Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_internatpamatskola_attistibas_centrs/sacensibas_daugavpili
Drukas datums: 05:45:01 25.04.2019

Sacensībās Daugavpilī18.05.2015

2015. gada 13. maijā Daugavpils 1.speciālās pamatskolas stadionā norisinājās Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) organizētās futbola sacensības bērniem ar speciālām vajadzībām. Šādas sacensības Daugavpilī tika organizētas jau sešpadsmito gadu, bet tieši šādas – „Cerību” futbolistiem otro reizi.

Sacensībās piedalījās 7 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, tajā skaitā arī mēs, no Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra. Sacensību atklāšanā piedalījās Daugavpils Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova, Daugavpils pilsētas Domes deputāts Anatolijs Gržibovskis un pirmais Latvijas lāpnesis Eiropas Speciālās Olimpiādes vēsturē, policijas majors Andris Dudels, kuras pienākums bija ienest un sargāt Olimpisko lāpu (kā to prasa Pasaules Speciālās Opimpiādes harte).

Turnīrs notika pēc Pasaules Speciālās Olimpiādes noteikumiem, tādēļ sākumā notika pārbaudes spēles, lai noskaidrotu sportistu sagatavotības un prasmju līmeni. Pēc šīm spēlēm skolotāji – eksperti kopā ar tiesnešiem izveidoja divas divīzijas – „Zaļo” un „Dzelteno”, kurās komandas cīnījās par medaļām.

Sacensībās uzvarēja Sveķu komanda, bet sudraba medaļas ieguva mūsu skolas komanda. Sveicam Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra futbolistus!

G.Atrasts, sporta skolotājs