Sākas “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2016” !24.05.2016

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā sākam jauno “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016” lasīšanas maratonu.

Par lasīšanas veicināšanas programmu ilggadējie dalībnieki ir ļoti labi informēti, bet ja gribas atsvaidzināt savas zināšanas vai uzzināt, kas tā tāda ir, tad par žūrijas vēsturi, tās norisi vai citu sīkāku informāciju var uzzināt šeit –“Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija” vai jautāt bibliotēkā.

printēt Lasīt visu ziņu

Pastniece visas vēstules ir izlasījusi!12.05.2016

Sagaidot Kokneses pagasta bibliotēkas 93.dzimšanas dienu un Bibliotēku nedēļu, nolēmu, ka bibliotēkas apmeklētāji varētu rakstīt vēstules! (Kurš gan atceras, kad to pēdējo reizi ir darījis?!)

Kam rakstīt ? Bibliotēkai, bibliotekārei, autoram, grāmatai, sev-kā lasītājam….ierosināt, ieteikt, izteikties (arī anonīmi, ja tā tīk!:))

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Balto rokdarbu izstāde

10.05.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Kokneses pagasta bibliotēka sagaidīja Baltā galdauta svētkus, atklājot Balto rokdarbu izstādi. Tā ir tapusi no Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja fondiem – apskatāmi 28 priekšmeti 18 planšetēs no Neretas, Aizkraukles, Klintaines, Zalves, Seces un Kokneses.

Izstāde apskatāma maijā un jūnijā!

Uz tikšanos!

Bibliotēku nedēļa Latvijā

18.04.2016 - 24.04.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Jau 93.gadu Kokneses pagasta bibliotēka ver durvis saviem apmeklētājiem-katra diena mums kopā tiešām ir īpaša! Tādēļ par šīs nedēļas moto izvēlējos viedā un pasaulē slavenākā Lāča vārdus! Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?” Sivēns atbildēja: “Šodiena” Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Sagaidot Kokneses pagasta bibliotēkas 93. dzimšanas dienu, (tā ir 18.aprīlī) rakstīsim vēstules! Lai top vēstule bibliotēkai, grāmatai, kādam rakstniekam, grāmatas varonim vai arī bibliotekārei. Īpašos svētku vēstuļpapīrus vari saņemt bibliotēkā. Vēstuli vari uzrakstīt, arī esot bibliotēkā! Visas uzrakstītās vēstules varēsi iemest bibliotēkā īpašajā pastkastītē! Protams, priecāsimies arī par vēstulēm, kuras sūtīsi elektroniski, izmantojot mūsu

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieejas biļete bibliotēkā

23.03.2016 - 30.03.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Lieldienu Zaķis saka paldies par ieejas biļetēm - Lieldienu olām - bibliotēkā! Izvērtēt 21 mākslas darbu nemaz nebija viegli, tādēļ tika pieaicināti 6 neatkarīgie eksperti. Izvēlēties vienu favorītolu nebija iespējams, tādēļ titulējām veselas trīs! Paldies to autorēm: Olitai Upmalei, Ingai Liopai, Zigrīdai Garkaklei! Lieldienu Zaķa simpātijas tika arī Vilijas Čunčules tamborētajām olu cepurītēm! Nu Lieldienu Zaķis rūpēs balvas un sazināsies ar skaisto olu darinātājām! Jāpiebilst, ka ārpus konkurences palika anonīmā sūtītāja Lieldienu dzejolis un Pūres oliņas! Paldies visiem atsaucīgajiem! Lai skaists uz saulains Zaļā gaidīšanas laiks! Lieldienu Zaķa vārdā - Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

Krāsas ienāk bibliotēkā

08.03.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Ar prieku paziņojam, ka lietainā un pelēkā, bet ļoti sievišķīgā 8.marta pēcpusdienā Kokneses pagasta bibliotēkā ienāca krāsas-tika atklāta I. Gaiša Kokneses vidusskolas 11.klases skolnieces Agitas Blauas fotogrāfiju izstāde. Ar šo izstādi Agita jau ir viesojusies arī Aizkraukles mūzikas skolā.

Izstādē ir apskatāmi apmēram 2-3 gadu laikā tapuši darbi, bet Agitai fotogrāfiju ir tik daudz, ka pietiktu matriāla arī vairākām tematiskām izstādēm! (Par to mēs ar Agitu vienosimies jau nākamgad!) Viena no mīļākajām tēmām ir dzīvnieki. Sarunā pārliecinājāmies, ka par Blauu ģimenes četrkājainajiem mīluļiem viņiem tiešām ir daudz stāstāmā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

E-prasmju nedēļa Kokneses pagasta bibliotēkā

07.03.2016 - 11.03.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

E-prasmju nedēļas pasākumi tika veidoti tā, lai katrs apmeklētājs atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem! Ņēmu vērā tās problēmas, ar kurām mēs saskaramies katru dienu, konsultējot bibliotēkas apmeklētājus!

Apmeklētāji apstiprināja savu dalību E-prasmju nedēļā, izpildot digitālo skaitītāju-aptauju! Visi labprāt piedalījās aptaujā par Latvijas gada monētu 2015 (bibliotēkas apmeklētāju favorītmonēta ir krāšņā „Rainis un Aspazija”).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top