faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses pagasta bibliotēkā DEKORATĪVO AKMEŅU IZSTĀDE „AKMENTIŅA DVĒSELĪTE”

03.12.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Akmeņi ir dažādi – lieli un mazi, apaļīgi un kantaini, robaini un gludi. Tie ir nākuši no dažādām vietām. Katram akmenim ir sava forma, krāsa, faktūra. Katram ir savs stāsts. Skolēni no I.Gaiša Kokneses vidusskolas mājturības stundās un pulciņā skolotājas Agitas Mežielas vadībā, kā arī no Kokneses internātpamatskolas attīstības centra skolotājas Zandas Grigānes vadībā, pētīja akmeņus un centās izprast , ko tie grib mums pavēstīt. Un, lūk, bērniem ir izdevies saklausīt un saprast, kāds tad akmentiņš ir patiesībā – varbūt pūkains, varbūt košs, varbūt ļoti jautrs vai arī nopietns. Akmentiņu dvēselīti centās izprast un parādīt :

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Likteņdārza bibliotēka Kokneses pagasta bibliotēkā05.11.2013

Kokneses pagasta bibliotēkā bieži iegriežas viesi un interesējas arī par to, kas notiek Likteņdārzā. Mums ir uzkrāti novadpētniecības materiāli, interesanti E. Skopāna veidoti video stāsti par dažādām norisēm šajā visai Latvijai tik nozīmīgajā vietā. Šīs filmas esam rādījušas bibliotēkas pasākumos, gūstot dažādu paaudžu pārdomas, vērtējumus.

Varam iepriecināt savus apmeklētājus ar vēl vienu iespēju būt tuvāk Likteņdārzam, esot bibliotēkā. Pagājušajā nedēļā saņēmām lielisku papildinājumu-iespēju lietot grāmatas, CD, DVD (kopā 123 vienības), ko Kokneses fondam ir dāvinājuši dažādi projekta atbalstītāji. Saskaņā ar Fonda plāniem, Likteņdārza daudzfunkcionālajā ēkā nākotnē ir paredzēta bibliotēka/lasītava, bet šobrīd viss ir izvietots un apmeklētājiem pieejams Kokneses pagasta bibliotēkā.

printēt Lasīt visu ziņu

Labo darbu nedēļas noslēgums Kokneses bibliotēkā : Man reiz bija draugs.

02.11.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Labo darbu nekad nevar būt par daudz, bet ar tiem var kādam arī pievērst uzmanību! Šoreiz mūsu bibliotēka nolēma palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Sazinoties ar patversmi, uzzinājām , ka šobrīd īpaši nepieciešama barība mazajiem kaķēniem un kucēniem! Viņi, kā jau bērni, būtu priecīgi arī par rotaļlietām.

Vairāk kā 2 nedēļas uz bibliotēku varēja nest visu patversmei derīgo! Šajā laikā pievērsām uzmanību arī saviem mājdzīvniekiem, viņu kopšanas un uzvedības īpatnībām, izliekot īpašu izstādi un veidojot arī savu mājdzīvnieku fotogaleriju bibliotēkā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Esi liecinieks Melno un Gaišo kino spēku cīņai!30.10.2013

31.oktobrīmistiskajā ceturtdienā, pieaugušobibliotēka būs atvērta līdz plkst.18.00!!!!!!!!!!! Ja atnāksi pie mums no plkst.16.30-18.00, tad būsi liecinieks Melno un Gaišo kino spēku cīņai! Varēsi baudīt arī raganisko13 brīnumzālīšu tēju!

printēt

Man reiz bija draugs17.10.2013

Kokneses bibliotēka piedalās Labo darbu nedēļā, kura mums gan būs nedaudz garāka, lai paspētu visu iecerēto! Palīdzēsim Jēkabpils dzīvnieku patversmē esošajiem kucēniem un kaķēniem, iepriecinot viņus ar piemērotu mazuļu barību un rotaļlietām! (Savus dāvinājumus - barību un rotaļlietas – vari nest uz bibliotēku līdz 2.novembrim!Tad mēs visu nogādāsim tālāk!)

Dzīvniekiem paredzētās rotaļlietas bērni varēs gatavot bibliotēkā arī paši:

sestdien, 2.novembrī no plkst.11.00-14.00

(Ja ir kādi darināšanai piemēroti materiāli, ņem tos līdzi!)

Šajā laikā pievērsīsim lielāku uzmanību arī saviem mājas mīluļiem-izliksim informatīvus materiālus par dzīvnieku kopšanu, audzināšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums pirmsskolas vecuma bērnu māmiņām!23.09.2013

Kokneses pagasta bibliotēka aicina pieteikties māmiņas, kuras audzina pirmsskolas vecuma mazuļus, lai ieplānotu laiku kopīgiem pasākumiem! Lai šī ideja realizētos, piesakieties bibliotēkā, pa t. 65161719, e-pasts: ingrida37@inbox.lv līdz 7.oktobrim.

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagast bibliotēkas bibliotekāre

printēt

Rudens bibliotēkā!23.09.2013

23.septembrī Kokneses bibliotēkā sākās Rudens nedēļa, kad aicinājām savus bibliotēkas apmeklētājus padalīties ar to skaisto, interesanto, kas izaudzis, izplaucis viņu dārziņos! Krāsu dažādību papildināja arī iespēja izbaudīt dažādas garšas - pārsteidza netradicionālas receptes - variācijas par ābolu tēmu - ar sinepēm, kanēli, rumu, rozīnēm, ingveru..., jau aizmirstā lāceņu ievārījuma garša, no Gruzijas atvestā themali mērce un tās latviskie varianti, variācijas par plūmēm!

Liels paldies visiem atbalstītājiem un degustētājiem, bet īpaši-Līgai Žildei un Baibai Tālmanei.

Ingrīda Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top