Starptautiskās vecļaužu dienas pasākums Dienas centrā

01.10.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1.oktobra saulainajā pēcpusdienā smaidīgi un priecīgi koknesieši piepildīja rudenīgi izdekorēto Dienas centra zāli. Katram bija sarūpēts sirsnīgs apsveikums ar vārdiem: " Visskaistākais brīdis ir šobrīd. Jo tas ir". Klusināta mūzika, sveču gaisma un atkalredzēšanās sarunas valdīja visapkārt.

Pasākumu iesāka Dienas centra vadītāja Ieva Jankovska un Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane. Baiba ierosināja šo dienu nosaukt par rudens rožu svētkiem, apsveica klātesošos ar dzejas rindām un pastāstīja par aktīvas, veselīgas un pozitīvas novecošanas iespējām.

Seniorus iepriecināja Kokneses Mūzikas skolas jaunie akordeonisti Agita un Ēriks ar skolotāju Ivetu Bērziņu un saksofona klases audzēknes Baiba, Līva un Una.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Dienas centra apmeklētāju aizgājusī vasara24.09.2014

Neticami ātri ir pagājusi vasara ne tikai dabā, bet arī Dienas centrā. Fotokluba "Kokneses kadrs" darbošanās ir piesaistījusi vēl citu jaunu un talantīgu dalībnieku uzmanību. Šī fotoentuziastu kopa, kuru vieno kopīgas radoši izzinošas nodarbības un fotoplenēri, gatavojas jaunai makro darbu izstādei, par kuru jūs uzzināsiet turpmāk.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces čakli darbojās arī vasaras periodā. Jaunas idejas, dažādu ekskursiju iespaidi, kopīgu problēmu un ierosinājumu apspriešana labestīgā gaisotnē, regulāri vieno šīs kundzes pulcēties Dienas centra zālē uz dažādām aktivitātēm.

printēt Lasīt visu ziņu

Karstā vasara Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā08.08.2014

Šī gada jūlijs paliks atmiņā kā karsts, krāsains un neaizmirstams vasaras mēnesis.

Joprojām centrā darbojas senioru klubiņš " Pīlādzītis" , kura dalībnieces ikdienā veic savu mājas soli, gatavo ziemas krājumus, izbauda vasaras jaukumus , dodas ekskursijā pa Latvijas skaistākajām vietām, sveic klubiņa jubilārus dzīves jubilejās, kā arī plāno klubiņa rudens un ziemas aktivitātes.

Jauni dalībnieki ir atsaukušies uz fotokluba vadītāja Ainara Brieža uzaicinājumu un iesaistījušies " Kokneses kadra " nodarbībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jūnija mēnesis Ģimenes atbalsta dienas centrā04.07.2014

Jūnijs, mazajiem koknesiešiem un viņu vecākiem, atnāca ar skolēnu vasaras brīvdienām, kuru laikā bija iespēja darboties mūsu centra rīkotajās aktivitātēs un pasākumos.

Bērnu aizsardzības dienai veltītā diena paliks atmiņā ar futbolu, šautriņu mešanu, jautrām stafetēm, puzles salikšanu, zīmējumiem uz bruģa un diskotēku.

Bija iespēja piedalīties krāšņākās telts konkursā. Kopā ar centra pieaugušajiem, skolēni mācījās salikt nojumi pēc rasējuma un instrukcijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Dienas centra maija mēneša varavīksne09.06.2014

Maijs dabā atnāca ar neierasti siltu laiku un agru augu, koku un krūmu uzziedēšanu. Tas mūs priecēja, jo bērni varēja vairāk uzturēties svaigā gaisā.

Abi Dienas centra stārķi, no saviem augstumiem, netraucēti vēroja koknesiešu ikdienu, paretam klabinot savus sārtos knābjus.

Bez pēcpusdienas atpūtas, spēlēm un rotaļām , skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs: gatavoja ziedu pušķus no melleņu mētrām un tulpēm, izgatavoja programmiņas komponistes Maijas Kīnes koncertam.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums ĢADC06.06.2014

Mēs visi nākam no savas bērnības, un nekā nav skaistāka par to..." tā savu apsveikuma runu Ģimenes atbalsta dienas centra (ĢADC) apmeklētājiem uzsāka Kokneses novada Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane, novēlot visiem jauku dienu un veiksmīgus startus.

