Kokneses mūzikas skolas audzēkņu koncerts „Bitītē”17.05.2015

15.maijā svinējām starptautisko Ģimenes dienu. Šajā svētku dienā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” koncertēja Kokneses mūzikas skolas audzēkņi.

Vairāk uzmanības pievērsīsim ģimenes vērtībām, saviem bērniem, vecākiem, brāļiem, māsām un vecvecākiem! Lai mums stipras, laimīgas ģimenes!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Koknesieši muzicēs Pļaviņās08.10.2014

Piektdien, 10. oktobrī ar koncertprogrammu „Rudens deja” (Ainars Šablovskis – saksofons, Ieva Šablovska – arfa) tiks atklātas 2. Kamermūzikas dienas Pļaviņās. Rudens krāšņo lapu virpulī caur tautasdziesmām, klasiskām pērlēm, atpazīstamām melodijām un mūsdienu skaņurindām ikvienam koncerta apmeklētājam kopā ar māksliniekiem būs iespēja koncertprogrammas burvīgajās sajūtās un noskaņās izdejot RUDENS DEJU.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts - baudījums dvēselei

01.06.2014 kur : Kokneses kultūras nams

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Kokneses kultūras namā uz gada noslēguma koncertu aicināja Kokneses Mūzikas skola. Šis koncerts bija īsts mākslas baudījums dvēselei ikvienam koncerta apmeklētājam.

Skanīgi un izteiksmīgi priekšnesumi skatītāju uzmanību piesaistīja viens pēc otra. Jaunie mūziķi klausītājus priecēja no nopietnajiem klasiķu skaņdarbiem līdz jautrai tautas mūzikai. Šis koncerts bija pierādījums gada laikā cītīgi paveiktajam darbam, par ko mākslinieki saņēma bagātīgus aplausus. "Skatītāju un klausītāju aplausi ir mākslinieku lielākā alga," koncerta sākumā, uzrunājot klātesošos, teica Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule. Nebija šaubu, ka ikviens no priekšnesumiem bija pelnījis vislielākos aplausus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

Pūšaminstrumentu spēles konkursā koknesietei III vieta14.05.2014

Otro gadu pēc kārtas Kokneses mūzikas skolas flautas klases audzēkņi dodas uz Ozolniekiem , lai piedalītos Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles konkursā. Katru gadu konkursa datums ir nemainīgs - 9.maijs. Šogad mūzikas skolu pārstāvēja 3.flautas klases audzēkne Lilija Ozoliņa un guva izcilus rezultātus. Savā grupā, vecumā no 8 līdz 11 gadiem, Lilija ar 21,33 punktiem ieguva III vietu. Apsveicam!

Foto-Skolotāja Gundega Ermiča, koncertmeistare Ilona Makareni, 3.klases audzēkne Lilija Ozoliņa

printēt

Muzikāli radošā viktorīna Kokneses mūzikas skolā13.03.2014

Februāra beigās, turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Kokneses Mūzikas skola uzņēma ciemiņus no Skrīveru mūzikas un mākslas skolas, lai abu mūzikas skolu 5.,6.,7. klašu audzēkņi piedalītos muzikālajā viktorīnā, kas veltīta Jāņa Cimzes 200-gadei un Emiļa Melngaiļa 140–gadei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ziemassvētkos sveic Kokneses Mūzikas skolas kolektīvs un aicina uz svētku koncertu13.12.2013

… Un lēni durvis veras: Tēvs zaļu eglīti nes, Un zaros tai pārslas zaigo- Kā baltas zvaigznītes.

Un vienu svecīti spožu, Dedz māte un eglītē liek: Cik gaiši un silti no viņas - Kā saule visapkārt tiek!

„ Pie Taviem šūpuļiem stāvu”, Tad tēvs un māte dzied, Un lielas, zilas zvaigznes, Aiz sniegainā loga zied….

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolas bērnu rudens piedzīvojums13.11.2013

Jau vairākus gadus pēc kārtas Kokneses mūzikas skola piedāvā saviem audzēkņiem iespēju apmeklēt koncertcikla „Mūzika tev” četras koncertlekcijas Rīgā. Lai gan šis prieks nav no lētajiem, ar vecāku atbalstu, vairāk kā 30 bērnu arī šogad, lietainā 5.novembra rītā, devās braucienā.

Lai brauciens būtu vēl interesantāks, pateicoties skolotājas L.Kamzoles –Gagaines iniciatīvai, apmeklējām arī Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju. Laipnas gides pavadībā 40 minūšu ilga ekskursija pa Kurzemes sētu likās ļoti aizraujoša. Bērnus ieinteresēja stāsti par seno latviešu dzīvi un Mārtiņdienas tradīcijām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top