Sporta spēles Dienas centrā

24.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

24. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja vasaras sporta spēles, kurās piedalījās 26 mazi un lieli dalībnieki. Sporta spēles norisinājās divos posmos – tradicionālajos sporta veidos, kā, piemēram, bija jāveic dažādi elementi no basketbola, futbola, florbola, volejbola un netradicionālajos – bumbiņas pūšana no vietas, vislēnākā riteņbraukšana, plastmasas pudeļu savākšana uz laiku, riņķa griešana, kā arī sprinta stafete. Kopā bija desmit individuāli veicamas disciplīnas.

Basketbola soda metienos notika pārspēle, jo trīs dalībnieki bija iemetuši vienādu punktu skaitu, kā rezultātā pirmo vietu ieguva Ivo Igaunis, arī volejbola augstajās piespēlēs Ivo izcīnīja pirmo vietu. Arī citās disciplīnās uzvarētāju vārdi atkārtojās - vislēnākajā riteņbraukšanā un riņķa griešanā uz laiku pirmās vietas ieguva Paula Sārta; pirmās vietas ieguvējs gan florbola, gan futbola elementos bija Andis Benuševics, turpretī Viesturs Mazulis abas godalgas ieguva sprinta stafetē un volejbola zemajās piespēlēs. Plastmasas pudeļu ātrlasīšanā pirmo vietu izcīnīja Ilze Delvere, bet bumbiņas pūšanā no vietas pirmais bija Emīls Graubiņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā18.08.2016

12. augustā Jelgavā norisinājās Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības, kuras organizēja biedrība «Latvijas jaunatnes padome» sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas pašvaldību. Pēc Pļaviņu Jauniešu iniciatīvu centra „Ideja” uzaicinājuma pievienoties braucienā, arī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs devās uz svinībām.

Svinības norisinājās Jelgavas 6. vidusskolas teritorijā, kur bija ieradušies jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām gan kā radošās darbnīcas, gan kā apmeklētāji, lai kopīgi dažādās aktivitātēs svinētu šo dienu. Dienas laikā jaunieši varēja iesaistīties Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, parādīt savus talantus un piedalīties orientēšanās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Svētkus svin kopā

22.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Līgo svētkus 22.jūnijā Dienas centrs svinēja kopā ar pensionāru klubiņu "Pīlādzītis". Dienas centra aktīvākie apmeklētāji bija sagatavojuši paši savu teātra izrādi, ko parādīt pensionāru klubiņam. Vēlāk sekoja dziesmas un rotaļas ārā, kur mums pievienojās arī Sociālais dienests, kā arī visi kopīgi cepām desiņas. Kamēr gaidījām, kad izcepsies desiņas, pensionāru klubiņa aktīvistes bērniem iemācīja vēl savādāku veidu kā pīt vainadziņus. Kad vainagi bija sapīti, dziesmas nodziedātas un desas apēstas, pašiem vien bija liels prieks, ka svētkus svinējām kopā šādā kuplā pulkā. Prieks sadarboties!

printēt Lasīt visu ziņu

Svētkus svin kopā

22.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Līgo svētkus 22.jūnijā Dienas centrs svinēja kopā ar pensionāru klubiņu "Pīlādzītis". Dienas centra aktīvākie apmeklētāji bija sagatavojuši paši savu teātra izrādi, ko parādīt pensionāru klubiņam. Vēlāk sekoja dziesmas un rotaļas ārā, kur mums pievienojās arī Sociālais dienests, kā arī visi kopīgi cepām desiņas. Kamēr gaidījām, kad izcepsies desiņas, pensionāru klubiņa aktīvistes bērniem iemācīja vēl savādāku veidu kā pīt vainadziņus. Kad vainagi bija sapīti, dziesmas nodziedātas un desas apēstas, pašiem vien bija liels prieks, ka svētkus svinējām kopā šādā kuplā pulkā. Prieks sadarboties!

