faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

„Esam veseli un stipri...”

25.04.2015 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Kokneses internātpamatskolā –attīstības centrā, marta mēnesī, skolēniem bija iespēja piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu.

Veselīga uztura pēcpusdienā skolēni minēja mīklas, lika puzles, taustīja noslēpumainos maisiņus, kā arī noteica pēc garšas dažādus dārzeņus un augļus. Kā balvu par dalību aktivitātēs skolēni saņēma veselīgos našķus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Džimba viesojas Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā

19.02.2015 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

19. februārī, Kokneses internātpamatskolā – attīstības centrā, pie mūsu pašiem mazākajiem – pirmsskolas skolēniem bija ieradies viesis vārdā Džimba un centra „Dardedze” pārstāve Dace. Džimba stāstīja bērniem par viņu personisko drošību, par to, ka „Mans ķermenis ir tikai mans!”, to nevar aiztikt citi, iepazīstināja bērnus ar personīgo lietu kastīti, kopīgi ar Džimbu viņi pārskatīja grāmatu par labajiem un sliktajiem pieskārieniem. Viņiem tika akcentēts tas, ja šis pieskāriens nav patīkams, ir jāsaka: ”Nedari man tā, man tas nepatīk!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Drosme draudzēties” – mobinga mazināšana vienaudžu vidū04.03.2015

Mobings var izpausties jebkurā vecumā un kultūrā, sociāli ekonomiskajās grupās un pret jebkuru dzimumu. Latvijā līdz šim veiktie pētījumi norāda, ka vidēji 40% skolēnu cieš no vienaudžu savstarpējās vardarbības jeb mobinga. Mobings ir ar nodomu izdarīta atkārtota uzvedība, ko veic viens vai vairāki cilvēki, kas rada ciešanas, sāpes un pārmērīgu spiedienu.

printēt Lasīt visu ziņu

Peldētāji atgriežas ar medaļām25.02.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni kopā ar sporta skolotāju Gunti Atrastu 12. februārī piedalījās Latvijas Speciālās Olimpiādes peldēšanas sacensībās Rīgā, kurās šoreiz startēja ne tikai dalībnieki no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Peldēšana uzlabo katra bērna veselības un vispārējās attīstības stāvokli - vielmaiņu, asinsriti, attīsta sirds un elpošanas sistēmu, nostiprina galvenās muskuļu grupas, uzlabo stāju, sekmē vispārējo attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu

Veselības pēcpusdiena ,,Lai neteiktu- apčī!”02.02.2015

Tiklīdz klāt atkusnis vai auksts laiks, klāt arī iesnas, klepus un šķavas. Lai apgūtu iemaņas, kā prasmīgi un gudri uzvarēt viltīgos vīrusus, Kokneses internātpamatskolas - attīstības centra c klašu skolēni aktīvi iesaistījās veselības pēcpusdienā "Lai neteiktu- apčī!".

Noskatījušies nelielu leļļu teātri par sasirgušo Ilzīti, pasākuma dalībnieki ieklausījās vecmāmiņas padomos, cik liela vērtība saaukstēšanās gadījumā ir zāļu tējām, rutkam ar medu un ķiplokiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs „iPad izmantošanas iespējas skolā”02.02.2015

Mūsdienīgā izglītības iestādē informāciju tehnoloģijas ir viens no līdzekļiem, kas motivē skolēnus apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Viena no šādām ierīcēm ir planšetdators iPad, kas ir radošs, praktisks un motivējošs mācību līdzeklis ar plašām izmantošanas iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Novembris – Latvijas mēnesis04.12.2014

Novembris ir mēnesis, kad atzīmējam Latvijai nozīmīgas dienas –Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas dzimšanas dienu. Visu novembra mēnesi Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni un skolotāji aktīvi iesaistījās aktivitātēs par godu Latvijas valsts svētkiem.

11. novembrī – Lāčplēša dienā, skolēni, skolotāji un pirmsskolas grupas audzēkņi pieminēja un godināja Latvijas brīvības cīnītājus. Šajā dienā skolēni veidoja Latviešu tautas rakstu zīmes no svecītēm, kuras vakarā izgaismoja skolas ieeju, bet vakarā visi kopīgi noskatījās latviešu dokumentālo filmu „Četrreiz katrs viens”, kas ir veltīta karavīriem, kas krituši cīņā par brīvu Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top