Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums ĢADC

06.06.2014

mcb_8371.jpgMēs visi nākam no savas bērnības, un nekā nav skaistāka par to..." tā savu apsveikuma runu Ģimenes atbalsta dienas centra (ĢADC) apmeklētājiem uzsāka Kokneses novada Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane, novēlot visiem jauku dienu un veiksmīgus startus.

Svētku diena iesākās ar sportiskajām aktivitātēm - šautriņu mešanu, kur 1.vietu ieguva Evija Makareni, 2.vietā ierindojās Annija Derkača, bet 3.vietu izpelnījās Annija Ermiča.

Savu veiklību un precizitāti skolēni varēja parādīt futbola sacensībās, kur visvairāk reizes, četras, bumbu pretinieku komandas vārtos izdevās iesist Annijai Derkačai. Henrijs Kalniņš un Annija Ermiča šajā disciplīnā dalīja 2. un 3. vietu.

Lasīt visu ziņu galerija (43)

Māmiņu kluba Lielā pastaiga

01.06.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

dsc_0212_1.jpg1. jūnijā Latvijā notika ikgadējais pasākums „Lielā Ratu pastaiga 5”, kura laikā simtiem māmiņu un tētu ar mazuļiem vienlaicīgi pulksten 12 sāka savu gājienu. Māmiņu kluba vadītāja Koknesē Aija Rimša pastāstīja: „Lielā Ratu pastaiga” ir sociāla akcija, kad vienā laikā vairākas vietās notiek gājiens ar mazuļiem ratiņos. „Lielā Ratu Pastaiga” notika jau piekto gadu, bet mūsu Māmiņu klubiņš tajā piedalījās pirmo reizi. Pastaigu no Zaļā tirgus laukuma uz Likteņdārza pusi sākām ar izrotātiem ratiņiem un lielisku noskaņojumu. Dabas takā pie Daugavas mūs sagaidīja Taurenis, kurš māmiņām novēlēja savām atvasītēm dziedāt šūpuļdziesmas un lasīt pasakas. Atgriežoties Blaumaņa ielas lapenē mielojāmies ar svētku kliņģeri un ar Taureņa uzdāvinātajiem ziepju burbuļiem ieburbuļojām siltu un līksmu vasaru. Apbalvojām foto orientēšanās sacensību uzvarētājus. Nebēdājot par lietaino dienu, mūsu Lielā pastaiga bija izdevusies!”

Kokneses Novada Vēstis

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Māmiņu kluba aktivitātes aprīlī

08.05.2014

dscf0581.jpgLaikā, kad kļavas izslej savas ziedošās zaru rokas, tverot zilo debešu mākoņu vālus, ziedos ieskautajos ķiršos san bišu spieti, zuminot ikvienam prieku par atmošanos un jauna sākumu. Sajust un izbaudīt pavasara dvesmu devāmies arī mēs - Kokneses „Māmiņu klubiņš”. 28. aprīļa jauki pavadītajā pēcpusdienā Kokneses parkā dalījāmies iespaidos par pavadītajām Lieldienām un mazuļu sasniegumiem.

Nākamā tikšanās un kopā sanākšanas reize notiks 12. maijā. Dosimies kopīgā pastaigā. Tikšanās plkst.15:00 Zaļā tirgus laukumā. Lietus gadījumā tikšanās notiks Kokneses kultūras namā.

Aija Rimša

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mātes dienas koncerts Kokneses ĢADC

07.05.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

20140507_111908.jpg"Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt, Par guni mājas pavardā ko kuri, Par to, ka mūs ap sevi kopā turi Un ka zem sliekšņa māki bēdu salocīt..." (K. Apškrūma) 7.maijā koknesieši tika mīļi lūgti Dienas centrā uz koncertu "Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt...", kurā piedalījās komponiste, ērģelniece, diriģente un koncertmeistare, Krustpils mūzikas skolas pasniedzēja Maija Kīne kopā ar dziesmu izpildītājiem Ivetu, Elizabeti, Mariju un Gabrielu.

Mūsu centrā tik svinīgs pasākums notika pirmo reizi.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Dienas centra ikdiena un svētki aprīlī

06.05.2014

Ar siltu saulīti, pirmajiem pavasara putniem, puķēm, salapojušiem kokiem un prieku sirdīs ir pagājis aprīlis. Katram tas ir bijis savādāks.

Mazākie, pirmsskolas, centra apmeklētāji kopā ar saviem vecākiem ir iecienījuši lomu spēles ar mīkstajām rotaļlietām, zīmēšanu un puzļu salikšanu.

