faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

ĢADC aicina uz māmiņu kluba nodrabībām novembrī!06.11.2013

Ģimenes atbalsta dienas centrā aktīvi turpina darboties „Māmiņu klubiņš”. Prieks par to, ka mūsu pulciņam pievienojas arvien jauni dalībnieki. Benita Rūrāne pastāstīja māmiņām kā jākopj pirmie zobiņi.Kopā ar Ingunu Žogotu mācījāmies šūpuļdziesmas. Ļoti vērtīga ir pieredze, kurā māmiņas apmainās savā starpā.

11. novembrī notiks „Tauriņpieskārienu masāžas” apmācības nodarbība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mazās Raganiņas balle

31.10.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ģimenes atbalsta dienas centrā notika Mazās raganiņas balle. Vai tu zini, ka raganas reizi gadā satiekas Valpurģu naktī? Un vai zini, ka raganai, lai viņa būtu "laba" ragana, patiesībā ir jādara slikti darbi? Vismaz tā domā visas raganas, ieskaitot krustmāti Rumpumpeli. Bet Mazā Raganiņa to nesaprot, viņa dara tikai īstus labos darbus.

Kopā ar Mazo raganiņu jokojāmies, spokojāmies, dzērām un ēdām raganiskos ēdienus un dzērienus. Lasījām vācu rakstnieka Otfrīda Preislera grāmatiņas „Mazā raganiņa” fragmentus. Balli noslēdzot, ļāvāmies jautrām atrakcijām kopā ar grāmatas varoņiem.

Aija Rimša

Rotaļājoties top smilšu mākslas darbi!22.10.2013

Atklāt smilšu zīmēšanas tehnikas noslēpumu Ģimenes atbalsta dienas centrā 22.oktobrī bija ieradusies I.Gaiša Kokneses vidusskolas 1.b klase kopā ar savu skolotāju Baibu Vingri. Bērni aktīvi darbojās dažādās smilšu nodarbības aktivitātēs.

Gaismas un smilšu savstarpējā mijiedarbība uz smilšu galda rada neaizmirstamus mākslas darbus! Lai izmēģinātu zīmēšanu smiltīs, nav nepieciešamas priekšzināšanas. Tā ir gan relaksācija, gan oriģināla un radoša domu un sajūtu izpausme.

Nodarbības beigās katrs pats radīja savu smilšu īsanimāciju.

Aicinām visus – lielus un mazus atklāt dažādus smilšu zīmēšanas noslēpumus pie mums Ģimenes atbalsta dienas centrā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Palasīsim grāmatiņu

14.10.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

14.oktobrī ĢADC notika pēcpusdiena „Palasīsim grāmatiņu”. Šāda pēcpusdiena turpmāk notiks katru trešo pirmdienu, kur kopā ar bērniem lasīsim kādu grāmatu, kura mums palīdzēs aizceļot kādā interesantā notikumā vai kādā nezināmā valstībā. Šādējādi mēs kopīgi īsināsim garos rudens un ziemas novakarus. Ikviens, kuru interesē kopīga grāmatu lasīšana, būs mīļi gaidīts ĢADC:

04.11.2013
25.11.2013
16.12.2013
30.12.2013

Starptautiskajai veco ļaužu dienai veltīts pasākums

01.10.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Nav tevī sīkā,

Tāpēc viss kļūst liels,

Ir tevī saule,

Tāpēc viss kļūst gaišs,

Nāk tava dvēsele-

Un viss kļūst netverams

Ar ikdienišķām rokām.

Ar šādiem O.Vācieša vārdiem uz Ģimenes atbalsta dienas centru 1.oktobrī tika aicināti Kokneses novada vecāka gada gājuma cilvēki. 1.oktobris ir Starptautiskā veco ļaužu diena. Vēlējāmies sarūpēt un dāvināt kripatiņu prieka. Dāvājot citiem prieku, dubultots prieks atgriežas pie dāvinātāja. Ikviens, kurš piedalījās šī pasākuma veidošanā, nemanāmi savā „Sirds bankā” ieguldījis daļiņu prieka. Gan bērni, kuri dekorēja zāli, gatavoja apsveikumus, gan Bebru internātvidusskolas skolēni ar savu skanīgo dziedājumu. Nelielo koncertiņu krāsaināku padarīja Marija Vilde, spēlējot savu netradicionālo instrumentu. Glāžu dzidrais skanējums vienaldzīgu neatstāja nevienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Pievienojies māmiņu klubam!

26.09.2013 10:00 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

26. septembrī Ģimenes atbalsta dienas centra telpās uzsāka darbību „Māmiņu klubs”. Bija patiess prieks par to, ka klubiņu apmeklēja māmiņas ar saviem mazuļiem. Prieks par to, ka māmiņas vēlas, lai šāds klubiņš būtu un darbotos. Pirmajā nodarbībā noskaidrojām kā rūdīt mazuli, kā piebarot mazuli, kā arī mēģinājām ielikt mazuli slingā. Noskaidrojām slinga pozitīvās un negatīvās puses. Māmiņas vienojās, ka kopā sanāksim katra mēneša pirmajā un trešajā trešdienā. Ir jauki, ka mums līdzās dzīvo, darbojas atsaucīgi cilvēki, kuri labprāt dalās savā pieredzē un neliedz padomu.

Paldies Intai Osītei.

Uz nākamo „Māmiņu kluba” tikšanos aicinām šī gada 2. oktobrī.

Ģimenes atbalsta dienas centra aktivitātes vasaras vidū07.08.2013

Jūlijs ir mēnesis, kad liepas rotā savas zaru rokas ziedos un bites kā kamerkoris zumina priekpilno vasaras meldiņu. Kaut kur dūc nomaldījusies kamene. Pērkons skaita buramvārdus, vēlot vasarai ražīgu klēpi. Iesmaržojot meža zemeņu smaržu, vērojot zaļās bērzu birztalas, vēju saviļņotos rudzu laukus, kam pāri kūpēdamas staigā ziedu dūmakas. Sirds priekā pukst! Arī mēs Ģimenes atbalsta centrs esam pašā vasaras viducī.

Jūlijs ir bijis radošs un dažādām aktivitātēm bagāts mēnesis. Iepazinām un sev atgādinājām svarīgas lietas, vietas un notikumus, kuri vijās ar Koknesi un tās vēsturi. Bērniem bija iespēja piedalīties foto orientēšanā. Vides foto orientēšanās ir notikumiem un piedzīvojumiem bagāts pasākums, kura laikā jāmeklē foto punkti, jātiek galā ar izaicinājuma uzdevumiem, jāsadala atbildība un darbi starp komandas biedriem un, protams, sparīgi jākustina kājas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top