faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Lasi un brauc ekskursijā!08.11.2012

Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra bibliotēkā septembra mēnesī tika uzskaitītas bērnu izlasītās grāmatas. Apkopojot iegūto informāciju, seši čaklākie bibliotēkas lasītāji 25. oktobrī devās ekskursijā uz Rīgu. Audzēkņi ciemojās Bērnu literatūras centrā, kur tika iepazīstināti ar Latvijā izdotajām interesantākajām grāmatām. Vislielāko interesi izraisīja grāmata ar rotaļu traktoru un „runājošās” grāmatas. Audzēkņi no koka klučiem cēla Gaismas pils maketu, uzzināja, kas kurā stāvā atradīsies, kādas krāsas paredzētas katram topošās bibliotēkas stāvam. Pēc Gaismas pils maketa izveides audzēkņi topošo bibliotēku apskatīja dabā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kursi Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

31.10.2012 - 02.11.2012 kur : Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā no 2102. gada 31. oktobra līdz 2. novembrim notika kursi „Jaunākās tendences logopēdiskās korekcijas darbā”, kurus vadīja lektores no Krievijas Federācijas - medicīnas zinātņu kandidāte, ārste – psihiatre Svetlana Beņilova un docente, pedagoģijas zinātņu kandidāte, logopēde Natālija Košeļeva.

Kursos tika aicināti piedalīties logopēdi, pedagoģiski medicīnisko komisiju speciālisti un citi interesenti, lai papildinātu zināšanas par jaunākajiem pētījumiem un tendencēm logopēdiskās korekcijas organizēšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Nordplus projekta aktivitātes Igaunijā25.10.2012

Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi no 2012. gada 15. oktobra līdz 21. oktobrim devās uz Jaagu pamatskolu Viljandi, Igaunijā, lai piedalītos Nordplus Jau¬niešu programmas projekta „Skolotāju starptautiskā sadarbība un pieredzes apmaiņa” aktivitātēs.

Kokneses pedagogiem bija iespēja iepazīties ar Igaunijas kolēģu darbu un labās prakses piemēriem, gūt jaunu pieredzi kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā, uzlabot svešvalodu prasmes, kā arī iepazīties ar igauņu kultūru un kultūrvēsturiskajiem objektiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ekskursija uz Tērveti16.10.2012

Pienācis rudens. Rudens ir kā sētnieks, kurš ar savām vēju slotām noslauka pēdējos vasaras krāšņumus, bet septembris mēnesis, kad vasara atblāzmojas pēdējos saules staros, pirmajās rudens peļķēs, lietū un krāsainajās koku lapās.

Aizvien biežāk satumst debesis, gaudo vējš, griežot dejā krāšņās koku lapas. Rudens ekskursiju laiks! 27. septembra rītā, pie Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, pieripo jauns, skaists autobuss un 28 „c” līmeņa skolēni, skolotāju un vecāku pavadībā dodas ceļā uz Tērveti – brīnumaino meža salu grezno, plašo Zemgales līdzenumu vidū. Mēs visi ļoti vēlamies ātrāk nonākt Tērvetes dabas parkā, kur mūs gaida „Meža mātes taka,” kas māca mūs labāk pazīt mežu, kokus, akmeņus, augus, sēnes, ogas, arī dzīvniekus, dabas parādības un vairāk kā 100 pasaku tēlu koka skulptūras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Valsts policijas pārstāvju viesošanās Kokneses speciālajā internātpamatskolā- attīstības centrā09.10.2012

19.septembrī 2012.gada Drošības nedēļas ietvaros tika noorganizēta audzināšanas nodarbība 5.-11.klašu skolēniem, kuras laikā skolā - centrā viesojās Valsts policijas Aizkraukles iecirkņa pārstāvji. Patruļdienesta rotas inspektors Oskars Rēķis skolēnus iepazīstināja ar ceļu satiksmes noteikumiem velosipēdu un mopēdu vadītājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Sasniegumi Starpvalstu vieglatlētikas sacensībās Krievijā08.10.2012

Šogad no 10. – 15. septembrim Joškarolā (Krievijā) notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības, kuras rīkoja „Krievijas Speciālā Olimpiāde”. Tajās piedalījās komandas no 32 valstīm. Latvijas Speciālās Olimpiādes vieglatlētu izlasi veidoja pēc Palsmanes speciālajā internātpamatskolā 2012. gada 17. un 18. maijā notikušo republikas vieglatlētikas sacensību rezultātiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ar zināšanām dzīvē!25.09.2012

25. septembrī Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 9. klases audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Kokneses novada Dzimtsarakstu nodaļu un Kokneses pilsdrupām.

Skolā literatūras stundās skolēni bija lasījuši par latviešu tautas tradīcijām kristībās, kāzās un bērēs. Tagad Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lolita Vildava audzēkņiem pastāstīja par dokumentiem, kas nepieciešami, lai slēgtu laulību, reģistrētu bērniņu vai miršanu, izskaidroja likumus, kas nosaka kāzu organizēšanu vai bērna reģistrēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top