faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Zinību dienas rīts07.06.2017

Zinību dienas rīts - mazliet pelēcīgs, bet gaišās noskaņās tīts. Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs jau agri ver savas durvis, lai laipni sagaidītu skolotājus, darbiniekus, skolniekus un viņu tuviniekus jaunajā 2015./2016. mācību gadā.

Skolas – centra telpas piepilda jautras čalas. Košiem puķu pušķiem rokās, priecīgā noskaņojumā ierodas bērni un Karlsons ar Brālīti. Svinīgā pasākuma laikā klātesošos sveic administrācija. Īpašus sveicienus saņem pirmklasnieki un jaunie pedagogi. Ar lielu pacietību Karlsons skaidro Brālītim un pārējiem pirmklasniekiem, kāpēc jāmācās un kādi jauki pasākumi notiek skolā. Brālītis ar Karlsonu ir sarūpējuši krāsainus sapņu balonus visiem skolēniem, kurus ar labiem vēlējumiem un sirsnīgi sveicieniem jaunajā mācību gadā palaiž gaisā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sacensībās Daugavpilī18.05.2015

2015. gada 13. maijā Daugavpils 1.speciālās pamatskolas stadionā norisinājās Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) organizētās futbola sacensības bērniem ar speciālām vajadzībām. Šādas sacensības Daugavpilī tika organizētas jau sešpadsmito gadu, bet tieši šādas – „Cerību” futbolistiem otro reizi.

printēt Lasīt visu ziņu

Līnijdejotāji piedalās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”06.05.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdeju pulciņa dalībnieces 23. aprīlī piedalījās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”, kurš jau 14. reizi norisinājās Piejūras internātpamatskolā, Carnikavas novadā. Uz pasākumu devās Valija Bitenbindere, Madara Goževica, Leontīna Zablinska, Arita Stepaņenko un Rebeka Sakalauska. Kopumā festivālā piedalījās 17 skolu pārstāvji no visas Latvijas, un pasākuma dalībnieki izpildīja visdažādāko stilu dejas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Izglītojoša nodarbība „Atkarībām – nē!”

09.04.2015 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

9. aprīlī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā notika izglītojoša nodarbība par tēmu „Atkarības”, kuru vadīja Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektore Egija Kārkliņa. Inspektore skolēniem atgādināja par smēķēšanas un alkohola negatīvo ietekmi uz organismu, iespējamajiem veselības traucējumiem un riskiem, ko izraisa nikotīns, tabaka, alkohols. Inspektore minēja kaitējumus, kādus nodara smēķēšana, piemēram, katra izsmēķētā cigarete saīsina mūža ilgumu vidēji par 6 līdz 7 minūtēm, smēķētājiem rodas hroniski iekaisumi elpceļos u.c.

printēt Lasīt visu ziņu

Kursi skolotājiem – profesionālo un pedagoģisko kompetenču pilnveidei29.03.2015

Skolēnu pavasara brīvdienas ir darbīgs laiks pedagogiem. Skolotāji piedalās dažādos kursos un semināros, lai papildinātu savas zināšanas un kompetences, kas būs noderīgas turpmākajā darbā, sekmējot mūsdienīga mācību procesa organizēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

„Esam veseli un stipri...”

25.04.2015 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskolā –attīstības centrā, marta mēnesī, skolēniem bija iespēja piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu.

Veselīga uztura pēcpusdienā skolēni minēja mīklas, lika puzles, taustīja noslēpumainos maisiņus, kā arī noteica pēc garšas dažādus dārzeņus un augļus. Kā balvu par dalību aktivitātēs skolēni saņēma veselīgos našķus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Džimba viesojas Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

19.02.2015 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

19. februārī, Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā, pie mūsu pašiem mazākajiem – pirmsskolas skolēniem bija ieradies viesis vārdā Džimba un centra „Dardedze” pārstāve Dace. Džimba stāstīja bērniem par viņu personisko drošību, par to, ka „Mans ķermenis ir tikai mans!”, to nevar aiztikt citi, iepazīstināja bērnus ar personīgo lietu kastīti, kopīgi ar Džimbu viņi pārskatīja grāmatu par labajiem un sliktajiem pieskārieniem. Viņiem tika akcentēts tas, ja šis pieskāriens nav patīkams, ir jāsaka: ”Nedari man tā, man tas nepatīk!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top