Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Pagasta bibliotēka

Kokneses pagasta bibliotēka

1905. gada iela 7, Koknese, Kokneses novads, Latvija, LV-5113
56.644623 25.432297

Lieldienu gaidīšanas prieks izstādē

30.03.2021

z_garkakle.jpgKurā gan vēl bibliotēkā Lieldienu svinētājiem ir sava spoguļsiena zaļumu ielenkumā? Nāc pie mums aplūkot brīnišķīgās Lieldienu olas no Zigrīdas Garkakles kolekcijas!
Par drošību ir padomāts - izstāde apskatāma, dziļāk neienākot bibliotēkas telpās!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Lai top dāvana bibliotēkas dzimšanas dienā

30.03.2021

terpi.jpg18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka atzīmēs savu 98.dzimšanas dienu! Piedāvājam lieliem un maziem sagatavot bibliotēkai dāvanu - uzzīmēt mūsu darba tērpu!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Par dzejas aktivitātēm

25.03.2021

gunita.jpg Pavasari sagaidot un Kokneses kultūras nama aktivitātēs piedaloties, esat dziedājuši, zīmējuši, dejojuši, sveicienus sūtījuši un savus kaķus izrādījuši - ielaiduši sirdī pavasari! 

Ir laiks atrādīt iesūtītos dzejoļus/rīmes. Paldies visiem autoriem! Jūs esat drosmīgi, radoši un dzejot varoši! Kopā mums ir tapusi  mazā Pavasara sagaidīšanas grāmatiņa. Paldies Pērses sākumskolas plašajai dzejnieku saimei, Gunitai un Jurģim Justam no Īrijas, brīnišķīgajiem autoriem no Saldus, Preiļiem, Ķeguma, Sunākstes, Bebriem, Iršiem un koknesiešiem! Jūs vēlreiz pierādījāt sev un citiem, ka pozitīvas emocijas stiprina imunitāti! Šoreiz-dzejas lasīšanas un rakstīšanas veidolā! 

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Lai top dzeja pavasarim!

03.03.2021

kokneses_kulturas_nama_1.jpgAtbalstot Kokneses kultūras nama aktivitātes, aicinām būt radošiem, izmantot iespēju būt publicētiem - rakstīt dzeju, gaidot pavasari! Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre Ingrīda Grūbe teic: "Nav svarīgi, cik garš vai īpašs ir šis dzejolis, svarīgi ir izaicināt sevi un mēģināt arī tad, ja nejūties spēcīgs rīmētājs! Arī es esmu apsolījusi uzrakstīt pavasarīgu rīmi! Lai uzdevums būtu vienkāršāks, nāc uz bibliotēku, kur tevi jau gaida savējo pavasarīgais dzejas grozs! Iedvesmojies un rīmē pats!"

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Konkursā izzina aizvadītā gada notikumus

03.03.2021

Visam ir sākums un visam ir beigas! Vispozitīvākais ir tas, ka konkursiem beigas vienmēr ir labas! Konkursam "2020.gads Koknesē un bibliotēkā" pieteicās vairāki interesenti, bet visus jautājumus centās uzminēt septiņi dalībnieki. Paldies viņiem visiem! Protams, ir uzvarētāji! Suminām divas visveiksmīgākās minētājas/zinātājas: Inesi Rubuli un Dinu Jansoni. Uzvarētājas jau ir saņēmušas pārsteiguma balvu -  veselības un izturības groziņu. Inese un Dina no 20 jautājumiem pareizi atbildēja uz 18!  Ļoti labs rezultāts! (Visvairāk dalībnieki kļūdījās bibliotēkas durvju skaitā, egles augstumā.) Pareizās atbildes skatāmas pielikumā!  Veiksmi un vēlmi piedalīties arī turpmāk!

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top