Lapas karte
AA+A++
A AAA

Radošas aktivitātes Dienas centrā

05.01.2017

gadc_dec_4_2016_1.jpgDecembris Kokneses Ģimenes atbalsta Dienas centrā bija rosīgs mēnesis. To iesākām ar rokdarbiem – veidojot dekorācijas, taisot Ziemassvētku apsveikumus un dekupējot. Lai radītu lielāku svētku noskaņu, trešdienās sākām skatīties Ziemassvētku filmas, noskatījāmies arī „Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus”. Nolēmām, ka trešdienas turpmāk veidosim kā Kino dienas, tādēļ visi laipni aicināti trešdienās uz filmu pēcpusdienām.

Tuvojoties sirsnības un dāsnuma laikam, arī Dienas centra jaunieši piedalījās vēstuļu rakstīšanā uz „Eņģeļa pastu”, lai iepriecinātu cilvēkus kādā no Latvijas pansionātiem.

Īsi pirms Ziemassvētkiem, ceturtdienā - radošās virtuves dienā, Dienas centrā sanāca bērni un jaunieši ar savām mammām un visi kopā cepām piparkūkas. Pēcpusdienu iesākām ar atraktīvām rotaļām, turpinājām ar jautru mīklas rullēšanu un piparkūku gatavošanu, neiztikām arī bez miltu kaujām. Tā kā atsauksmes par šādu ģimenisku pēcpusdienu bija labas, radošās virtuves pasākumi Dienas centrā tiks rīkoti arī turpmāk.

Jau pēc Ziemassvētkiem Dienas centrā sarīkojām galda futbola sacensības, kurās piedalījās gan puiši, gan meitenes. Pārliecinoši uzvarēja Artūra un Ričarda komanda, tomēr citi dalībnieki arī jau ir apguvuši spēlēšanas prasmes un veiksmīgi piedalījās spēlē. Sacensības visiem ļoti patika, tāpēc tās noteikti atkārtosim.

Decembra pēdējā ceturtdienā Dienas centrā cepām pīrāgus. Paši gatavojām mīklu un gaidījām līdz tā uzrūgs, mīklu izrullējām, pīrāgus sataisījām un izcepām, kā arī gardi paēdām.

Lai visiem veiksmīgs un panākumiem bagāts Jaunais gads!

Tiekamies Dienas centrā!

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top