faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Muzikāli radošā viktorīna Kokneses mūzikas skolā13.03.2014

Februāra beigās, turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Kokneses Mūzikas skola uzņēma ciemiņus no Skrīveru mūzikas un mākslas skolas, lai abu mūzikas skolu 5.,6.,7. klašu audzēkņi piedalītos muzikālajā viktorīnā, kas veltīta Jāņa Cimzes 200-gadei un Emiļa Melngaiļa 140–gadei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ziemassvētkos sveic Kokneses Mūzikas skolas kolektīvs un aicina uz svētku koncertu13.12.2013

… Un lēni durvis veras: Tēvs zaļu eglīti nes, Un zaros tai pārslas zaigo- Kā baltas zvaigznītes.

Un vienu svecīti spožu, Dedz māte un eglītē liek: Cik gaiši un silti no viņas - Kā saule visapkārt tiek!

„ Pie Taviem šūpuļiem stāvu”, Tad tēvs un māte dzied, Un lielas, zilas zvaigznes, Aiz sniegainā loga zied….

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolas bērnu rudens piedzīvojums13.11.2013

Jau vairākus gadus pēc kārtas Kokneses mūzikas skola piedāvā saviem audzēkņiem iespēju apmeklēt koncertcikla „Mūzika tev” četras koncertlekcijas Rīgā. Lai gan šis prieks nav no lētajiem, ar vecāku atbalstu, vairāk kā 30 bērnu arī šogad, lietainā 5.novembra rītā, devās braucienā.

Lai brauciens būtu vēl interesantāks, pateicoties skolotājas L.Kamzoles –Gagaines iniciatīvai, apmeklējām arī Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju. Laipnas gides pavadībā 40 minūšu ilga ekskursija pa Kurzemes sētu likās ļoti aizraujoša. Bērnus ieinteresēja stāsti par seno latviešu dzīvi un Mārtiņdienas tradīcijām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts

13.11.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

„Kā ziedus mirušus mūs izkaisīja vējā …” Tās ir rindas no Ilmāra Šaltes grāmatas „Nolaupītā bērnība”. Latvijas republikas proklamēšanas 95. gadadienu Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji atzīmēja ar divdaļīgu pasākumu, kura 1.daļa tika veltīta represēto piemiņai. Skarbās I. Šaltes atmiņas par pieciem Sibīrijā pavadītajiem bērnības gadiem mijās ar audzēkņu atskaņotajiem skaņdarbiem, dziedātajām dziesmām. Teksts papildināja mūziku un mūzika papildināja tekstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Priecīga atkalredzēšanās Kokneses Mūzikas skolā!

12.10.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

Šķiet, tikai nesen Kokneses Mūzikas skolas durvis aizvēra skolas Klavieru klases absolvents Kaspars Bumbišs, lai 2013. gada 12. oktobrī tās atvērtu jau kā J. Vītola Mūzikas akadēmijas Jāņa Maļecka klavieru klases students. Prieks un satraukums valdīja skolā, jo ne jau katru dienu absolventi mūs pagodina ar savu klātbūtni!

Kaspars uz Kokneses Mūzikas skolu pārcēlās no Madlienas Mūzikas skolas, kurā bija sācis mācīties vijoļspēli. 1998.gadā mūsu skolā vēl nebija Vijoļspēles klases un Kasparam nācās izvēlēties citu mūzikas instrumentu. Izvēle tika Klavieru spēlei.

printēt Lasīt visu ziņu

Muzikāli radošā viktorīna Skrīveru MMS28.05.2013

Atsaucoties uz Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas (SMMS) teorētisko priekšmetu skolotājas Jolantas Puķītes iniciatīvu, Kokneses mūzikas skolas audzēkņi Monta Skuja, Asnate Višķere, Renāte Zjukova, Agnese Dzirkale, Ingus Pugačovs, Tomass Miglāns un skolotājas Lelde Kamzole-Gagaine un Aija Liepiņa 22. maijā devās uz SMMS, lai piedalītos muzikāli radošajā viktorīnā „ Jāzepam Vītolam – 150” .

printēt Lasīt visu ziņu

Sniegpulksteņu laikā26.04.2013

Fotogalerija no Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu un Kokneses Mūzikas skolas koncerta "Sniegpulksteņu laikā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top