faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Dienas centra maija mēneša varavīksne09.06.2014

Maijs dabā atnāca ar neierasti siltu laiku un agru augu, koku un krūmu uzziedēšanu. Tas mūs priecēja, jo bērni varēja vairāk uzturēties svaigā gaisā.

Abi Dienas centra stārķi, no saviem augstumiem, netraucēti vēroja koknesiešu ikdienu, paretam klabinot savus sārtos knābjus.

Bez pēcpusdienas atpūtas, spēlēm un rotaļām , skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs: gatavoja ziedu pušķus no melleņu mētrām un tulpēm, izgatavoja programmiņas komponistes Maijas Kīnes koncertam.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums ĢADC06.06.2014

Mēs visi nākam no savas bērnības, un nekā nav skaistāka par to..." tā savu apsveikuma runu Ģimenes atbalsta dienas centra (ĢADC) apmeklētājiem uzsāka Kokneses novada Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane, novēlot visiem jauku dienu un veiksmīgus startus.

Svētku diena iesākās ar sportiskajām aktivitātēm - šautriņu mešanu, kur 1.vietu ieguva Evija Makareni, 2.vietā ierindojās Annija Derkača, bet 3.vietu izpelnījās Annija Ermiča.

Savu veiklību un precizitāti skolēni varēja parādīt futbola sacensībās, kur visvairāk reizes, četras, bumbu pretinieku komandas vārtos izdevās iesist Annijai Derkačai. Henrijs Kalniņš un Annija Ermiča šajā disciplīnā dalīja 2. un 3. vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)

Māmiņu kluba Lielā pastaiga

01.06.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1. jūnijā Latvijā notika ikgadējais pasākums „Lielā Ratu pastaiga 5”, kura laikā simtiem māmiņu un tētu ar mazuļiem vienlaicīgi pulksten 12 sāka savu gājienu. Māmiņu kluba vadītāja Koknesē Aija Rimša pastāstīja: „Lielā Ratu pastaiga” ir sociāla akcija, kad vienā laikā vairākas vietās notiek gājiens ar mazuļiem ratiņos. „Lielā Ratu Pastaiga” notika jau piekto gadu, bet mūsu Māmiņu klubiņš tajā piedalījās pirmo reizi. Pastaigu no Zaļā tirgus laukuma uz Likteņdārza pusi sākām ar izrotātiem ratiņiem un lielisku noskaņojumu. Dabas takā pie Daugavas mūs sagaidīja Taurenis, kurš māmiņām novēlēja savām atvasītēm dziedāt šūpuļdziesmas un lasīt pasakas. Atgriežoties Blaumaņa ielas lapenē mielojāmies ar svētku kliņģeri un ar Taureņa uzdāvinātajiem ziepju burbuļiem ieburbuļojām siltu un līksmu vasaru. Apbalvojām foto orientēšanās sacensību uzvarētājus. Nebēdājot par lietaino dienu, mūsu Lielā pastaiga bija izdevusies!”

Kokneses Novada Vēstis

Māmiņu kluba aktivitātes aprīlī08.05.2014

Laikā, kad kļavas izslej savas ziedošās zaru rokas, tverot zilo debešu mākoņu vālus, ziedos ieskautajos ķiršos san bišu spieti, zuminot ikvienam prieku par atmošanos un jauna sākumu. Sajust un izbaudīt pavasara dvesmu devāmies arī mēs - Kokneses „Māmiņu klubiņš”. 28. aprīļa jauki pavadītajā pēcpusdienā Kokneses parkā dalījāmies iespaidos par pavadītajām Lieldienām un mazuļu sasniegumiem.

Nākamā tikšanās un kopā sanākšanas reize notiks 12. maijā. Dosimies kopīgā pastaigā. Tikšanās plkst.15:00 Zaļā tirgus laukumā. Lietus gadījumā tikšanās notiks Kokneses kultūras namā.

Aija Rimša

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Mātes dienas koncerts Kokneses ĢADC

07.05.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

"Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt, Par guni mājas pavardā ko kuri, Par to, ka mūs ap sevi kopā turi Un ka zem sliekšņa māki bēdu salocīt..." (K. Apškrūma) 7.maijā koknesieši tika mīļi lūgti Dienas centrā uz koncertu "Es vēlos, māt, tev paldies pasacīt...", kurā piedalījās komponiste, ērģelniece, diriģente un koncertmeistare, Krustpils mūzikas skolas pasniedzēja Maija Kīne kopā ar dziesmu izpildītājiem Ivetu, Elizabeti, Mariju un Gabrielu.

