faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Man reiz bija draugs17.10.2013

Kokneses bibliotēka piedalās Labo darbu nedēļā, kura mums gan būs nedaudz garāka, lai paspētu visu iecerēto! Palīdzēsim Jēkabpils dzīvnieku patversmē esošajiem kucēniem un kaķēniem, iepriecinot viņus ar piemērotu mazuļu barību un rotaļlietām! (Savus dāvinājumus - barību un rotaļlietas – vari nest uz bibliotēku līdz 2.novembrim!Tad mēs visu nogādāsim tālāk!)

Dzīvniekiem paredzētās rotaļlietas bērni varēs gatavot bibliotēkā arī paši:

sestdien, 2.novembrī no plkst.11.00-14.00

(Ja ir kādi darināšanai piemēroti materiāli, ņem tos līdzi!)

Šajā laikā pievērsīsim lielāku uzmanību arī saviem mājas mīluļiem-izliksim informatīvus materiālus par dzīvnieku kopšanu, audzināšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums pirmsskolas vecuma bērnu māmiņām!23.09.2013

Kokneses pagasta bibliotēka aicina pieteikties māmiņas, kuras audzina pirmsskolas vecuma mazuļus, lai ieplānotu laiku kopīgiem pasākumiem! Lai šī ideja realizētos, piesakieties bibliotēkā, pa t. 65161719, e-pasts: ingrida37@inbox.lv līdz 7.oktobrim.

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagast bibliotēkas bibliotekāre

printēt

Rudens bibliotēkā!23.09.2013

23.septembrī Kokneses bibliotēkā sākās Rudens nedēļa, kad aicinājām savus bibliotēkas apmeklētājus padalīties ar to skaisto, interesanto, kas izaudzis, izplaucis viņu dārziņos! Krāsu dažādību papildināja arī iespēja izbaudīt dažādas garšas - pārsteidza netradicionālas receptes - variācijas par ābolu tēmu - ar sinepēm, kanēli, rumu, rozīnēm, ingveru..., jau aizmirstā lāceņu ievārījuma garša, no Gruzijas atvestā themali mērce un tās latviskie varianti, variācijas par plūmēm!

Liels paldies visiem atbalstītājiem un degustētājiem, bet īpaši-Līgai Žildei un Baibai Tālmanei.

Ingrīda Grūbe

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Akcija Tautas grāmatu plaukts09.09.2013

Aicinām kopā ar Kokneses bibliotēku piedalīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā akcijā "Tautas grāmatu plaukts." Tā ir iespēja ikvienam dāvināt Latvijas Nacionālajai Bibliotēkai sev nozīmīgu grāmatu, titullapā ierakstot veltījumu vai īpašu, ar šo grāmatu saistītu, stāstu. Plašāku informāciju varat atrast: http://www.tautasgramatuplaukts.lv/

Kas jādara?

Izvēlieties savu grāmatu, ierakstiet tās titullapā savu stāstu, nesiet to uz Kokneses bibliotēku - mēs palīdzēsim aizpildīt anketu un nogādāt grāmatu Rīgā! To var izdarīt līdz 1.novembrim!

printēt Lasīt visu ziņu

Izstāde 10 dabas mirkļi koknesieša Mārča Briškas fotogrāfijās Kokneses bibliotēkā

25.06.2013 - 23.08.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Izstāde Kokneses pagasta bibliotēkā - 10 dabas mirkļi koknesieša Mārča Briškas fotogrāfijās. Izstāde apskatāma no 25.jūnija līdz 23.augustam.

Tikšanās ar Annu Kuzinu

07.05.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Otrdien, 7.maijā, plkst. 14.30 pie mums, Kokneses pagasta bibliotēkā, viesojās Anna Kuzina, kura pastāstīja daudz interesanta mums par mūsu rakstnieku Rūdolfu Blaumani! Viņa iepazīstināja ar savām jaunajām grāmatām (izdevniecība Madris)-Blaumaņu pavārgrāmata, Blaumanis tuvplānā.

Anna Kuzina rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa dzīvi un daiļradi pētījusi vairāk nekā 30 gadus, strādājot par R. Blaumaņa memoriālā muzeja „Braki” vadītāju (1979-2013)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Piedalies Zibakcijā - Lasīsim kopā!

25.04.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Ceturtdien, 25.aprīlī, no plkst.14.00-14.15! Pagājušajā gadā 14 Pierīgas reģiona publiskās bibliotēkas Bibliotēku nedēļas laikā vienojās kādā aktivitātē, ko nosauca par Zibakciju "Lasīsim kopā!" Šogad šajā akcijā piedalīsies arī Kokneses bibliotēkas! Kas jādara? No plkst.14.00-14.15 aicināsim bibliotēkā esošos lasītājus, ņemot līdzi grāmatas, žurnālus vai citu lasāmvielu, doties ārpus telpām un 15 minūtes klusībā lasīt.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top