Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_internatpamatskola_attistibas_centrs/zinibu_dienas_rits
Drukas datums: 07:02:03 26.04.2019

Zinību dienas rīts07.06.2017

Zinību dienas rīts - mazliet pelēcīgs, bet gaišās noskaņās tīts. Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs jau agri ver savas durvis, lai laipni sagaidītu skolotājus, darbiniekus, skolniekus un viņu tuviniekus jaunajā 2015./2016. mācību gadā.

Skolas – centra telpas piepilda jautras čalas. Košiem puķu pušķiem rokās, priecīgā noskaņojumā ierodas bērni un Karlsons ar Brālīti. Svinīgā pasākuma laikā klātesošos sveic administrācija. Īpašus sveicienus saņem pirmklasnieki un jaunie pedagogi. Ar lielu pacietību Karlsons skaidro Brālītim un pārējiem pirmklasniekiem, kāpēc jāmācās un kādi jauki pasākumi notiek skolā. Brālītis ar Karlsonu ir sarūpējuši krāsainus sapņu balonus visiem skolēniem, kurus ar labiem vēlējumiem un sirsnīgi sveicieniem jaunajā mācību gadā palaiž gaisā.

Pirmais septembris ir arī ģimenes svētki un diena, kuru pavadīt kopā ar bērniem. Skanīgs zvans aicināja visus uz pirmo audzināšanas stundu. Skolotāji bija sagatavojuši aktivitātes ar mīļiem pārsteigumiem saviem skolniekiem un viņu vecākiem.

Zinību dienas noslēgumā vecāki pulcējās zālē, lai uzzinātu par aktualitātēm skolā – centrā. Direktora vietnieks IT jomā I. Miķelsons iepazīstināja vecākus ar e-klases iespējām un rosināja tās izmantot kvalitatīvākai informācijas apmaiņai. Psiholoģe E. Feodorova lekcijā „Ģimenes loma bērna audzināšanā” atgādināja, cik daudz bērniem nozīmē vecāku atbalsts visās ikdienas situācijās. Ārste B. Valtere pastāstīja par medicīniskās palīdzības sniegšanas iespējām skolā.

Skolas – centra administrācija saka lielu paldies vecākiem par ieguldītājām pūlēm bērnu sagatavošanai skolai. Pedagogiem un darbiniekiem novēl – pacietību un izturību, sapratni un mīlestību, palīdzot bērniem kāpt grūtajā, taču pasakaini skaistajā zinību kalnā!

Kaut kur tālumā uz lauka,

Dzestrs rīts tiek miglā tīts.

Kaut kur pļavā, rīta rasā,

Kājas mazgā septembris.

Tālumā aiz košiem siliem,

Noskan sapņains skolas zvans.

Ir nu atkal klāt tas brīdis,

Kad uz skolu doties laiks.

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

metodiskais dienests