Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centram 10. dzimšanas diena

10.02.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ar daudz laba vēlējumiem un bērnu muzikāliem priekšnesumiem 12. februārī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs (ĢADC) draugu un atbalstītāju lokā svinēja 10. dzimšanas dienu.

2006. gada 10. februārī jaunais Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs Vērenes ielā 1 vēra durvis apmeklētājiem kā pašvaldības struktūrvienība, bet ar 2011.gada 26.oktobri ir kļuvis par Kokneses Sociālā dienesta struktūrvienību. Daudzi Kokneses bērni un jaunieši šo vietu sauc par otrajām mājām, kur interesanti pavadīt brīvo laiku un iemācīties dažādas dzīves prasmes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ar zināšanām var sasniegt daudz!11.12.2015

20. novembrī Dienas centrs devās izbraukumā uz Daugavpili, kur Daugavpils Universitātē tika rīkots konkursa „LATGALE par ilgtspējīgu izglītību un globālo attīstību” dalībnieku un uzvarētāju godināšanas pasākums. Konkursa mērķis bija popularizēt labo praksi un cilvēkus, ar ko Latgale var lepoties. Koknesietis Ivo Vēzis šajā konkursā piedalījās, uzrakstot eseju par Arni Slobožaņinu (zināms arī kā grupas „Dabasu Durovys” solists), un bija viens no uzvarētājiem. Pasākumā piedalījās un balvas dalībniekiem un uzvarētājiem pasniedza Eiropas gada attīstībai vēstnieks Hosams Abu Meri. Dienas centra brauciena mērķis bija parādīt jauniešiem un bērniem, ka arī tikvien kā ar savām zināšanām var daudz ko iegūt un daudz kur tikt; iepazīstināt ar Daugavpils pilsētu un Daugavpils Universitāti; kā arī dienas centra aktīvisti bija Ivo atbalstītāji, jo viņš pasākumā prezentēja savu darbu. Komentāri no līdzbraucējām Danielas Avotiņas un Lauras Nikotiņas: „Mēs visi pieci es - Daniela, Ivo, Laura, Samanta un Dina 20.11.2015. braucām uz konkursa „LATGALE par ilgtspējīgu izglītību un globālo attīstību” balvu pasniegšanas ceremoniju. Un pēc pasākuma apskatījām Daugavpils pilsētu. Daniela: ”Izstaigājām visus Universitātes korpusus. Un vēl, kad braucām uz Daugavpils Universitāti, pa ceļam iebraucām Daugavpils cietoksnī. Man visvairāk patika izskatīt cietoksni un fotografēties tajā. Tas bija jautri.” Laura: „Pats brauciens likās ilgāks, nekā atpakaļ ceļš. Kad iebraucām Daugavpils pilsētā, nofotografējāmies pie Daugavpils simbola „Kaija”. Tas bija viens no apskates objektiem, kur vēlējos nofotografēties. Brauciena mērķis bija konkursa „LATGALE par ilgtspējīgu izglītību un globālo attīstību” balvu pasniegšanas ceremonija. Balvu pasniegšanas ceremonijas viesis bija Eiropas gada attīstībai labās gribas vēstnieks Hosams Abu Meri. Viņš ļoti labi runāja latviski. Vēl mēs apskatījām Daugavpils pilsētu, Universitātes korpusus. Iespējams Daugavpils Universitāte ir mana nākotnes Universitāte.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Čaklo rūķu darbnīcā top Ziemassvētku kartītes11.12.2015

Divu ar pus nedēļu garumā cītīgākie dienas centra apmeklētāji rūpīgi gatavoja Ziemassvētku apsveikuma kartītes. Paši labprātīgi nāca un iesaistījās aktivitātēs, līmēja, zīmēja, krāsoja un kopā sarūpēja 200 apsveikumu kartītes. Kokneses ģimenes atbalsta dienas centrs izsaka lielu pateicību čaklākajiem rūķīšiem Haraldam Lustem, Danielai Avotiņai, Laurai Nikotiņai, Anželai Vintisjonokai, Annijai Derkačai, Samantai Auziņai, Everitai Miļčai, Ritmai Miļčai, Amandai Briedei, Laurai Neilandei, Renātei Skābarniecei, Oskaram Saulītim, Marutai Kveskai, Viktorijai Augulei, Elīnai Grīvai un Dacei Evaldei.

