Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_pagasta_biblioteka/briniskiga_tiksanas_ar_ilgu_sili
Drukas datums: 14:12:13 22.09.2020

Brīnišķīga tikšanās ar Ilgu Sīli05.12.2018

Kokneses pagasta bibliotēkas apmeklētāji vienmēr tiek lutināti ar interesantām tikšanām! Mēs ļoti mīlam savējos un vienmēr gaidām viņus ciemos.

1. decembra pēcpusdiena bija īpaša, pēc kuras ar pārliecību varu teikt, ka mēs to jau sen bijām pelnījuši. Ilgas kundze gan piebilst, ka arī viņa to bija pelnījusi. Programma bija sagatavota ar īpašu rūpību un izdomu - miniatūras, ironiska proza, burlakstāstiņi, sadziedāšanās, dzejoļi, bet pāri visam - fantastiska pasaules, dzīves, notikumu uztvere! Ja mēs mācētu uz daudzām dzīves situācijām palūkoties tā, kā prot Ilgas kundze, mēs dzīvotu daudz krāsaināk un laimīgāk!  

Ilgas kundze ir bijusi fantastiska ģeogrāfijas skolotāja, ilgus gadus strādājusi par gidi. Vēl tagad viņai ir saglabāti darbi, kuros viņas audzēkņi ceļo uz dažādām vietām neklātienē. Jā, tagad nešaubos, ka viņa spēja apburt savus audzēkņus, saņemt mīlestības apliecinājumus, zīmējumus un arī mīlestību! Viņa apbūra arī mūs, noturot visu apmeklētāju uzmanību, liekot smieties un iztēloties viņas atainotos notikumus. 

Mans un pārējo  ieteikums Ilgas kundzei - šo programmu rādīt vēl citiem, nenolikt plauktiņā. Tādēļ, ja kāda no kolēģēm interesējas par iespēju iepriecināt savus lasītājus ar šādu pasākumu, jautājiet - visu izstāstīšu! 

 Paldies Ilgas kundzes meitai Mārai par atbalstu!

 Ingrīda Grūbe,

 Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre