faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sveika vasara, vasariņa!

30.05.2014 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Sagaidot vasaru, 30. maijā, Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika 2013./2014. mācību gada noslēguma pasākums, kurā piedalījās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un skolēnu vecāki.

Visa gada garumā skolēni ir centīgi mācījušies, kāpuši pa zinību kāpnēm, pilnveidojuši prasmes dažādos interešu izglītības pulciņos, dziedājuši un dejojuši. Pasākums sākās ar projektu nedēļas „Mežā eju, meža teku” noslēguma prezentācijām, kurās bērni, kopā ar skolotājiem, rādīja un stāstīja par padarīto, iepazīto un izpētīto. Turpinājumā visi tika aicināti noskatīties veltījuma koncertu kā pateicību vecākiem un skolotājiem. Koncertā uzstājās gan pirmsskolas grupas audzēkņi, gan līnijdejotāji un Popielas konkursa uzvarētāji, gan skolas ansamblis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Zvans aicina uz pēdējo mācību stundu

16.05.2014 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā 16. maijā pēdējais skolas zvans skanēja devītās un vienpadsmitās – arodklases skolēniem. Skolas - centra administrācija, skolotāji un skolas biedri sveica audzēkņus un ar laba vēlējumiem iezvanīja pēdējo mācību stundu.

Devītās klases audzēkņiem ir sācies laiks

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

„Vasara bez asarām” - atgādināsim bērniem par drošību vasarā!

21.05.2014 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Tuvojas vasara – laiks, kad bērni dodas trīs mēnešus garās brīvdienās. Tādēļ svarīgi ir atkārtot un iemācīt bērniem lietas, kas jāzina, lai brīvlaiku varētu pavadīt droši.

21. maijā Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā tika rīkota izglītojoša nodarbība par drošību – uz ūdens, uz ceļa, ar elektrību un citām ar drošību saistītām situācijām, to vadīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa. Lai spētu izvairīties no nelaimes gadījumiem un zinātu kā rīkoties, ja pašam vai apkārtējiem draud briesmas, inspektore ar skolēniem pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar atpūtu pie ūdens, kā arī ugunsdrošības un elektrodrošības noteikumu ievērošanu. Svarīgi ir atcerēties, kādos gadījumus un kur meklēt palīdzību – pie pieaugušajiem, vai zvanot uz valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, pa tālruni 112. Katram bērnam, dodoties brīvdienās, svarīgi atcerēties, ka ikvienā situācijā ir jāizvērtē riski un jārīkojas droši.

printēt Lasīt visu ziņu

Meža stādīšana14.05.2014

Meža atjaunošanas pamatuzdevums ir mežsaimniecības prasībām atbilstoša un kvalitatīva meža izaudzēšana, to sējot, stādot, vai veicinot dabisko atjaunošanos, ar augšanas apstākļiem atbilstošām koku sugām.

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs aktīvi turpina iesaistīties projektā „Mammadaba”, līdz ar to viena no projekta aktivitātēm ir meža stādīšana.

Aprīlis ir sulu mēnesis, kā arī mežu stādīšanas laiks. 23. aprīlī skolēni - Normunds Reiznieks, Regnārs Kutjko, Elvis Soloveika, Eduards Sviridovs, Lelde Skudra, Pēteris Belovs, Agris Kozlovskis un skolotājs Aivars Ļaksa, devās uz cirsmu, starp Pļaviņām un Vietalvu, aiz Cigoriņkalna, netālu no Vesetas upes, stādīt mežu. Braucot pa līkumoto un kalnaino ceļu, garām Jučiem, Cigoriņkalnam, gar Mežezera austrumu krastu un Līdacītes ezeru, skolēni priecājās par ainavu un Vidzemes pauguru skaistumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Jaunie amatnieki 201414.05.2014

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs ir bagāta ar tradīcijām un viena no pavasari vēstošajām ir jauno amatnieku tikšanās. Šī pasākuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādām amatu prasmēm un rosināt izvēlēties sev piemērotāko profesiju turpmākajai dzīvei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Krāso! Sūti! Svini!23.04.2014

Pavasaris ir atnācis ne tikai ar jauku un saulainu laiku, bet arī ar dažādiem interesantiem konkursiem, kas veicina radošo pašizpausmi un aicina turēt godā latviešu tautas tradīcijas. Viens no tādiem ir AS „Balticovo” rīkotais radošo darbu konkurss „Krāso! Sūti! Svini!”, kurš veltīts olu ražotnes 10 gadu jubilejai. Kā katru gadu radošo darbu konkursā piedalās arī Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Lieldienu noskaņas Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā23.04.2014

Klausījos, brīnījos, Kas aiz kalna gavilēja: Lieldieniņa braukšus brauca, Asnus veda vezumā! /L. t.dz./ 17. aprīlī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centra skolēni un skolotāji sagaidīja pavasara saulgriežu svētkus.

Lieldienu noskaņu radīja saulainā diena un daudzveidīgās aktivitātes. Šajā dienā veidojām Lieldienu aplikāciju zaķus, gatavojām putnu būrus, izmantojot krāsainas spalvas, krāsojām olas, minējām mīklas un skaitījām tautasdziesmas par Lieldienām, likām Lieldienu puzles, kā arī darījām daudzas citas interesantas lietas. Sagaidot Lieldienas, visi kopā skolas – centra pagalmā, dziedājām dziesmas un gājām jautrās rotaļās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top