

25.06.2013 - 23.08.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Izstāde Kokneses pagasta bibliotēkā - 10 dabas mirkļi koknesieša Mārča Briškas fotogrāfijās. Izstāde apskatāma no 25.jūnija līdz 23.augustam.

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top