Dina Bardinska,

Kokneses ģimenes atbalsta centra vadītāja

printēt

Aicinājums ziedot adītus vīriešu cimdus ar latvju rakstiem!12.08.2015

Šogad Rīgā notiks Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas organizētais Eiropas mēroga speciālistu plenērs. Nozīmīgā pasākuma dalībniekiem iecerēts pasniegt dāvaniņas, kas viņos radītu vissiltākās sajūtas par mūsu valsti un cilvēkiem, kā arī ārvalstu viesiem uzskatāmi parādītu, ka ikkatrs darbs, ko veicam, ka ikkatrs solis, ko speram, ir ar dziļāku nozīmi un jēgu tad, ja ar to kādam var tikt sniegta palīdzība vispiemērotākajā brīdī.

Ziedot.lv. aicina dāvāt cimdu pārus, par kuriem ziedotie līdzekļi tiks veltīti labdarībai, tādējādi sniedzot palīdzīgu roku tiem, kuriem tas patiešām ir nepieciešams.

printēt Lasīt visu ziņu

Paldies par čaklu darbošanos!06.07.2015

Liels paldies Dienas centra meitenēm: Līvai, Madarai M., Dacei E., Maritai R., Ievai G., Elīnai G., un divām Laurām par  palīdzību,  darinot  košās svētku loterijas kastītes!

Lai arī turpmāk radošs gars un prieks darboties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

7 Kokneses bērni iepazīst mazu daļu no Rīgas burvības05.05.2015

18.aprīlī 7 Kokneses pagasta bērni devās ekskursijā uz Rīgu, kur biedrība Ascendum organizēja „Garās pupas” ekskursiju maznodrošināto ģimeņu bērniem.

Ekskursija sākās ar brīnišķīgām pusdienām Gaismas pilī – kā teica bērni: „Kā restorānā” un turpinājās ar ekskursiju gida pavadībā pa visu Gaismas pili. Ar liftu uzbraucām līdz augšai un uzkāpām 12.stāvā (kur pats Valdis Zatlers rīkoja savas grāmatas atvēršanas svētkus), kur paveras brīnišķīga panorāma uz Rīgu no augšas. Īpaši apstājāmies 8.stāvā, kur ir bērnu literatūras centrs, kurā katru sestdienu notiek radošās darbnīcas, bērni atstāja savus novēlējumus „Valodas kamoliņā”. Tika apskatīts gan Barona Dainu skapis, gan lielie globusi pie karšu nodaļas un sajūsmas pilni bija skatieni no trepju augšas uz leju: „Kā tunelī!” sacīja bērni.

printēt Lasīt visu ziņu

“Kokneses Māmiņu kluba” Ziemassvētku eglīte

15.12.2014 16:00 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

15.decembrī pl.16:00 Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra zālē “Kokneses Māmiņu kluba” Ziemassvētku eglīte

Plāns:

  • Ziemassvētku FOTO SESIJA (ņemam līdzi maskas, cepures, krelles utml.)
  • Piparkūku cepšana/ rotāšana.
  • Laimes aka (par veselības tēmu - kas der visai ģimenei)
  • Līdzi groziņš omulīgai atmosfērai

Gaidīsim Kokneses māmiņas ar mazuļiem uz kopīgu svētku sajūtas radīšanu.

P.S. Par tikšanos jaunajā gadā sekojiet informācijai.

Rudenīgās Dienas centra apmeklētāju aktivitātes14.10.2014

Septembris bija atnesis rudenīgas noskaņas arī Dienas centra apmeklētāju ikdienā un svētkos. Fotokluba "Kokneses kadrs" biedri turpināja savas teorētiskās un praktiskās nodarbības izzinot profesionālās fotogrāfēšanas metodes un paņēmienus kopā ar Aināru Briedi un Arvi Voicehoviču.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces dalījās iespaidos par redzēto Jaunolainē pēc sadraudzības ar citu Latvijas senioru biedrībām ar tādu pašu nosaukumu. Pieredzes apmaiņa bija vērtīga, lai pilnveidotu savu darbošanos Kokneses klubiņā un iepazītos ar citu biedrību labākajām idejām.

Lai uzlabotu savu un klātesošo garastāvokli, dāmas stāstīja dažādas anekdotes, sveica klubiņa dalībnieces jubilejās un plānoja sava klubiņa pasākumus līdz šī gada beigām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top