Aicinājums ziedot adītus vīriešu cimdus ar latvju rakstiem!12.08.2015

Šogad Rīgā notiks Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas organizētais Eiropas mēroga speciālistu plenērs. Nozīmīgā pasākuma dalībniekiem iecerēts pasniegt dāvaniņas, kas viņos radītu vissiltākās sajūtas par mūsu valsti un cilvēkiem, kā arī ārvalstu viesiem uzskatāmi parādītu, ka ikkatrs darbs, ko veicam, ka ikkatrs solis, ko speram, ir ar dziļāku nozīmi un jēgu tad, ja ar to kādam var tikt sniegta palīdzība vispiemērotākajā brīdī.

Ziedot.lv. aicina dāvāt cimdu pārus, par kuriem ziedotie līdzekļi tiks veltīti labdarībai, tādējādi sniedzot palīdzīgu roku tiem, kuriem tas patiešām ir nepieciešams.

printēt Lasīt visu ziņu

Paldies par čaklu darbošanos!06.07.2015

Liels paldies Dienas centra meitenēm: Līvai, Madarai M., Dacei E., Maritai R., Ievai G., Elīnai G., un divām Laurām par  palīdzību,  darinot  košās svētku loterijas kastītes!

Lai arī turpmāk radošs gars un prieks darboties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

7 Kokneses bērni iepazīst mazu daļu no Rīgas burvības05.05.2015

18.aprīlī 7 Kokneses pagasta bērni devās ekskursijā uz Rīgu, kur biedrība Ascendum organizēja „Garās pupas” ekskursiju maznodrošināto ģimeņu bērniem.

Ekskursija sākās ar brīnišķīgām pusdienām Gaismas pilī – kā teica bērni: „Kā restorānā” un turpinājās ar ekskursiju gida pavadībā pa visu Gaismas pili. Ar liftu uzbraucām līdz augšai un uzkāpām 12.stāvā (kur pats Valdis Zatlers rīkoja savas grāmatas atvēršanas svētkus), kur paveras brīnišķīga panorāma uz Rīgu no augšas. Īpaši apstājāmies 8.stāvā, kur ir bērnu literatūras centrs, kurā katru sestdienu notiek radošās darbnīcas, bērni atstāja savus novēlējumus „Valodas kamoliņā”. Tika apskatīts gan Barona Dainu skapis, gan lielie globusi pie karšu nodaļas un sajūsmas pilni bija skatieni no trepju augšas uz leju: „Kā tunelī!” sacīja bērni.

printēt Lasīt visu ziņu

“Kokneses Māmiņu kluba” Ziemassvētku eglīte

15.12.2014 16:00 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

15.decembrī pl.16:00 Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra zālē “Kokneses Māmiņu kluba” Ziemassvētku eglīte

Plāns:

  • Ziemassvētku FOTO SESIJA (ņemam līdzi maskas, cepures, krelles utml.)
  • Piparkūku cepšana/ rotāšana.
  • Laimes aka (par veselības tēmu - kas der visai ģimenei)
  • Līdzi groziņš omulīgai atmosfērai

Gaidīsim Kokneses māmiņas ar mazuļiem uz kopīgu svētku sajūtas radīšanu.

P.S. Par tikšanos jaunajā gadā sekojiet informācijai.

Rudenīgās Dienas centra apmeklētāju aktivitātes14.10.2014

Septembris bija atnesis rudenīgas noskaņas arī Dienas centra apmeklētāju ikdienā un svētkos. Fotokluba "Kokneses kadrs" biedri turpināja savas teorētiskās un praktiskās nodarbības izzinot profesionālās fotogrāfēšanas metodes un paņēmienus kopā ar Aināru Briedi un Arvi Voicehoviču.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces dalījās iespaidos par redzēto Jaunolainē pēc sadraudzības ar citu Latvijas senioru biedrībām ar tādu pašu nosaukumu. Pieredzes apmaiņa bija vērtīga, lai pilnveidotu savu darbošanos Kokneses klubiņā un iepazītos ar citu biedrību labākajām idejām.

Lai uzlabotu savu un klātesošo garastāvokli, dāmas stāstīja dažādas anekdotes, sveica klubiņa dalībnieces jubilejās un plānoja sava klubiņa pasākumus līdz šī gada beigām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Starptautiskās vecļaužu dienas pasākums Dienas centrā

01.10.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1.oktobra saulainajā pēcpusdienā smaidīgi un priecīgi koknesieši piepildīja rudenīgi izdekorēto Dienas centra zāli. Katram bija sarūpēts sirsnīgs apsveikums ar vārdiem: " Visskaistākais brīdis ir šobrīd. Jo tas ir". Klusināta mūzika, sveču gaisma un atkalredzēšanās sarunas valdīja visapkārt.

Pasākumu iesāka Dienas centra vadītāja Ieva Jankovska un Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane. Baiba ierosināja šo dienu nosaukt par rudens rožu svētkiem, apsveica klātesošos ar dzejas rindām un pastāstīja par aktīvas, veselīgas un pozitīvas novecošanas iespējām.

Seniorus iepriecināja Kokneses Mūzikas skolas jaunie akordeonisti Agita un Ēriks ar skolotāju Ivetu Bērziņu un saksofona klases audzēknes Baiba, Līva un Una.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Dienas centra apmeklētāju aizgājusī vasara24.09.2014

Neticami ātri ir pagājusi vasara ne tikai dabā, bet arī Dienas centrā. Fotokluba "Kokneses kadrs" darbošanās ir piesaistījusi vēl citu jaunu un talantīgu dalībnieku uzmanību. Šī fotoentuziastu kopa, kuru vieno kopīgas radoši izzinošas nodarbības un fotoplenēri, gatavojas jaunai makro darbu izstādei, par kuru jūs uzzināsiet turpmāk.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces čakli darbojās arī vasaras periodā. Jaunas idejas, dažādu ekskursiju iespaidi, kopīgu problēmu un ierosinājumu apspriešana labestīgā gaisotnē, regulāri vieno šīs kundzes pulcēties Dienas centra zālē uz dažādām aktivitātēm.

printēt Lasīt visu ziņu

Karstā vasara Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā08.08.2014

Šī gada jūlijs paliks atmiņā kā karsts, krāsains un neaizmirstams vasaras mēnesis.

Joprojām centrā darbojas senioru klubiņš " Pīlādzītis" , kura dalībnieces ikdienā veic savu mājas soli, gatavo ziemas krājumus, izbauda vasaras jaukumus , dodas ekskursijā pa Latvijas skaistākajām vietām, sveic klubiņa jubilārus dzīves jubilejās, kā arī plāno klubiņa rudens un ziemas aktivitātes.

Jauni dalībnieki ir atsaukušies uz fotokluba vadītāja Ainara Brieža uzaicinājumu un iesaistījušies " Kokneses kadra " nodarbībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
back to top