Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Radošas aktivitātes Dienas centrā

05.01.2017

gadc_dec_4_2016_1.jpgDecembris Kokneses Ģimenes atbalsta Dienas centrā bija rosīgs mēnesis. To iesākām ar rokdarbiem – veidojot dekorācijas, taisot Ziemassvētku apsveikumus un dekupējot. Lai radītu lielāku svētku noskaņu, trešdienās sākām skatīties Ziemassvētku filmas, noskatījāmies arī „Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus”. Nolēmām, ka trešdienas turpmāk veidosim kā Kino dienas, tādēļ visi laipni aicināti trešdienās uz filmu pēcpusdienām.

Tuvojoties sirsnības un dāsnuma laikam, arī Dienas centra jaunieši piedalījās vēstuļu rakstīšanā uz „Eņģeļa pastu”, lai iepriecinātu cilvēkus kādā no Latvijas pansionātiem.

Īsi pirms Ziemassvētkiem, ceturtdienā - radošās virtuves dienā, Dienas centrā sanāca bērni un jaunieši ar savām mammām un visi kopā cepām piparkūkas. Pēcpusdienu iesākām ar atraktīvām rotaļām, turpinājām ar jautru mīklas rullēšanu un piparkūku gatavošanu, neiztikām arī bez miltu kaujām. Tā kā atsauksmes par šādu ģimenisku pēcpusdienu bija labas, radošās virtuves pasākumi Dienas centrā tiks rīkoti arī turpmāk.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Pateicība

07.12.2016

gadc_pateiciba_par_kartitem_1.jpg

Iespēja jauniešiem bez maksas apmeklēt kursus un iegūt darba praksi

14.11.2016

lvmaras-logo_1.jpgJa tu esi vecumā no 15-29 gadiem un šobrīd nestrādā, nemācies un neapgūsti arodu, tev ir iespēja piedalīties projektā „Proti un Dari!” un bez maksas pilnveidot savas dzīves prasmes caur dažādām aktivitātēm, tajā skaitā:

- dažādu profesionālās pilnveides kursu, mācību, lekciju apmeklējumi (visas kursu un aktivitāšu izmaksas tiek segtas no projekta līdzekļiem) dalību pasākumos (nometnes, semināri, sporta aktivitātes, kultūras pasākumi);

Lasīt visu ziņu

Atā vasarai – Sveika skola!

31.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

6dina_1.jpg31. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā tika rīkots koncertuzvedums, ko bija sagatavojuši paši apmeklētāji – bērni un jaunieši, ar dziesmām un dejām.  Koncertiņš tika veltīts vasarai – brīvajam, bezrūpīgajam laikam, kas jau aizvadīts un mācību gada sākumam, kuru katrs savā apziņā vai zemapziņā gaidīja.

Ar dāvanām, mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem uz koncertu bija ieradusies arī Līva Skābarniece, bijusī ĢADC vadītāja, kas novēlējumus veltīja ne tikai māksliniekiem, bet visiem, kas bija ieradušies.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sporta spēles Dienas centrā

24.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

img-20160824-wa0021_1.jpg24. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja vasaras sporta spēles, kurās piedalījās 26 mazi un lieli dalībnieki. Sporta spēles norisinājās divos posmos – tradicionālajos sporta veidos, kā, piemēram, bija jāveic dažādi elementi no basketbola, futbola, florbola, volejbola un netradicionālajos – bumbiņas pūšana no vietas, vislēnākā riteņbraukšana, plastmasas pudeļu savākšana uz laiku, riņķa griešana, kā arī sprinta stafete. Kopā bija desmit individuāli veicamas disciplīnas.

Basketbola soda metienos notika pārspēle, jo trīs dalībnieki bija iemetuši vienādu punktu skaitu, kā rezultātā pirmo vietu ieguva Ivo Igaunis, arī volejbola augstajās piespēlēs Ivo izcīnīja pirmo vietu. Arī citās disciplīnās uzvarētāju vārdi atkārtojās - vislēnākajā riteņbraukšanā un riņķa griešanā uz laiku pirmās vietas ieguva Paula Sārta; pirmās vietas ieguvējs gan florbola, gan futbola elementos bija Andis Benuševics, turpretī Viesturs Mazulis abas godalgas ieguva sprinta stafetē un volejbola zemajās piespēlēs. Plastmasas pudeļu ātrlasīšanā pirmo vietu izcīnīja Ilze Delvere, bet bumbiņas pūšanā no vietas pirmais bija Emīls Graubiņš.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā

18.08.2016

9zied_1.jpg12. augustā Jelgavā norisinājās Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības, kuras organizēja biedrība «Latvijas jaunatnes padome» sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas pašvaldību. Pēc Pļaviņu Jauniešu iniciatīvu centra „Ideja” uzaicinājuma pievienoties braucienā, arī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs devās uz svinībām.

Svinības norisinājās Jelgavas 6. vidusskolas teritorijā, kur bija ieradušies jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām gan kā radošās darbnīcas, gan kā apmeklētāji, lai kopīgi dažādās aktivitātēs svinētu šo dienu. Dienas laikā jaunieši varēja iesaistīties Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, parādīt savus talantus un piedalīties orientēšanās sacensībās.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Svētkus svin kopā

22.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

jani2_1.jpgLīgo svētkus 22.jūnijā Dienas centrs svinēja kopā ar pensionāru klubiņu "Pīlādzītis". Dienas centra aktīvākie apmeklētāji bija sagatavojuši paši savu teātra izrādi, ko parādīt pensionāru klubiņam. Vēlāk sekoja dziesmas un rotaļas ārā, kur mums pievienojās arī Sociālais dienests, kā arī visi kopīgi cepām desiņas. Kamēr gaidījām, kad izcepsies desiņas, pensionāru klubiņa aktīvistes bērniem iemācīja vēl savādāku veidu kā pīt vainadziņus. Kad vainagi bija sapīti, dziesmas nodziedātas un desas apēstas, pašiem vien bija liels prieks, ka svētkus svinējām kopā šādā kuplā pulkā. Prieks sadarboties!

Lasīt visu ziņu

Svētkus svin kopā

22.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

jani1_1.jpgLīgo svētkus 22.jūnijā Dienas centrs svinēja kopā ar pensionāru klubiņu "Pīlādzītis". Dienas centra aktīvākie apmeklētāji bija sagatavojuši paši savu teātra izrādi, ko parādīt pensionāru klubiņam. Vēlāk sekoja dziesmas un rotaļas ārā, kur mums pievienojās arī Sociālais dienests, kā arī visi kopīgi cepām desiņas. Kamēr gaidījām, kad izcepsies desiņas, pensionāru klubiņa aktīvistes bērniem iemācīja vēl savādāku veidu kā pīt vainadziņus. Kad vainagi bija sapīti, dziesmas nodziedātas un desas apēstas, pašiem vien bija liels prieks, ka svētkus svinējām kopā šādā kuplā pulkā. Prieks sadarboties!

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top