Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts

13.11.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

„Kā ziedus mirušus mūs izkaisīja vējā …” Tās ir rindas no Ilmāra Šaltes grāmatas „Nolaupītā bērnība”. Latvijas republikas proklamēšanas 95. gadadienu Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji atzīmēja ar divdaļīgu pasākumu, kura 1.daļa tika veltīta represēto piemiņai. Skarbās I. Šaltes atmiņas par pieciem Sibīrijā pavadītajiem bērnības gadiem mijās ar audzēkņu atskaņotajiem skaņdarbiem, dziedātajām dziesmām. Teksts papildināja mūziku un mūzika papildināja tekstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Priecīga atkalredzēšanās Kokneses Mūzikas skolā!

12.10.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

Šķiet, tikai nesen Kokneses Mūzikas skolas durvis aizvēra skolas Klavieru klases absolvents Kaspars Bumbišs, lai 2013. gada 12. oktobrī tās atvērtu jau kā J. Vītola Mūzikas akadēmijas Jāņa Maļecka klavieru klases students. Prieks un satraukums valdīja skolā, jo ne jau katru dienu absolventi mūs pagodina ar savu klātbūtni!

Kaspars uz Kokneses Mūzikas skolu pārcēlās no Madlienas Mūzikas skolas, kurā bija sācis mācīties vijoļspēli. 1998.gadā mūsu skolā vēl nebija Vijoļspēles klases un Kasparam nācās izvēlēties citu mūzikas instrumentu. Izvēle tika Klavieru spēlei.

printēt Lasīt visu ziņu

Muzikāli radošā viktorīna Skrīveru MMS28.05.2013

Atsaucoties uz Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas (SMMS) teorētisko priekšmetu skolotājas Jolantas Puķītes iniciatīvu, Kokneses mūzikas skolas audzēkņi Monta Skuja, Asnate Višķere, Renāte Zjukova, Agnese Dzirkale, Ingus Pugačovs, Tomass Miglāns un skolotājas Lelde Kamzole-Gagaine un Aija Liepiņa 22. maijā devās uz SMMS, lai piedalītos muzikāli radošajā viktorīnā „ Jāzepam Vītolam – 150” .

printēt Lasīt visu ziņu

Sniegpulksteņu laikā26.04.2013

Fotogalerija no Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu un Kokneses Mūzikas skolas koncerta "Sniegpulksteņu laikā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ikviens no mums ir Latvija

15.11.2012 kur : Vecbebru tehnikums

Daudz laimes Latvijai valsts dzimšanas dienā 15. novembra vakarā Bebru internātvidusskolas zālē veltīja gan svētku koncerta „Ko vēl tev vairāk, tēvzeme, par sirdi varu dot” dalībnieki, gan domās ikviens skatītājs, ieklausoties Latvijai dāvātās dziesmās, ar smaidu izdejojot līdzi dejotāju staltajam dejas solim.

Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza svētku uzrunā novēlēja, lai mums pietiek spēka un uzņēmības paveikt daudz laba vietā, kurā dzīvojam, lai mūsu labie darbi nestu gaismu Latvijai. „Ikviens mūsu labais darbs ir veltījums Latvijai, ikviens no mums ir Latvija” – teikusi dzejniece Māra Zālīte. Koncerta ritējumā, mijoties priekšnesumiem, vēlējumus mūsu pagastam un Latvijas svētkos izteica Kokneses novada Goda pilsones - Bebru pagasta iedzīvotājas Astrīda Grantiņa, Antoņina Midega, Sarmīte Plūme, Lība Zukule.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Pavasara ieskandēšana Kokneses Mūzikas skolā

20.03.2012 kur : Kokneses mūzikas skola

20. martā Kokneses Mūzikas skolā notika pasākums „ Mana tautasdziesma” , kur zināšanās par latviešu tautas dziesmām sacentās 4.,5. klašu audzēkņi - dziedot tautas dziesmas, veidojot ritma pavadījumus, veicot dažādus citus uzdevumus. Īstu pavasara prieku mums visiem sagādāja folkloras kopa „ Tīne” ar vadītāju I. Žogotu. Skanēja dažādi latviešu tautas instrumenti un dziesmas. Vislielākā jautrība sākās pasākuma noslēgumā, kad I. Žogotas vadībā visi kopā gājām rotaļās! Saulainu un prieka pilnu pavasari!

No Vīnes mājup ar zelta medaļu03.08.2015

No 28. līdz 30. jūlijam Vīnē notika pasaules orķestru festivāls. Ar iegūtu zelta medaļu no grandiozā muzikālā pasākuma mājup atgriezies Latvijas jauniešu pūtēju orķestris, kura sastāvā spēlēja koknesietes saksofonistes Elza Lācīte un Laura Vilcāne. Abas meitenes arī pērn bija šī orķestra dalībnieces. Šopavasar Elza un Laura absolvēja Kokneses mūzikas skolu, kur saksofona spēli mācījās pie pedagoga Ziedoņa Puķīša. Lai meitenes Latvijas Jauniešu pūtēju orķestra sastāvā piedalītos Pasaules orķestru festivālā, Kokneses novada dome viņu brauciena dalības maksai piešķīra finansējumu -  440 eiro.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top