Lapas karte
AA+A++
A AAA

Viesošanās "Rijniekos"

21.08.2017

20170815_014300_0.jpg15.augustā, kad saulīte sildīja un mākoņu aitiņas ganījās spilgti zilajās debesīs, Dienas centra bērni viesojās „Rijniekos” pie laipnās saimnieces Ilonas Miglānes, kura uzdāvināja bērniem atpūtu visas dienas garumā.

Braucienā devās tie apmeklētāji, kuri šovasar cītīgi apmeklēja Dienas centru, piedalījās koncertos, ekspedīcijās un aktivitātēs.

Sākumā pabarojām trusīšus un iepazināmies ar jauno trušu saimi, pa kādam burkānam tika arī vistiņai un tītarienei. Iemācījāmies atšķirt jaunos gailēnus no vistiņām. Kaķenes Zaiga un Betija vēroja bērnus pa gabalu, bet kucīte Zuze ik pa laikam apraudzīja bērnus, vai tie nedara kādus nedarbus.

Rindas kārtībā bērni izjāja ar zirgu, Tomasa Miglāna pavadībā. Daži bija drošāki, dažiem tā bija pirmā pieredze zirga mugurā, daži arī atteicās, jo zirdziņš izrādījās par augstu.

Devāmies apraudzīt Velna akmeni, kas patiesībā ir divu akmeņu kopa. Atradām arī velna rokas nospiedumu un nagus! Bērni mēģināja akmeni pacelt, lai pārliecinātos, vai tiešām apakšā ir raganas būda vai nav!

Pusdienas ieturējām pie ugunskura, kurā cepām desiņas uz koku iesmiem. Pacienājām arī Zirdziņu ar burkāniem, atalgojām par labi padarītu darbu.

Tā nemanot diena bija galā, bērni negribīgi kāpa busiņā pie jaukā šoferīša Valtera, ar cerībām nākamvasar braukt uz „Rijniekiem” atkal, pārvēršot šo izbraukumu tradīcijā.

Ieva Ūtēna

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top