Skolēni ierodas centrā atpūsties pēc mācībām skolā, uzspēlēt dažādas galda, loģiskās, roku veiklības spēles, kā arī ar interneta palīdzību veikt uzdotos projekta darbus dažādos mācību priekšmetos, lasīt grāmatas vai kopā ar draugiem uzspēlēt bumbu.

Lasīt visu ziņu

Māmiņu kluba pavasaris

15.04.2014

Lapas plaukst, putniņi dzied, saulīte silda arvien vairāk. Pavasaris ir klāt! Māmiņu klubā arī ir rosība. Nākamā tikšanās būs 28.aprīlī - pavasara pastaiga Lieldienu noskaņās. Tiekamies plkst.13.00 pie Koknese kultūras nama un dodamies pastaigā. Noslēgums Kokneses pilsdrupās ar līdzi paņemtajiem cienastiem – krāsotām olām, siltu tēju, maizītēm utml. Protams, sliktu laikapstākļu gadījumā tikšanās būs, kā ierasts, Kokneses kultūras namā plkst.16.30. Neaizmirstam līdzi paņemt sava mazuļa rociņas trafaretu (uz papīra vai kartona apzīmēta rociņas kontūra).

Lasīt visu ziņu

Pavasaris Ģimenes atbalsta dienas centrā

08.04.2014

austra-133.jpgGan mazi, gan lieli koknesieši šopavasar aktīvi piedalījās dažādos Ģimenes atbalsta dienas centra rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.

Ikdienā centra telpās darbojas pirmsskolas un skolas vecuma bērni, fotokluba "Kokneses kadrs" (vadītājs Ainārs Briedis), senioru klubiņš "Pīlādzītis"(vadītāja Marita Radvila), vecāki, kuru bērniem ir īpašas vajadzības, kā arī pieejamas psiholoģes Elitas Feodorovas konsultācijas.

Skolēni devās pārgājienā pa Koknesi. Laiks pagāja nemanot, īpaši parka estrādē, kur spēlējām spēles un sporta laukumā, kur vingrojām uz stieņiem. Pārgājiena noslēgumā mielojāmies ar ugunskurā ceptām desiņām.

Lasīt visu ziņu

7. marta valsis Ģimenes atbalsta dienas centrā

07.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

mcb_6991.jpg"Bērniņ, mazā baltā dvēselīt! Tu kā trausls asniņš vēlies saulei uzsmaidīt. Kā man tavu sirsniņu sasildīt, Kādā gaismā tavu dzīvi ievadīt?” Jau kādu laiku pirms septītā marta pēcpusdienas mūsu centrā bija dzirdamas valša skaņas. Bērni mācījās deju soļus, cepa cepumus, gatavoja apsveikumus un pūpolu pušķus, veidoja koncertprogrammu Starptautiskajai Sieviešu dienai. Koncertā 7. martā, iepriecinot koknesietes, viņi izpildīja savas mīļākās dziesmas, dejas, deklamēja pašsacerētus dzejoļus.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Māmiņu klubā sarunas par bērnu drošību

03.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

dscf0542.jpg3.marta pēcpusdienā mēs atkal tikāmies "Māmiņu klubā". Šoreiz runājām par bērnu drošību. Paldies Inesei Skujai par interesanto lekciju, kuras laikā gan uzzinājām kaut ko jaunu, gan atcerējāmies zināmas, bet reizēm piemirstas lietas. Galvenais - mazulim ir jāļauj kustēties, darboties, attīstīties. Bet tam ir jānotiek drošā vidē. Un par to ir jārūpējas pieaugušajiem.

Nākošajā "Māmiņu kluba" tikšanās reizē vingrosim kopā ar mazuļiem. Tāpēc vēlams ērti apģērbties un paņemt līdzi segu vai vingrošanas paklājiņu. Uz tikšanos 10. martā plkst. 16.30 Kokneses kultūras nama Mazajā zālē.

Renāra mamma

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Māmiņu klubā apgūst pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus

17.01.2014

dscf0274-001.jpgJanvāra sākumā ĢADC „Māmiņu klubiņā” ar savām zināšanām un prasmi dalījās Marija Vilde. Viņa māmiņām mācīja kā pagatavot interesantas un attīstošas rotaļlietas, kuras kalpo kā mūzikas instrumenti, kā arī piesaista mazuļu uzmanību. Marija mācīja māmiņām pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus. Ritma mācīšana, muzicēšana, kopā dziedāšana mazuļiem rada patīkamas emocijas, kas ir svarīgi, lai bērniņš varētu augt vesels un justies drošs.

Lasīt visu ziņu galerija (21)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top