faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Mācību gada noslēgums Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

31.05.2012 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

31. maijā Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā notika 2011./2012. mācību gada noslēguma pasākums, kurā piedalījās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un skolēnu vecāki. Direktore D. Isajeva un direktores vietniece izglītības jomā S. Baltcere apbalvoja labākos skolas audzēkņus par labām un teicamām sekmēm mācībās un aktīvu līdzdalību skolas un ārpusskolas pasākumos, kā arī izteica pateicību skolotājiem un darbiniekiem par labi paveiktajiem darbiem mācību gada laikā.

Vasaras noskaņas Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā28.05.2012

Tuvojoties vasarai, Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs skolēnus un vecākus sveic ar ziedu šūpolēm, aicina atpūsties labiekārtotā rotaļu laukumā, un Līgo svētku noskaņās sagaida vasaru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Dr. Robina Pauka (Robin Pauc) seminārs Koknesē

02.05.2012 - 03.05.2012 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

2012. gada 2. un 3. maijā Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā viesojās doktors Robins Pauks no Lielbritānija – speciālists bērnu neiroloģijā ar 30 gadu pieredzi, vairāku grāmatu par mācīšanas traucējumiem autors, Tinsley House Clinic dibinātājs un vadītājs. Robins Pauks nodarbojas ar bērniem, kuriem diagnosticēta disleksija, dispraksija, mācīšanās traucējumi, uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms, Tourette sindroms ārstēšanu un šo traucējumu pētniecību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Konference „Riti raiti valodiņa” Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

08.05.2012 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā 2012. gada 8. maijā ESF projekta „Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālā riska mazināšanai un integrācijai izglītībā Bebru internātvidusskolā, Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā un I. Gaiša Kokneses vidusskolā” ietvaros notika Zemgales novada speciālās izglītības skolotāju konference „Radoša pieeja mācību procesa un audzināšanas darba nodrošināšanā izglītojamajiem ar īpašām vajadzībām. Riti raiti valodiņa”, lai pilnveidotu pedagogu profesionālo kompetenci un popularizētu pieredzi latviešu valodas mācīšanā skolēniem ar speciālām vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalās vizuālās mākslas konkursā - Burvju zīmulītis19.04.2012

2012. gada 19.aprīlī Dauguļu speciālajā internātpamatskolā notika vizuālās mākslas konkurss „Burvju zīmulītis”. Konkursa tēma „Mana sapņu māja”.

Skolēniem bija iespēja izteikt savus vērojumus un sajūtas ar vizuālās mākslas līdzekļiem, kā arī sekmēt interesi un paplašināt zināšanas par māju funkcionālo un estētisko nozīmi, parādīt savu fantāziju un radošo domāšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Informātikas olimpiāde12.04.2012

2012.gada 12. aprīlī Pelču speciālajā internātpamatskolā notika speciālo skolu informātikas olimpiāde. Kokneses speciālo internātpamatskolu – attīstības centru tajā pārstāvēja Marta Gulbe, Anita Zute un Elīna Čačka. Meitenēm bija gan jāparāda teorētiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem, gan arī jāizpilda praktiskais darbs teksta noformēšanā (8. – 11. klasēm) vai jāzīmē zīmējums (5. – 7. klasēm). Sīvā konkurencē Marta un Anita ieguva 3.vietu katra savā vecuma grupā. Saņemot balvas, dalībniekiem patiess prieks un gandarījums par rezultātiem.

Līga Kraukle, Kokneses speciālās internātpamatskolas - attīstības centra informātikas skolotāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Klausījos(i), brīnījos(i), Kas aiz kalna gavilēja: Lieldieniņa braukšus brauca, Asnus veda vezumā.05.04.2012

Klāt Lieldienas jeb pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Lieldienas ir Saules svētki, kad gaisma un siltums, uzvarējis tumsu, atdod zemei un dabai dzīvību. Ļoti svarīgi Lieldienās ir izšūpoties – jo vairāk un augstāk, jo labāk. Lieldienās telpas rotā pūpoli, plaucēti bērzi vai lazdas un krāsotas olas. Rotājumos izmanto arī citus pavasara simbolus – putnus, ziedus, sadīgušu zāli. Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā Lieldienu izstādē vērojami skolēnu darbi, kuri tapuši darbojoties gan pulciņos, gan brīvajā laikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top