Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/kokneses_internatpamatskola_attistibas_centrs/dzimsanas_dienu_ballite_c_klasu_jubilariem
Drukas datums: 06:54:00 26.04.2019

Dzimšanas dienu ballīte c klašu jubilāriem04.11.2015

vētki ir domāti, lai mēs varētu atpūstos no ikdienas rutīnas, kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem jauki pavadītu laiku un iegūtu jaunas emocijas un iespaidus. Svētku gada garumā ir daudz, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir dzimšanas diena. Jautras rotaļas, draugus, svinību galdu, pārsteigumus, dāvanas gaida arī mūsu skolas skolēni skolas mācību laikā, tāpēc pirms skolēnu rudens brīvdienām, c klašu grupu kolektīvi pulcējās kopā, lai svinētu skolēnu dzimšanas dienas.

Lai šajā dienā īpašs jūtas ikviens un svētki atšķirtos no ikdienas, skolēni kopā ar savām skolotājām īpaši izdekorēja svētku vietu, sarūpēja našķi, noformēja svētku galdu, sagatavoja dāvanas jubilāriem un aktivitātes pasākuma dalībniekiem. Sveicot skolēnus dzimšanas dienā - katram jubilāram savs pārsteigums un veltīts īpašs stāstījums. Dzimšanas dienu ballīti sirsnīgu un neaizmirstamu veidoja svētku torte ar svecītēm un tematiski noformētais svētku galds un apģērbs.

Pēc kārumu baudīšanas, pasākuma dalībnieki kopīgi izkustējās rotaļās un dejās, bet aizraujošā spēle Twister, sasmīdināja gan pašus spēlētājus, gan skatītājus. Svētku dalībnieku pārvērtības notika jautrā svētku foto sesijā.

Bija prieks redzēt gaviļnieku un pasākuma dalībnieku laimīgās, mirdzošās acis un neizmērojamo prieku par dzimšanas dienu ballīti un gaidām par nākamajam svētkiem skolā!

C klašu audzinātājas D. Logina un D. Ūdre