faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Līnijdejotāji piedalās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”06.05.2015

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdeju pulciņa dalībnieces 23. aprīlī piedalījās festivālā „Carnikavas ritmi 2015”, kurš jau 14. reizi norisinājās Piejūras internātpamatskolā, Carnikavas novadā. Uz pasākumu devās Valija Bitenbindere, Madara Goževica, Leontīna Zablinska, Arita Stepaņenko un Rebeka Sakalauska. Kopumā festivālā piedalījās 17 skolu pārstāvji no visas Latvijas, un pasākuma dalībnieki izpildīja visdažādāko stilu dejas.

Festivāla ieskaņā dalībniekus ar savu mūzikas instrumentu vērienīgo skanējumu sveica Nacionālo bruņoto spēku Bigbends, savukārt atpūtas pauzes laikā uzstājās Latvijā pazīstami mūziķi: 2015. gada Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Aminata Savadogo, kā arī visus priecēja dziedātāja Ievas Sutugova ar savu atraktīvo priekšnesumu. Māksliniekos klausījāmies un dziedājām līdzi, kā arī izmantojām iespēju kopā nofotografēties.

Savu deju priekšnesumu demonstrējām svētku nobeiguma daļā, kad pienāca laiks līnijdejām. Apbalvošanas ceremonijā saņēmām atzinības rakstu par piedalīšanos festivālā, kā arī piemiņas krekliņus un veicināšanas balvas. Noslēgumā vērojām jau par tradīciju kļuvušo, krāsaino balonu jeb „Draudzības zieda” laišanu debesīs.

Paldies visiem, kas palīdzēja un atbalstīja: skolas - centra direktorei, administrācijai skolotājiem Intam un Guntim!

Skolotāja Iluta Atraste

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top