13. februārī Donoru diena Koknesē

13.02.2020 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

Informējam, ka 13. februārī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2, notiks Donoru diena.

Pērn asins Latvijā tika ziedotas 53814 reizes, kas ir par 1813 donācijām vairāk nekā gadu iepriekš. Vismaz vienu reizi asinis ziedojušas 31643 fiziskas personas, kas ir par 398 personām vairāk nekā gadu iepriekš.

Latvijas kopējā donoru demogrāfijā vīriešu ir vairāk nekā puse jeb 53,4%, taču aktīvāk Latvijā vēl joprojām dodas ziedot sievietes – no kopējā asins ziedoto reižu skaita pērn sievietes kopā ziedojušas 28008 (52%) reizes.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par Produkta mārketingu un noformējumu05.02.2020

Biedrība "Aizkraukles rajona partnerība" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par Produkta mārketingu un noformējumu. 

Seminārs ir daļa no projekta «No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu lauku tūrisma produktiem» (Nr. 18-00-A019.333-000017) ietvaros rīkotā desmit semināru cikla mājražotājiem, lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par aktuālajām tēmām esošās uzņēmējdarbības pilnveidošanai un jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Vieta: Aizkraukles kultūras nams, Spīdolas ielā 2, Aizkraukle. Laiks: 2020. gada 13.februāris, no pulksten 10.00 līdz 16.30.

printēt Lasīt visu ziņu

Sakopsim savu Latviju – Lielā talka šogad norisināsies 25. aprīlī10.02.2020

Šī gada 25. aprīlī jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies "Lielā talka", kuras ietvaros tiks vērsta uzmanība uz apkārtējās vides sakopšanu un labiekārtošanu, tajā pašā laikā domājot arī par Latvijas ilgtspēju un virzību iepretim zaļākās valsts pasaulē statusam. Viens no 2020. gada “Lielās talkas” vadmotīviem - "Sakop savu sētu, Tava sēta - Latvija". Šogad talkas ietvaros aicinām papildus atkritumu vākšanai un šķirošanai, veikt arī dažādus labiekārtošanas darbus, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un skaistāku.

printēt Lasīt visu ziņu

Šogad populārais konkurss “Nāc sadziedāt” atkal norisināsies RSU aulā10.02.2020

Šogad populārais jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt” 7.martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Pārdaugavā, Dzirciema ielā 16). Pieteikties dalībai konkursā var līdz 20.februārim.

 Par konkursa dalībnieku var kļūt  bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 21 gadam; konkursā var piedalīties gan solo izpildītāji, gan popgrupas (dalībnieku skaits – no 3 līdz 16 cilvēkiem).

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada domē Ēnu diena jau sākusies!10.02.2020

Šogad Ēnu diena Latvijā norisināsies 12. februārī, bet Kokneses novada domē pirmie ēnotāji  no Pērses sākumskolas jau ieradās šodien, 10. februārī.

Pērses sākumskolas skolēnus un skolotājus novada domē sagaidīja pašvaldības vadītājs Dainis Vingris. Viņš pastāstīja par savu ikdienas darbu un iepazīstināja ar domes speciālistiem. Viens skolēns bija izvēlējies tuvāk iepazīt domes juristes darbu, vēl citi uzzināja, ar ko nodarbojas Attīstības nodaļa, kā norit darbs Grāmatvedības nodaļā. Savukārt tikšanās ar pašvaldības policistu Daini Ginteru vairākiem skolēniem raisīja domas, ka arī viņi nākotnē varētu izvēlēties policista profesiju. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā atjaunota pasākumu zāle10.02.2020

"Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola ir ieguvusi jaunu, skaistu un mūsdienīgi aprīkotu pasākuma zāli," teic Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Noslēgušies remontdarbi, kas tika uzsākti pagājušā gada vasarā. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pasākuma zāles vienkāršoto atjaunošanu un telpu elektromontāžas darbus veica būvniecības uzņēmums  SIA "ULRE" no Ogres. Vērienīgais kapitālremonts veikts par pašvaldības līdzekļiem: 123071,38 eiro.

Paveikto darbu klāstā ietilpst zāles un gaiteņa sienu, griestu apdare, oša koka parkets, skatuves pārbūve, dekoratīvas koka sienas izveide. Ierīkota jauna apgaismes sistēma, uzstādīts kvalitatīvs skaņu aprīkojums un iegādāti 234 krēsli. Nozīmīgs un ilglaicīgs ieguldījums ir iegādātās jaunās klavieres.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top