Mūsu centrā tik svinīgs pasākums notika pirmo reizi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Dienas centra ikdiena un svētki aprīlī06.05.2014

Ar siltu saulīti, pirmajiem pavasara putniem, puķēm, salapojušiem kokiem un prieku sirdīs ir pagājis aprīlis. Katram tas ir bijis savādāks.

Mazākie, pirmsskolas, centra apmeklētāji kopā ar saviem vecākiem ir iecienījuši lomu spēles ar mīkstajām rotaļlietām, zīmēšanu un puzļu salikšanu.

Skolēni ierodas centrā atpūsties pēc mācībām skolā, uzspēlēt dažādas galda, loģiskās, roku veiklības spēles, kā arī ar interneta palīdzību veikt uzdotos projekta darbus dažādos mācību priekšmetos, lasīt grāmatas vai kopā ar draugiem uzspēlēt bumbu.

printēt Lasīt visu ziņu

Māmiņu kluba pavasaris15.04.2014

Lapas plaukst, putniņi dzied, saulīte silda arvien vairāk. Pavasaris ir klāt! Māmiņu klubā arī ir rosība. Nākamā tikšanās būs 28.aprīlī - pavasara pastaiga Lieldienu noskaņās. Tiekamies plkst.13.00 pie Koknese kultūras nama un dodamies pastaigā. Noslēgums Kokneses pilsdrupās ar līdzi paņemtajiem cienastiem – krāsotām olām, siltu tēju, maizītēm utml. Protams, sliktu laikapstākļu gadījumā tikšanās būs, kā ierasts, Kokneses kultūras namā plkst.16.30. Neaizmirstam līdzi paņemt sava mazuļa rociņas trafaretu (uz papīra vai kartona apzīmēta rociņas kontūra).

printēt Lasīt visu ziņu

Pavasaris Ģimenes atbalsta dienas centrā08.04.2014

Gan mazi, gan lieli koknesieši šopavasar aktīvi piedalījās dažādos Ģimenes atbalsta dienas centra rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.

Ikdienā centra telpās darbojas pirmsskolas un skolas vecuma bērni, fotokluba "Kokneses kadrs" (vadītājs Ainārs Briedis), senioru klubiņš "Pīlādzītis"(vadītāja Marita Radvila), vecāki, kuru bērniem ir īpašas vajadzības, kā arī pieejamas psiholoģes Elitas Feodorovas konsultācijas.

Skolēni devās pārgājienā pa Koknesi. Laiks pagāja nemanot, īpaši parka estrādē, kur spēlējām spēles un sporta laukumā, kur vingrojām uz stieņiem. Pārgājiena noslēgumā mielojāmies ar ugunskurā ceptām desiņām.

printēt Lasīt visu ziņu

7. marta valsis Ģimenes atbalsta dienas centrā

07.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

"Bērniņ, mazā baltā dvēselīt! Tu kā trausls asniņš vēlies saulei uzsmaidīt. Kā man tavu sirsniņu sasildīt, Kādā gaismā tavu dzīvi ievadīt?” Jau kādu laiku pirms septītā marta pēcpusdienas mūsu centrā bija dzirdamas valša skaņas. Bērni mācījās deju soļus, cepa cepumus, gatavoja apsveikumus un pūpolu pušķus, veidoja koncertprogrammu Starptautiskajai Sieviešu dienai. Koncertā 7. martā, iepriecinot koknesietes, viņi izpildīja savas mīļākās dziesmas, dejas, deklamēja pašsacerētus dzejoļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Māmiņu klubā sarunas par bērnu drošību

03.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

3.marta pēcpusdienā mēs atkal tikāmies "Māmiņu klubā". Šoreiz runājām par bērnu drošību. Paldies Inesei Skujai par interesanto lekciju, kuras laikā gan uzzinājām kaut ko jaunu, gan atcerējāmies zināmas, bet reizēm piemirstas lietas. Galvenais - mazulim ir jāļauj kustēties, darboties, attīstīties. Bet tam ir jānotiek drošā vidē. Un par to ir jārūpējas pieaugušajiem.

Nākošajā "Māmiņu kluba" tikšanās reizē vingrosim kopā ar mazuļiem. Tāpēc vēlams ērti apģērbties un paņemt līdzi segu vai vingrošanas paklājiņu. Uz tikšanos 10. martā plkst. 16.30 Kokneses kultūras nama Mazajā zālē.

Renāra mamma

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top