faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Seminārs „iPad izmantošanas iespējas skolā”02.02.2015

Mūsdienīgā izglītības iestādē informāciju tehnoloģijas ir viens no līdzekļiem, kas motivē skolēnus apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Viena no šādām ierīcēm ir planšetdators iPad, kas ir radošs, praktisks un motivējošs mācību līdzeklis ar plašām izmantošanas iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Novembris – Latvijas mēnesis04.12.2014

Novembris ir mēnesis, kad atzīmējam Latvijai nozīmīgas dienas –Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas dzimšanas dienu. Visu novembra mēnesi Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni un skolotāji aktīvi iesaistījās aktivitātēs par godu Latvijas valsts svētkiem.

11. novembrī – Lāčplēša dienā, skolēni, skolotāji un pirmsskolas grupas audzēkņi pieminēja un godināja Latvijas brīvības cīnītājus. Šajā dienā skolēni veidoja Latviešu tautas rakstu zīmes no svecītēm, kuras vakarā izgaismoja skolas ieeju, bet vakarā visi kopīgi noskatījās latviešu dokumentālo filmu „Četrreiz katrs viens”, kas ir veltīta karavīriem, kas krituši cīņā par brīvu Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Projekts „Nometne „Es – dabai, daba – man””06.11.2014

Viena no Latvijas bagātībām, kas jāsaudzē, jāsaglabā nākamajām paaudzēm ir tās daba un ekoloģiskā vide. To saglabāšanā svarīgi ir iesaistīt skolēnus un jauniešus, tādējādi veicinot izpratni par vides un dabas aizsardzības nepieciešamību un nozīmīgumu. Savukārt, no dabas un sabiedrības mijattiecībām veidojas katra cilvēka sākotnējā vērtību sistēma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Seminārs „Emocionālais toksiskums skolu vidē”05.11.2014

Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā pedagogiem un darbiniekiem, skolēnu rudens brīvlaikā, bija iespēja piedalīties Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācijas seminārā „Emocionālais toksiskums skolu vidēs – problēma un risinājumi”.

Semināru vadīja lektore, LASVATA valdes priekšsēdētāja, skaņas terapeite Ilze Bulate, kura dalībniekus iepazīstināja ar metodēm, kas palīdz atrast emocionālo līdzsvaru praktiski ikdienā – gan pašiem sev, gan darbā ar skolēniem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs ieguvusi Ekoskolas Zaļo karogu08.10.2014

Š. g. 1. oktobrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika Latvijas Ekoskolu apbalvošanas pasākums, kurā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē, visaugstāko Ekoskolas programmas apbalvojumu starptautisko Zaļā Karoga balvu saņēma Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs.

Ekoskolu programma ir viens no populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Tā ir ANO Vides programmas un UNESCO sadarbības partnere vides izglītības jomā un darbojas kā demokrātisks pamats vides izglītības procesa organizēšanā izglītības iestādēs. Ekoskolu programma ļauj skolēniem būt aktīviem vides un dabas draugiem, pašiem pieņemt lēmumus par vides uzlabošanu skolā un mājās, veicot dažādas aktivitātes, kā, piemēram, atkritumu šķirošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kvalitātes sertifikāti eTwinning projektiem22.09.2014

Pagājušajā mācību gadā Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs iesaistījās vairākos eTwinning projektos. Divi no tiem ir saņēmuši Kvalitātes sertifikātus par veiksmīgu projektu īstenošanu. Abos projektos aktīvi iesaistījās 6.klases skolēni.

Projektā „Europe so many faces”, jau ceturto gadu, darbojas 40 skolas no 35 dažādām Eiropas valstīm. Kā mūsu veiksmīgā projekta rezultāts ir izveidotas divas grāmatas - "Europe so many faces" un "European Cuisine ", kurās skolēni angļu valodā aprakstīja un ilustrēja 170 ievērojamas vietas un 160 ēdienu receptes. Mēs gatavojām izvēlēto valstu ēdienus un izveidojām video “Cooking Show”. Katrā skolā, projekta ietvaros, notika Eiropas virtuves vakari, kur tika gatavoti izlozēto partneru valstu ēdieni. Izveidotās grāmatas un projekta materiāli aplūkojami interneta vietnē: http://ej.uz/skolasproj

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi piedalās Gēteborgas Pasaules Jauniešu kausā futbolā24.09.2014

No 13. līdz 17. jūlijam Gēteborgā notika pasaulē vērienīgākais futbola čempionāts jauniešiem, kurā piedalījās vairāk kā 1500 dalībnieki no 71 valsts, kopumā 30 komandas. Komandas tika dalītas vairākās grupās un sacensībās bija iespēja piedalīties arī jauniešiem ar speciālām vajadzībām. Latvijas komandā startēja arī Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi – Jānis Ribakovs un Sandis Treikals. Turnīrā kopumā Latvijas komanda izcīnīja 5. vietu un saņēma medaļas. Kā labākais spēlētājs komandā tika atzīts mūsu skolas audzēknis Jānis Ribakovs.

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

sporta skolotājs Guntis Atrasts

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top