Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_muzikas_skola/muzikas_skolas_akordeonistu_duets_piedalas_i_starptautiskaja_akordeonistu_foruma_kaliningrada
Drukas datums: 11:24:53 17.01.2021

Mūzikas skolas akordeonistu duets piedalās I Starptautiskajā akordeonistu forumā Kaļiņingradā08.04.2019

20190406_205653.jpg6. aprīlī Kokneses Mūzikas skolas akordeonistu duets Keisija Vidiņa un Aleksis Krūmiņs, un viņu skolotājas Karolīne Vancāne un Iveta Bērziņa devās uz I Starptautisko akordeonistu forumu „Maestro, akordeon” Kaļiņingradā.  Šo pasākumu organizēja D. Šostakoviča bērnu mūzikas skola, kura mūs arī uzaicināja ciemos, un tas tika veltīts vispasaules akordeona dienai. Visas dienas garumā notika kursi, meistarklases, nošu tirdziņi. Pulksten 17 Kaļiņingradas apgabala E. Svetlanova vārdā nosauktajā filharmonijas koncertzālē notika bērnu koncerts.

 Kaļiņingradas apgabala filharmonija ir iekārtota pilsētas centrā 17.gs. celtā baznīcā ar pulksteni un 400 sēdvietām. Skatuve iekārtota divos stāvos un katrā stāvā ir flīģelis. Arī akustika ir ļoti laba un klausītājs koncertu var baudīt sēžot zālē jebkurā vietā. Koncerta laikā tika translēts koncerta ieraksts un informācija rādīta Kaļiņingradas televīzijā.

Koncerta noslēgumā mūsu jaunieši kopā ar D. Šostakoviča bērnu mūzikas skolas akordeonistu orķestri „Kombo” muzicēja koporķestrī diriģentes Jūlijas Trunovas vadībā.

Jau 24. un 25. aprīlī orķestri „Kombo” gaidām ciemos „ Akordeonu dienās”  Rīgā.

Iveta Bērziņa

Kokneses Mūzikas skolas direktore