Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Māmiņu kluba tikšanās

08.01.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

dscf0082.jpgZiemassvētku gaidās un pārdomās par šiem svētkiem, kavējoties atmiņās, tika pavadīts vakars „Māmiņu klubā”. Apguvām un atkārtojām pirkstiņ rotaļas, kā arī skaitāmpantiņus. ”Māmiņu klubiņam”, domājot par mazuļu un māmiņu labsajūtu, dienas centrā ir sarūpēti paklāji, lielās bumbas un attīstošās bumbiņas.

Vēlu ikvienam gaišus, mierpilnus un mīlestības bagātus Ziemassvētkus!!! Uz tikšanos „Māmiņu klubiņā” Jaunajā 2014. gadā. Tiksimies 8. janvārī.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

Lasīt visu ziņu galerija (14)

ĢADC viesošanās Mazajā Kāpā

06.01.2014

dscf0169.jpgTūliņ pēc Ziemassvētkiem ĢADC devās ciemos uz „Mazo kāpu”, kur mums bija sarūpēti dažādi pārsteigumi. Dziesmu un kokles skaņu pavadībā čakli darbojāmies Rūķu darbnīcā. Katram dalībniekam bija iespēja pagatavot trīs atslēgu piekariņus. Kopā gājām jautrās rotaļās un mielojāmies ar gardo Raunas maizīti un Kokneses Miesnieka vārītajiem zirņiem.

Vēlamies sirsnīgu paldies pateikt Inesei Kāpiņai un viņas čaklajiem rūķiem par dāvāto prieku un kopā būšanas laiku!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Smilšu spēles ĢADC

06.01.2014

dscf9935.jpgŠobrīd Latvijas Dabā ir laiks, kad košās krāsas ieritinājušās miglas vālos un pat sniega sega kavējas tos paslēpt. Tagad ir īstais laiks, lai sevi priecētu, spēlējot krāsaino smilšu spēli un piedzīvotu radīšanas prieku. Ģimenes atbalsta dienas centrā (ĢADC) notiek „Smilšu nodarbības”. Tās ir radošas un inovatīvas nodarbības, kurās apgūst smilšu graudiņa noslēpumu, katrs pats rada savu smilšu kino.

Decembra mēneša aktivitātes Ģimenes atbalsta dienas centrā

06.01.2014

dscf9906.jpgDecembris ĢADC ir bijis radošu aktivitāšu pilns. Kopā ar bērniem un senioru klubiņu „Pīlādzītis” gatavojām Ziemassvētku apsveikumus, kuri tālāk devās iepriecināt Kokneses ļaudis.

Īsi pirms Ziemassvētkiem mācījāmies rakstīt vēstuli Eņģeļiem un mācījāmies saņemt atbildi no tiem. Lasījām Ziemassvētku stāstus.

Ietērpām Diemas centru Ziemassvētku noskaņās un kopā ar Kokneses Jauniešu biedrību veidojām muzikālo uzvedumu, kurš bija skatāms 23. decembra vakarā I.Gaiša Kokneses vidusskolas ēdnīcas zālē.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

Lasīt visu ziņu galerija (11)

ĢADC aicina uz Ziemassvētku ieskaņas pasākumu

10.12.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

afifa-gadc.jpg

Ziemassvētki ir pārdomu un brīnumu gaidīšanas laiks. Katram mums ir jāatrod savs ceļš uz Ziemassvētkiem un ceļš uz vietu, kur brīnumi mājvietu rod. Ģimenes atbalsta dienas centrā vienojāmies kopīgā Ziemassvētku noskaņas radīšanā ar piparkūku smaržām, ziemas karstā dzēriena garaiņiem, kuri tā vien vilināja un sildīja mazas un lielas sirsniņas. Kopā sanāca dažādu paaudžu dienas centra apmeklētāji, gan māmiņas ar saviem mazuļiem, gan Kokneses jaunieši un bērni, kā arī foto pulciņa dalībnieki. Savas foto pulciņā apgūtās zināšanas varēja likt lietā. Esam priecīgi par noķertajiem un iemūžinātajiem mirkļiem.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

Lasīt visu ziņu galerija (48)

Māmiņu klubā apgūst jaunas prasmes

06.12.2013

dscf9856.jpg„Māmiņu klubs” turpina savu darbību. Prieks par to, ka mūsu pulciņš kļūst kuplāks. Paldies par uzticēšanos. Novembra mēnesī pie mums ciemojās lektore no Rīgas Aija Apsīte. Viņa māmiņām stāstīja par kinestētisko handlingu. Paskaidrojot vienkāršāk, kinestētiskais handlings ir līdz smalkākajai niansei izkopta, dabiska, harmoniska darbošanās māksla ar bērnu no piedzimšanas brīža līdz viņa patstāvībai. Tā ir saziņa caur pieskārienu un kustību.

Runāja un rādīja slingu sasiešanas un nēsāšanas veidus, kā arī par mazuļu kopšanas līdzekļiem . Novembrī bija iespēja apgūt Tauriņ pieskāriena masāžu. Pēc šīs apmācības māmiņas var veikt masāžu saviem mazuļiem.

Lasīt visu ziņu galerija (0)

Novembris Dienas centrā

06.12.2013

dscf9715.jpgRadošu iedeju pilns ir bijis novembra mēnesis Ģimenes dienas centrā, gaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu. Kopā ar bērniem veidojām zemes lodi, kurā iezīmējām Latvijas kontūru. Lāčplēša dienā aizdedzām sveces, godinot un pieminot Tēvzemes aizstāvjus. Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums Ģimenes dienas centrā notika neierastā veidā, izjūtot zemes spēku un enerģiju, meklējot un sajūtot to ar smilšu palīdzību.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Latvija manā sirdī

15.11.2013

dscf9893.jpgGaidot Latvijas dzimšanas dienu , Ģimenes atbalsta dienas centrā ir izveidota Anglijā dzīvojošo latviešu bērnu darbu izstāde „Latvija manā sirdī”. Lai arī, esot svešumā, tomēr katra sirdī mājo domas par Latviju.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top