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Dienas centra apmeklētājus sajūsmina karvinga māksla

01.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1. jūnijā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā viesojās Inga, jauniete, kas Dienas centra apmeklētājus iepazīstināja ar karvingu – augļu un dārzeņu izgrebšanas mākslu. Inga ieradās ar saviem instrumentiem un materiāliem, ko mums parādīt, turpretī mēs sagādājām augli, kuru grebt – arbūzu. Tā kā process ilga pusotru līdz divām stundām, tikai paši cītīgākie vērotāji varēja nosēdēt un sagaidīt iznākumu, lai gan galarezultātam pievērsās visi un visiem tas ļoti patika.

Tā kā šī māksla nav ikdienā apskatāma, sakām lielu paldies Ingai un viņas darbiņam, ka deva mums iespēju, ko tādu savām acīm ieraudzīt un pieredzēt.

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Ģimenes dienas pēcpusdiena

13.05.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

13. maijā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja Ģimenes dienas pēcpusdienu, kas norisinājās Kokneses sociālā dienesta teritorijā.

Lai iepazītos un sadraudzētos, pasākuma dalībnieki tika iesaistīti kopīgās aktivitātēs, kur viena no tām bija saules vainadziņu pīšana. Kamēr Kokneses pensionāru klubiņa „Pīlādzītis” pārstāves dalījās prasmēs ar mazākiem dalībniekiem, tikmēr citi dalībnieki sadarbojās un pina pavisam lielu pieneņu vainagu. Kad dalībnieki bija jau iesildījušies, tika izveidotas divas lielas komandas – ģimenes, kurās piedalījās aktīvākie Dienas centra apmeklētāji un Kokneses pensionāru klubiņa „Pīlādzītis” aktīvākie biedri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

„Zaļā josta” Koknesē pirms Lielās talkas atgādināja par rūpēm par apkārtējo vidi un pareizu atkritumu šķirošanu

21.04.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ceturtdien, 21. aprīlī, apsaimniekošanas uzņēmuma „Zaļā josta” pārstāvji kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu viesojās Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā, organizējot pasākumu par pareizu atkritumu šķirošanu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Pasākuma ietvaros tika novadīta izglītojoša vieslekcija un rīkotas vides izglītības spēles.

Pasākums iesākās ar izglītojošu lekciju par atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un pareizu atkritumu šķirošanu. Prezentācijas laikā norisinājās aktīva saziņa starp „Zaļā josta” pārstāvi un bērniem par viņu un vecāku ikdienas paradumiem, gan mājās, gan skolā un tika pārbaudītas zināšanas apkārtējās vides saudzēšanas jautājumos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lieldienu misija12.04.2016

Lieldienu nedēļas ietvaros Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja „Lieldienu misiju”, kurā dienas centra apmeklētājiem bija jādodas misijā pa Koknesi. Pirms došanās misijā, komandām tika iedota karte, kurā bija jāielīmē ielu un vietu nosaukumi, lai saprastu, pa kādiem ceļiem jādodas. Kopā bija jāapmeklē četri kontrolpunkti, kuros bija jāveic konkrēti uzdevumi. Viens no tiem bija pats Dienas centrs un trīs veikaliņi – „Volta”, „Sēnīte” un „Kokneses Miesnieka gardumi”. Bērnu atziņas liecina par to, ka misija patika gan pašiem, gan arī veikalu pārdevējas bija priecīgas un pretimnākošas. Dienas centrs izsaka lielu pateicību visiem trim veikaliem par šāda veida sadarbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Vislabāk garšo „Joku maizītes”12.04.2016

Ik ceturtdienu Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā aktīvi turpina darboties radošās virtuves bērniem. Marta mēnesī tapa „Selgas cepumu kūka”, „Svaigie salātiņi” ar zivju pirkstiņiem, Lieldienu tematikai tika veltītas piparkūkas olu formā un tradicionāli tika vārītas un krāsotas arī Lieldienu olas. Tuvojoties pirmajam aprīlim tika veidotas „Joku maizītes”. Visi laipni gaidīti ar savām idejām arī turpmāk!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top