Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_muzikas_skola/muzikali_radosa_viktorina_skriveru_mms
Drukas datums: 17:06:44 30.05.2020

Muzikāli radošā viktorīna Skrīveru MMS28.05.2013

Atsaucoties uz Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas (SMMS) teorētisko priekšmetu skolotājas Jolantas Puķītes iniciatīvu, Kokneses mūzikas skolas audzēkņi Monta Skuja, Asnate Višķere, Renāte Zjukova, Agnese Dzirkale, Ingus Pugačovs, Tomass Miglāns un skolotājas Lelde Kamzole-Gagaine un Aija Liepiņa 22. maijā devās uz SMMS, lai piedalītos muzikāli radošajā viktorīnā „ Jāzepam Vītolam – 150” .

Radošā un draudzīgā gaisotnē kopā ar Skrīveru komandu audzēkņi pārbaudīja savas zināšanas, kas iegūtas teorētiskajos mācību priekšmetos. Pasākuma galvenā tēma bija saistīta ar latviešu komponista Jāzepa Vītola un Jurjānu Andreja dzīvi un daiļradi.

Abas komandas gan muzicēja, gan dziedāja, atpazina komponistu skaņdarbu tēmas, salika tautas dziesmu un „ muzikālās „ puzles. Interesanta un izdomas bagāta bija Skrīveru teiku muzikālā demonstrēšana un domu kartes par komponistiem. „Solfedžo labirintos” pētījām Jāzepa Vītola „ Uz skolu”. Nākošgad Skrīveru MMS audzēkņus uzņemsim pie sevis un turpināsim iesākto sadarbību.

Paldies direktorei Silvijai Cīrulei un Kokneses novada domei par atbalstu!