Lapas karte
AA+A++
A AAA

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā

18.08.2016

9zied_1.jpg12. augustā Jelgavā norisinājās Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības, kuras organizēja biedrība «Latvijas jaunatnes padome» sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas pašvaldību. Pēc Pļaviņu Jauniešu iniciatīvu centra „Ideja” uzaicinājuma pievienoties braucienā, arī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs devās uz svinībām.

Svinības norisinājās Jelgavas 6. vidusskolas teritorijā, kur bija ieradušies jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām gan kā radošās darbnīcas, gan kā apmeklētāji, lai kopīgi dažādās aktivitātēs svinētu šo dienu. Dienas laikā jaunieši varēja iesaistīties Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, parādīt savus talantus un piedalīties orientēšanās sacensībās.

Mēs piedalījāmies gan sportiskās aktivitātēs kā labirintos, mācījāmies staigāt pa virvi, ko organizēja biedrība „Jaunatne smaidam”, gan izzinošās aktivitātēs par atbildību, ko piedāvāja „Papardes zieds”. Varēja tikt arī pie savas hennas un baloniem, ko uz vietas uzpūta un izveidoja pēc pašu vēlmēm. Orientēšanās pa Jelgavas pilsētu mums bija liels izaicinājums, uzdevumus sākām pildīt, bet līdz beigām netikām, jo pietrūka laika, bet nospriedām, ka tas būtu jautrs pasākums domāts visai dienai. Svētki noslēdzās ar Lienes Šomases uzstāšanos, kuras dziesmām arī publika dziedāja līdzi, kā arī muzicēja grupa „Neon Saturdays” no Siguldas.

Visa diena bijā kā viens liels piedzīvojums un šī bija lieliska iespēja mūsu jauniešiem redzēt kā tiek rīkoti šādi svētki un cerams arī pašiem radīsies idejas kaut ko noorganizēt.

Liels paldies Pļaviņu JIC „Ideja” par uzaicinājumu!

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top