faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Peldētāji atgriežas ar medaļām25.02.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni kopā ar sporta skolotāju Gunti Atrastu 12. februārī piedalījās Latvijas Speciālās Olimpiādes peldēšanas sacensībās Rīgā, kurās šoreiz startēja ne tikai dalībnieki no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Peldēšana uzlabo katra bērna veselības un vispārējās attīstības stāvokli - vielmaiņu, asinsriti, attīsta sirds un elpošanas sistēmu, nostiprina galvenās muskuļu grupas, uzlabo stāju, sekmē vispārējo attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu

Veselības pēcpusdiena ,,Lai neteiktu- apčī!”02.02.2015

Tiklīdz klāt atkusnis vai auksts laiks, klāt arī iesnas, klepus un šķavas. Lai apgūtu iemaņas, kā prasmīgi un gudri uzvarēt viltīgos vīrusus, Kokneses internātpamatskolas - attīstības centra c klašu skolēni aktīvi iesaistījās veselības pēcpusdienā "Lai neteiktu- apčī!".

Noskatījušies nelielu leļļu teātri par sasirgušo Ilzīti, pasākuma dalībnieki ieklausījās vecmāmiņas padomos, cik liela vērtība saaukstēšanās gadījumā ir zāļu tējām, rutkam ar medu un ķiplokiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs „iPad izmantošanas iespējas skolā”02.02.2015

Mūsdienīgā izglītības iestādē informāciju tehnoloģijas ir viens no līdzekļiem, kas motivē skolēnus apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Viena no šādām ierīcēm ir planšetdators iPad, kas ir radošs, praktisks un motivējošs mācību līdzeklis ar plašām izmantošanas iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Novembris – Latvijas mēnesis04.12.2014

Novembris ir mēnesis, kad atzīmējam Latvijai nozīmīgas dienas –Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas dzimšanas dienu. Visu novembra mēnesi Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni un skolotāji aktīvi iesaistījās aktivitātēs par godu Latvijas valsts svētkiem.

11. novembrī – Lāčplēša dienā, skolēni, skolotāji un pirmsskolas grupas audzēkņi pieminēja un godināja Latvijas brīvības cīnītājus. Šajā dienā skolēni veidoja Latviešu tautas rakstu zīmes no svecītēm, kuras vakarā izgaismoja skolas ieeju, bet vakarā visi kopīgi noskatījās latviešu dokumentālo filmu „Četrreiz katrs viens”, kas ir veltīta karavīriem, kas krituši cīņā par brīvu Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Projekts „Nometne „Es – dabai, daba – man””06.11.2014

Viena no Latvijas bagātībām, kas jāsaudzē, jāsaglabā nākamajām paaudzēm ir tās daba un ekoloģiskā vide. To saglabāšanā svarīgi ir iesaistīt skolēnus un jauniešus, tādējādi veicinot izpratni par vides un dabas aizsardzības nepieciešamību un nozīmīgumu. Savukārt, no dabas un sabiedrības mijattiecībām veidojas katra cilvēka sākotnējā vērtību sistēma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Seminārs „Emocionālais toksiskums skolu vidē”05.11.2014

Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā pedagogiem un darbiniekiem, skolēnu rudens brīvlaikā, bija iespēja piedalīties Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācijas seminārā „Emocionālais toksiskums skolu vidēs – problēma un risinājumi”.

Semināru vadīja lektore, LASVATA valdes priekšsēdētāja, skaņas terapeite Ilze Bulate, kura dalībniekus iepazīstināja ar metodēm, kas palīdz atrast emocionālo līdzsvaru praktiski ikdienā – gan pašiem sev, gan darbā ar skolēniem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs ieguvusi Ekoskolas Zaļo karogu08.10.2014

Š. g. 1. oktobrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika Latvijas Ekoskolu apbalvošanas pasākums, kurā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē, visaugstāko Ekoskolas programmas apbalvojumu starptautisko Zaļā Karoga balvu saņēma Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs.

Ekoskolu programma ir viens no populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Tā ir ANO Vides programmas un UNESCO sadarbības partnere vides izglītības jomā un darbojas kā demokrātisks pamats vides izglītības procesa organizēšanā izglītības iestādēs. Ekoskolu programma ļauj skolēniem būt aktīviem vides un dabas draugiem, pašiem pieņemt lēmumus par vides uzlabošanu skolā un mājās, veicot dažādas aktivitātes, kā, piemēram, atkritumu šķirošanu.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top