Māmiņu klubā sarunas par bērnu drošību

03.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

3.marta pēcpusdienā mēs atkal tikāmies "Māmiņu klubā". Šoreiz runājām par bērnu drošību. Paldies Inesei Skujai par interesanto lekciju, kuras laikā gan uzzinājām kaut ko jaunu, gan atcerējāmies zināmas, bet reizēm piemirstas lietas. Galvenais - mazulim ir jāļauj kustēties, darboties, attīstīties. Bet tam ir jānotiek drošā vidē. Un par to ir jārūpējas pieaugušajiem.

Nākošajā "Māmiņu kluba" tikšanās reizē vingrosim kopā ar mazuļiem. Tāpēc vēlams ērti apģērbties un paņemt līdzi segu vai vingrošanas paklājiņu. Uz tikšanos 10. martā plkst. 16.30 Kokneses kultūras nama Mazajā zālē.

Renāra mamma

Māmiņu klubā apgūst pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus17.01.2014

Janvāra sākumā ĢADC „Māmiņu klubiņā” ar savām zināšanām un prasmi dalījās Marija Vilde. Viņa māmiņām mācīja kā pagatavot interesantas un attīstošas rotaļlietas, kuras kalpo kā mūzikas instrumenti, kā arī piesaista mazuļu uzmanību. Marija mācīja māmiņām pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus. Ritma mācīšana, muzicēšana, kopā dziedāšana mazuļiem rada patīkamas emocijas, kas ir svarīgi, lai bērniņš varētu augt vesels un justies drošs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Māmiņu kluba tikšanās

08.01.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ziemassvētku gaidās un pārdomās par šiem svētkiem, kavējoties atmiņās, tika pavadīts vakars „Māmiņu klubā”. Apguvām un atkārtojām pirkstiņ rotaļas, kā arī skaitāmpantiņus. ”Māmiņu klubiņam”, domājot par mazuļu un māmiņu labsajūtu, dienas centrā ir sarūpēti paklāji, lielās bumbas un attīstošās bumbiņas.

Vēlu ikvienam gaišus, mierpilnus un mīlestības bagātus Ziemassvētkus!!! Uz tikšanos „Māmiņu klubiņā” Jaunajā 2014. gadā. Tiksimies 8. janvārī.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

ĢADC viesošanās Mazajā Kāpā06.01.2014

Tūliņ pēc Ziemassvētkiem ĢADC devās ciemos uz „Mazo kāpu”, kur mums bija sarūpēti dažādi pārsteigumi. Dziesmu un kokles skaņu pavadībā čakli darbojāmies Rūķu darbnīcā. Katram dalībniekam bija iespēja pagatavot trīs atslēgu piekariņus. Kopā gājām jautrās rotaļās un mielojāmies ar gardo Raunas maizīti un Kokneses Miesnieka vārītajiem zirņiem.

Vēlamies sirsnīgu paldies pateikt Inesei Kāpiņai un viņas čaklajiem rūķiem par dāvāto prieku un kopā būšanas laiku!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Smilšu spēles ĢADC06.01.2014

Šobrīd Latvijas Dabā ir laiks, kad košās krāsas ieritinājušās miglas vālos un pat sniega sega kavējas tos paslēpt. Tagad ir īstais laiks, lai sevi priecētu, spēlējot krāsaino smilšu spēli un piedzīvotu radīšanas prieku. Ģimenes atbalsta dienas centrā (ĢADC) notiek „Smilšu nodarbības”. Tās ir radošas un inovatīvas nodarbības, kurās apgūst smilšu graudiņa noslēpumu, katrs pats rada savu smilšu kino.

printēt

Decembra mēneša aktivitātes Ģimenes atbalsta dienas centrā06.01.2014

Decembris ĢADC ir bijis radošu aktivitāšu pilns. Kopā ar bērniem un senioru klubiņu „Pīlādzītis” gatavojām Ziemassvētku apsveikumus, kuri tālāk devās iepriecināt Kokneses ļaudis.

Īsi pirms Ziemassvētkiem mācījāmies rakstīt vēstuli Eņģeļiem un mācījāmies saņemt atbildi no tiem. Lasījām Ziemassvētku stāstus.

Ietērpām Diemas centru Ziemassvētku noskaņās un kopā ar Kokneses Jauniešu biedrību veidojām muzikālo uzvedumu, kurš bija skatāms 23. decembra vakarā I.Gaiša Kokneses vidusskolas ēdnīcas zālē.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

ĢADC aicina uz Ziemassvētku ieskaņas pasākumu

10.12.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ziemassvētki ir pārdomu un brīnumu gaidīšanas laiks. Katram mums ir jāatrod savs ceļš uz Ziemassvētkiem un ceļš uz vietu, kur brīnumi mājvietu rod. Ģimenes atbalsta dienas centrā vienojāmies kopīgā Ziemassvētku noskaņas radīšanā ar piparkūku smaržām, ziemas karstā dzēriena garaiņiem, kuri tā vien vilināja un sildīja mazas un lielas sirsniņas. Kopā sanāca dažādu paaudžu dienas centra apmeklētāji, gan māmiņas ar saviem mazuļiem, gan Kokneses jaunieši un bērni, kā arī foto pulciņa dalībnieki. Savas foto pulciņā apgūtās zināšanas varēja likt lietā. Esam priecīgi par noķertajiem un iemūžinātajiem mirkļiem.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

Māmiņu klubā apgūst jaunas prasmes06.12.2013

„Māmiņu klubs” turpina savu darbību. Prieks par to, ka mūsu pulciņš kļūst kuplāks. Paldies par uzticēšanos. Novembra mēnesī pie mums ciemojās lektore no Rīgas Aija Apsīte. Viņa māmiņām stāstīja par kinestētisko handlingu. Paskaidrojot vienkāršāk, kinestētiskais handlings ir līdz smalkākajai niansei izkopta, dabiska, harmoniska darbošanās māksla ar bērnu no piedzimšanas brīža līdz viņa patstāvībai. Tā ir saziņa caur pieskārienu un kustību.

Runāja un rādīja slingu sasiešanas un nēsāšanas veidus, kā arī par mazuļu kopšanas līdzekļiem . Novembrī bija iespēja apgūt Tauriņ pieskāriena masāžu. Pēc šīs apmācības māmiņas var veikt masāžu saviem mazuļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)

Novembris Dienas centrā06.12.2013

Radošu iedeju pilns ir bijis novembra mēnesis Ģimenes dienas centrā, gaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu. Kopā ar bērniem veidojām zemes lodi, kurā iezīmējām Latvijas kontūru. Lāčplēša dienā aizdedzām sveces, godinot un pieminot Tēvzemes aizstāvjus. Latvijas dzimšanas dienai veltīts pasākums Ģimenes dienas centrā notika neierastā veidā, izjūtot zemes spēku un enerģiju, meklējot un sajūtot to ar smilšu palīdzību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
back to top