Svētku diena iesākās ar sportiskajām aktivitātēm - šautriņu mešanu, kur 1.vietu ieguva Evija Makareni, 2.vietā ierindojās Annija Derkača, bet 3.vietu izpelnījās Annija Ermiča.

Savu veiklību un precizitāti skolēni varēja parādīt futbola sacensībās, kur visvairāk reizes, četras, bumbu pretinieku komandas vārtos izdevās iesist Annijai Derkačai. Henrijs Kalniņš un Annija Ermiča šajā disciplīnā dalīja 2. un 3. vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)

Māmiņu kluba Lielā pastaiga

01.06.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1. jūnijā Latvijā notika ikgadējais pasākums „Lielā Ratu pastaiga 5”, kura laikā simtiem māmiņu un tētu ar mazuļiem vienlaicīgi pulksten 12 sāka savu gājienu. Māmiņu kluba vadītāja Koknesē Aija Rimša pastāstīja: „Lielā Ratu pastaiga” ir sociāla akcija, kad vienā laikā vairākas vietās notiek gājiens ar mazuļiem ratiņos. „Lielā Ratu Pastaiga” notika jau piekto gadu, bet mūsu Māmiņu klubiņš tajā piedalījās pirmo reizi. Pastaigu no Zaļā tirgus laukuma uz Likteņdārza pusi sākām ar izrotātiem ratiņiem un lielisku noskaņojumu. Dabas takā pie Daugavas mūs sagaidīja Taurenis, kurš māmiņām novēlēja savām atvasītēm dziedāt šūpuļdziesmas un lasīt pasakas. Atgriežoties Blaumaņa ielas lapenē mielojāmies ar svētku kliņģeri un ar Taureņa uzdāvinātajiem ziepju burbuļiem ieburbuļojām siltu un līksmu vasaru. Apbalvojām foto orientēšanās sacensību uzvarētājus. Nebēdājot par lietaino dienu, mūsu Lielā pastaiga bija izdevusies!”

Kokneses Novada Vēstis

Māmiņu kluba aktivitātes aprīlī08.05.2014

Laikā, kad kļavas izslej savas ziedošās zaru rokas, tverot zilo debešu mākoņu vālus, ziedos ieskautajos ķiršos san bišu spieti, zuminot ikvienam prieku par atmošanos un jauna sākumu. Sajust un izbaudīt pavasara dvesmu devāmies arī mēs - Kokneses „Māmiņu klubiņš”. 28. aprīļa jauki pavadītajā pēcpusdienā Kokneses parkā dalījāmies iespaidos par pavadītajām Lieldienām un mazuļu sasniegumiem.

Nākamā tikšanās un kopā sanākšanas reize notiks 12. maijā. Dosimies kopīgā pastaigā. Tikšanās plkst.15:00 Zaļā tirgus laukumā. Lietus gadījumā tikšanās notiks Kokneses kultūras namā.

Aija Rimša

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mātes dienas koncerts Kokneses ĢADC

07.05.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

"Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt, Par guni mājas pavardā ko kuri, Par to, ka mūs ap sevi kopā turi Un ka zem sliekšņa māki bēdu salocīt..." (K. Apškrūma) 7.maijā koknesieši tika mīļi lūgti Dienas centrā uz koncertu "Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt...", kurā piedalījās komponiste, ērģelniece, diriģente un koncertmeistare, Krustpils mūzikas skolas pasniedzēja Maija Kīne kopā ar dziesmu izpildītājiem Ivetu, Elizabeti, Mariju un Gabrielu.

Mūsu centrā tik svinīgs pasākums notika pirmo reizi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Dienas centra ikdiena un svētki aprīlī06.05.2014

Ar siltu saulīti, pirmajiem pavasara putniem, puķēm, salapojušiem kokiem un prieku sirdīs ir pagājis aprīlis. Katram tas ir bijis savādāks.

Mazākie, pirmsskolas, centra apmeklētāji kopā ar saviem vecākiem ir iecienījuši lomu spēles ar mīkstajām rotaļlietām, zīmēšanu un puzļu salikšanu.

Skolēni ierodas centrā atpūsties pēc mācībām skolā, uzspēlēt dažādas galda, loģiskās, roku veiklības spēles, kā arī ar interneta palīdzību veikt uzdotos projekta darbus dažādos mācību priekšmetos, lasīt grāmatas vai kopā ar draugiem uzspēlēt bumbu.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top